Farma Tur

Farma tur Yorumları

Farma tur Şikayetleri 2022

Farma tur Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(3)

drabdulkadiri
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Farma Tur'un, 10-14 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlemiş olduğu Tabiat-ı Pusulam grubuna eşimle birlikte Farma Tur'un, 10 -14 tarihleri arasında düzenlemiş olduğu Tabiat-ı Pusulam grubuna eşimle birlikte katıldık. tur planlama da bahsedildiği gibi, Bursa Cumalıkızık'ta başlayıp sorunsuz ve sıkıntısız olarak Kastamonu'da program tamamlandı. Ben ilk defa böyle bir tura eşimin isteği ile katıldım.Programın böyle sonuçlanacağını hiç tahmin etmemiştim. Rehberimiz T**** bey kendini o kadar güzel yetiştirmiş ki mesleğinin doruğuna erişmiş bir insan olarak, güzergah üzerindeki birikimlerini deneyimlerini bizlerle hep paylaştı. Ve bizlerin eksiklerini daima tanlamaya çalıştı. Kendisine burada çok çok teşekkür ediyorum. Organize eden A*** kardeşimiz T**** Bey'in yerini alarak işlerin idamesini sağlayacak bir aday olarak gördüm. Çok candan ilgili fendi sayılı, alakalı bir kardeşimiz olarak bizlerle canıgönülden ilgile bu kardeşimize de çok teşekkür ediyoruz. Kaptanımız M*** Bey ise Bir fahri müfettiş olarak izledim. Sıfır hatayla turu tamamladı. bu kardeşimize de çok teşekkür ediyorum. Farma Tur'a böyle bir ekiple böyle bir hizmet sunduğu için çok, çok teşekkür ediyorum. İnşallah, Farma Tur'u hep takip edeceğim. Saygılarımla... 10_14 Kasım 2021 Tabiatı Pusula Katılımcısı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
esraa80
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

20-25 Temmuz 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilen Marmara turunuza Ermenek'ten katıldım. Bursa, Çanakkale, Edirne ve İstanbul'da kaldığımız oteller, yaptığımız gezi gayet güzeldi. Rehberimiz m*** d*** Bey bilgisi ve başarılı sunumuyla bizlerle yakından ilgilendi. Tur gezimizde baştan sona her şey ama her şey çok güzel idi fazlasıyla memnun kaldım. Farma tur ile tekrar katılacağım gezileri tekrar heyecanla iple çekiyorum. Her fırsatta Farma Tur ve tabii ki tur rehberimizin etkisi çok büyük bizi çok memnun etti. Hem Farma Tur hem de rehberimiz m*** d*** Bey "e teşekkür ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Farma Turla 7 yıl önce tanıştım, yıllardır memnun olduğum bir acenta olmasına rağmen son katıldığım gezide alışveriş yaptığım çantalardan birinin üzerine sırf isim yazdırmayı gözden kaçırdım diye sorun çıktı, gezinin bitimine yakın o çanta bize ait olmasına rağmen seslerinin yükselip çantanın içine bakmamıza izin vermemeleri ve ısrarla o çanta büyük ihtimal bizimdir, otogarda inecek olan sadece biziz, muhtemelen bizimdir, bakalım içine dememize rağmen işi aceleye getirip izin vermemeleri ve hızlıca basıp gitmeleri sebebiyle mağdur oldum,gezinin son gününde kabalaşmaları, seslerinin yükselmesi olumsuz yönde ilgimizi çekti, daha sonra irtibata geçtik, evet çanta sizinmiş, kargoya verelim gider dendi, pazartesiden beri evdeyiz ve kargo bekliyoruz, bi arama ya da bi sms gelmedi kargodan, ilk kez bugün geldi, normalde dün teslim edilmesi gerekiyormuş, gelmedi, 31'ndeki sms bugün geliyor.. adresi bulamadık, birime bıraktık, ordan teslim alın diye.. burada hem kargo hem de Farma sorumlu..hem kapıma kadar gelmiyor hem de bir de üstüne para ödüyoruz,114tl..bu para şirket tarafından ödenmiş olarak gönderilebilirdi,bana yansıttınız, o gün son gün çantanın içine bakmamıza izin verilseydi biz şuan bu kargoyla uğraşmayacaktık,sanırım işleri bitene kadar.. hotel kahvaltı sonrası personeliniz çantayı çıkarmamak, uğraşmamak için yüz ifadesi bozuk dişini sıkarak Hanfendi isimsiz çanta olduğu için çıkaramam demesi üzerine bizi mağdur edip kargoyla uğraştırdı, otogarda elime valiz ve küçük çantayı verip uğraşmamak, beklememek için ısrarla sizin başka yok deyip aceleyle hızla basıp gitmeleri sebebiyle halen uğraşıyoruz, arabalarının eski olması, geniş, rahat olmaması, otobüste verilen hizmetin zayıf olması, misafirlerin hizmeti kendilerinin yapması, Kayabaşı yayla hotelinin bakımsızlığı, temizliğin olmaması, telefonun çalışmaması lavaboda peçete ve tuvalet kağıdı olmaması, otobüse bi 5dk. geç kaldık diye telefonun yüzümüze kapatılması,her mekan kötü olmasa bile girdiğimiz 2 yemek ve kahvaltı mekanlarının düzensizliği,yemeklerin kötü oluşu lavaboların pisliği, yine otobüsteki servis esnasında bardak konacak yerin kırık olması olumsuz yönde ilgimizi çekti, önceden çok takdir ve tavsiye ederdim ama hata etmişim, burada sonuna kadar müşteri memnuniyeti esas olmalı, aslında önceden ilgmi çekipte gözardı ettiğim durumlar,artık tam bir hayal kırıklığı..Bundan sonrası için yine tavsiye ve tercih eder miyim bilmiyorum, herşey iş bitene kadar, ücret ödenene kadar..geçmiş olsun..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri