Fastpay

Fastpay Yorumları

Fastpay Şikayetleri 2022

Fastpay Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yüksek ᛫ Yorumlar(3)

Bir banka hesabına gerek olmaksızın market ya da online alışveriş sitesinden alışveriş yapma şansı tanıyan fastPay, müşterilerini bankaların teferruatlı işlemleri ve prosedürlerinden kurtarmıştır. fastPay ile mesai bitimi veya hafta sonu gibi engellere takılmaksızın 7/24 para transfer işlemleri yapılabilmektedir.

kadirk82
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Elektrik faturamı ödedim parayı kredi kartımdan çekmelerine rağmen ödemeyi yapmamışlar elektriğim kesildi hiç suçum olmadığı halde FastPay müşteri hizmetlerini aradığımda 3 gün içinde dönüş yapılacaktır diyor müşteri temsilcileri umursamıyor yapacağımız bir şey yok diyor bekleyeceksiniz diyor sakın buradan herhangi bir ödeme yapmayın bildiğiniz tuzak

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Eğer hızlı işlemler yapmak istiyorsanız burası tam size göre. Canlı destekten de her türlü yardımı istediğiniz zaman alabiliyorsunuz. Bahis oranları da gayet güzel olmuş

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Hızlı para transferi sayesinde gözümde tüm rakiplerinden bir tık ileride. Canlı destek hattına da istediğim zaman bağlanabiliyorum. Komisyon oranı da düşük. Daha ne isteyeyim?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

fastPay Nedir?

Bir banka hesabına gerek olmaksızın market ya da online alışveriş sitesinden alışveriş yapma şansı tanıyan fastPay, müşterilerini bankaların teferruatlı işlemleri ve prosedürlerinden kurtarmıştır. fastPay ile mesai bitimi veya hafta sonu gibi engellere takılmaksızın 7/24 para transfer işlemleri yapılabilmektedir. fastPay kart hizmeti de sunmaktadır ve bunun yanında müşterilerine kredi imkanını da yakın zamanda tanımıştır. Birçok ünlü market zincirinde kullanılabilen fastPay, oldukça yüksek bir müşteri sayısına ulaşmış kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin memnuniyetini toplamıştır.

fastPay Hesabı Nasıl Açılır?

fastPay hesap açma için mobil cihaza ya da bilgisayara fastPay uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. fastPay üyelik işlemi ve hesap açma işlemleri için mail adresi ve cep telefonu numarası yeterlidir. fastPay onaylı hesap için kimlik doğrulama gereklidir ve onaylı hesap ile fastPay'in birbirinden ayrıcalıklı hizmetlerinden sorunsuz şekilde yararlanılmaktadır. Bu sebeple fastPay müşterilerini hesaplarını onaylayarak kullanmaları konusunda teşvik etmektedir.

fastPay Hizmetleri Nelerdir?

fastPay hesap işlemleri mobil uygulaması ya da web siteleri ile gerçekleştirilebilmektedir. fastPay ile fatura ödeme dahi birçok işlem kolay bir şekilde yapılabilmektedir. fastPay ürün ve hizmetleri ile tek dokunuşla kredi, oyun kodu satın alma, cep telefonuna TL yükleme ya da şans oyunları siteleri için para yatırma işlemleri komisyon gerektirmeden yapılabilmektedir.

fastPay İşlem Limitleri Nelerdir?

Para transfer ya da online ödeme hizmetleri sunan finansal şirketlerin, müşterilerine tanıdıkları bazı işlem ve hareket limitleri olabilmektedir. fastPay aylık işlem limiti veya fastPay para çekme limiti gibi tüm bilgilerin güncel hali için, fastPay müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

fastPay Hesabına Para Yatırma Yöntemleri Nelerdir?

Müşterileri için oldukça detaylı düşünülmüş ayrıcalıklı hizmetler sunan fastPay ulaşım kartına TL yükleme işlemi için ya da fastPay cep telefonuna TL yükle, fastPay şans oyunu ödemesi ve benzeri işlemler için kolaylıkla yapılabilmektedir. Masrafsız bir şekilde fastPay fatura ödeme işlemleri de yapılabilmektedir. fastPay hesabuna nasıl para yüklenir? fastPay hesabı ile kişi listesinde bulunan ve fastPay kullanan kişilerden para talep edilebilmekte aynı zamanda banka hesapları ile de gönderim yapılabilmektedir.

fastPay Hesabından Para Çekme Yöntemleri Nelerdir?

FastPay para çekme işlemleri kartsız olarak gerçekleştirilebilmektedir. fastPay  para çekme işlemi ile Deniz Bank ATM'leri ile kartsız olarak çekim işlemleri yapılabilmektedir. fastPay banka hesabına para gönderme ve benzeri tüm işlemler işlem panelinden kolay bir şekilde yapılmaktadır.

fastPay Hesabımdan Başka Bir fastPay Hesabına Nasıl Para Yollarım?

FastPay para gönderme işlemleri de fastPay'ın kusursuz alt yapısı ile sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. fastPay hesabına para gönderme ya da başkasının fastPay hesabına para gönderme işlemleri cep numarası ile gerçekleştirilebilmektedir.

fastPay Hesabıma Nasıl Ödeme Alırım?

FastPay ödeme alma işlemleri ile bu gün binlerce firma müşterilerinin web sitelerinden ya da mağazalarından kolaylıkla alışveriş yapabilmesini sağlamaktadır. Türkiye içerisinde birçok gıda market zinciri fastPay ile ödeme alma hizmetini seçenekleri arasında bulundurmaktadır. fastPay ile web siteden ödeme alma ve daha pek çok seçenek mevcuttur.

fastPay Şikayetleri ve Yorumları

FastPay şikayet veya yorumları ile Gelbaba.com'a yazılan mesaklar ile, bu gün Gelbaba'yı ziyaret eden binlerce kişi, fastPay hakkında en doğru ve tarafsız bilgilere erişti. Diğer yandan fastPay para çekme şikayetleri ya da fastPay para gönderme şikayetleri gibi deneyimlerin Gelbaba'ya yazılması ile fastPay müşterilerinin deneyimleri hakkında bilgilenmekte ve hizmetlerini geliştirme konusunda fikir edinebilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri