Nazmi Arıkan Fen Bilimleri Eğitim Kurumları

Nazmi arıkan fen bilimleri eğitim kurumları Yorumları

Nazmi arıkan fen bilimleri eğitim kurumları Şikayetleri 2022

Nazmi arıkan fen bilimleri eğitim kurumları Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Eğitim alanında uzun yıllardır bildiğimiz bir isim olarak Fen Bilimleri 1955 yılında dershanecilik ile başladıkları ticari hayatlarında birçok başarıya aracılık etmiştir. Dershanelerin kapatılması ile özel okul olarak devam ettikleri eğitim sektörü için bugün anaokullarından liselere kadar uzanan geniş bir öğrenci kitlesine hizmet vermektedir. Tecrübeli eğitimci kadrosu ve sevgi dolu misyonu ile başarılı, özgüvenli bir nesil yetiştirmek için büyük özen göstermektedir.

seymas87
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

9 ay önce yorumlandı

Dershaneye iki defa dershane hakkında bilgi almaya gittim ve her seferinde girişteki sekreter yerinde yeller esiyor, kızı balkondan zorla getirttik içeri. Bir adamla sürekli sohbet ederken denk geldik. Bu kadar da olmaz. Adam kurucusuymuş meğersem. Kurumu hiç beğenmedim. Kayıt olmadım kimseye de önermiyorum başka bir sürü seviyeli kurum var.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Hakkında

Eğitim alanında uzun yıllardır bildiğimiz bir isim olarak Fen Bilimleri 1955 yılında dershanecilik ile başladıkları ticari hayatlarında birçok başarıya aracılık etmiştir. Dershanelerin kapatılması ile özel okul olarak devam ettikleri eğitim sektörü için bugün anaokullarından liselere kadar uzanan geniş bir öğrenci kitlesine hizmet vermektedir. Tecrübeli eğitimci kadrosu ve sevgi dolu misyonu ile başarılı, özgüvenli bir nesil yetiştirmek için büyük özen göstermektedir. Artık dershane sıfatını rafa kaldıran kurum yeni ismi ile Fen Bilimleri Eğitim Kurumları olarak bilinmektedir. Fen Bilimleri Okulları bu gün Türkiye'nin birçok şehrinde ve hatta ilçelerinde kampüs ya da geniş okul alanlarına sahip. Böylece yalnızca çocukların akademik başarıları için değil, sosyal olarak gelişmeleri için de uygun ortamı sağlamayı amaçlıyor. Fen Bilimleri özel okul arayışı içerisinde olan velilere ve çocuklarına okullarını tanıtan özel günler düzenlemekte aynı zamanda çeşitli sınav ve geziler organize ederek kendilerini çok daha yakından tanımalarına fırsat yaratmaktadır.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Hangi İllerde Var?

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları okulları birçok şehirde aktif olarak eğitim hayatını sürdürmektedir. Bunun yanı sıra yeni şehirlerde ya da var olan şehirlerde büyümeye ve yeni okullar açmaya devam etmektedir. Fen Bilimleri AnkaraFen Bilimleri İzmir, Fen Bilimleri Salihli, Fen Bilimleri Yunusemre, Fen Bilimleri Çorlu, Fen Bilimleri Kırklareli, Fen Bilimleri Gebze, bölgelerinde anaokulu, ilkokul, ortaokul, ve çeşitli özelliklere sahip liseleri bulunmaktadır.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Bursluluk Sınavı Var mı?

Fen Bilimleri bursluluk sınavı ile ilgili olarak her yıl aylar öncesinde sınav tarihi duyurusu açmaktadır. Bu sınav ile birlikte başarılı olan öğrenciler, okul kayıtları başarı oranlarınca indirimli olarak ya da tamamen ücretsiz olarak eğitim almaları gibi ayrıcalıklı kayıtlara sahip olurlar. Fen Bilimleri burs özellikleri ve hak ediş kriterleri için Fen Bilimleri eğitim danışmanlarından bilgi talep edilebilir.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Ücreti Ne Kadar?

Bir özel eğitim kurumu olarak Fen Bilimleri ücretleri de sektörünün ortalamasında fiyat skalasına sahiptir. Fen Bilimleri okulları ücreti için her bir şehir ve kampüs için farklı fiyatlar geçerlidir. Bu okulların imkanı, giderleri gibi çeşitli sebeplerden kaynaklanabilmektedir. Fen Bilimleri koleji ücretleri için okul yetkililerinden bilgi talep edilmelidir.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Anaokulu

Özel Fen Bilimleri Anaokulları çocukların geleceklerinin ilk şekillendiği ve ileriki hayatlarını en çok etkileyecek olan okul öncesi eğitiminin bilinci ile eğitim vermektedir. Sevgi dolu personellerini özenle seçen Fen Bilimleri, çocukların aile sıcaklığı ve okul disiplinini bir arada sunuyor.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları İlkokul

Akademik olarak başarılı olmanın temellerinin atıldığı ilkokullarında sınıf öğretmenlerini tecrübeli ve işini seven eğitimcilerden seçen Fen Bilimleri İlkokulu az kişilik sınıflarında son teknoloji ile eğitim veriyor. Okula heyecanla ve istekli olarak giden minikler eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarabiliyor.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Ortaokul

Fen Bilimleri Ortaokulu uzman eğitimci kadrosu ile gençleri dinleyen ve anlayan bireysel farklılıklara özen gösteren bir görüş ile eğitim veriyor. Gençliğe geçiş döneminin verdiği stres ile baş edebilen, bilinçli, farkında bir nesil yetiştirmek isteyen Fen Bilimleri liseye hazırladıkları öğrencilerine yabancı dil eğitimleri ile de farklılığını ortaya koyuyor.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Lise

Yalnızca akademik değil, kültürlü ve vizyonlu gençleri üniversiteye hazırlayan Fen Bilimleri yüksek başarı oranları ile her yıl yüksek kayıt talepleri alıyor. Özel okulların konum bazlı başarı grafiklerini bozan Fen Bilimleri Lisesi her şehirde ve her okulda yüksek üniversite başarısına sahip.

Fen Bilimleri Eğitim Kurumları Şikayet ve Yorumları

Fen Bilimleri Okulları şikayet ve yorumlarınız için Gelbaba.com en doğru adres. Sitemize düşüncelerinizi ve deneyimlerinizi, Fen Bilimleri yorumları kısmına özgürce yazabilirsiniz. Yazılmış olan mesajları da okuyarak okul hakkında merak ettiklerinize cevap bulabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri