Fiat

Fiat Yorumları

Fiat Şikayetleri 2021

Fiat Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(1)

Otomobilleri ve ticari araçları ile Türkiye'de yüksek miktarda ticari hacme sahip olan FIAT İtalyan markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye' de üretimleri olan FIAT ilk olarak 1899 yılında üretime başlamıştır. 1899 yılından bu güne yeni modelleri, her yıl revize ettikleri modelleri ve ticari araçları ile dünya otomobil sektöründe öncü bir isim olarak yön vermektedir.

1 yıl önce yorumlandı

Aracıma Tüp takıldı takılalı düzgün randuman alamadım. Aracı servise götürdüm Koyuncu Konya servisinden zerre memnun kalmadım. Yetkilillere duyrulur....

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

FIAT Hakkında

Otomobilleri ve ticari araçları ile Türkiye'de yüksek miktarda ticari hacme sahip olan FIAT İtalyan markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Türkiye' de üretimleri olan FIAT ilk olarak 1899 yılında üretime başlamıştır. 1899 yılından bu güne yeni modelleri, her yıl revize ettikleri modelleri ve ticari araçları ile dünya otomobil sektöründe öncü bir isim olarak yön vermektedir. Orta gelirli kişilerin bütçesine uygun araçları ve şık tasarımları ile birbirinden farklı ve konforlu araçları ile piyasada her yıl adından övgü ile bahsettirmiştir. FIAT Türkiye yetkili bayileri ve yetkili servisleri ile yüksek hizmet kalitesi ile araç bakımı, araç satışı ve satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir.  Müşterilerinin memnuniyeti ve güvenliğine verdiği önemi her fırsatta dile getiren FIAT, fiat.com.tr resmi internet sitesi ile Türkiye pazarında aktif bir isimdir.

FIAT’ da Hangi Ürünler Bulunuyor?

FIAT araba modelleri ve FIAT ticari araç modelleri yeni araç alacakların ve aracını değiştirmeyi ya da aracının modelini yükseltmeyi isteyenlerin oldukça ilgisini çekmektedir. FIAT Yeni Egea Cross, FIAT Yeni Egea Sedan, FIAT Yeni Egea Hatchback, FIAT Yeni Egea Station Wagon, FIAT PANDA AİLESİ, FIAT 500, FIAT 500C, FIAT 500X, FIAT 500L, FIAT Concept VENTOVENTI binek araçları olarak 2021 itibari ile üretimleri devam eden ve devam edecek modellerdir. FIAT ticari araç modelleri olarak FIAT Doblo Panorama, FIAT FIORINO PANORAMA, FIAT Doblo Combi, FIAT Fiorino Combi, FIAT Doblo Cargo, FIAT Fiorino Cargo, FIAT VAN, FIAT Pratico, FIAT Ducato Kamyonet, FIAT Minibüs gibi seçenekler de vardır. Ticari araç satışlarında ticari müşterilerine çeşitli kampanyalar düzenleyen ve ödeme kolaylığı sağlayan FIAT hakkında birçok önemli detayı FIAT müşteri hizmetleri ile öğrenebilirsiniz.

FIAT Güvenilir Mi?

FIAT güvenli mi? FIAT araç içi donanım? FIAT kasası sağlam mı? FIAT yol tutuşu nasıldır? Fiat.com.tr sitesi güvenilir mi? ve daha bunun gibi birçok soru için en doğru bilgi tecrübe sahibi kişilerin deneyimlerinden oluşan gelbaba.com mesajları! Evet, FIAT hakkında  aradığınız her şeyi Gelbaba ile bulabilir, tüketici deneyimlerinden faydalanarak araç alımı ya da araştırması sırasında önemli bilgilere  gelbaba.com ile erişebilirsiniz.

FIAT’ de Nasıl Alışveriş Yapılır?

Kendi resmi internet siteleri olan fiat.com.tr sitesi incelemeleri sonucunda ihtiyaçlarınız için en uygun araca karar verip ya da ilginizi çeken ve hakkında daha çok bilgi ve sürüş deneyimi  istediğiniz aracı FIAT yetkili  bayii aracılığı ile satın alabilirsiniz. FIAT ikinci el piyasası  en geniş markaların başında yer almaktadır ve kolaylıkla kendi bayilerinden ya da satın alım sitelerinden ikinci ellerini de satın alabilirsiniz. FIAT resmi internet sitesi üzerinden FIAT araç fiyatlarını da öğrenebilir ya da direkt olarak FIAT yetkili bayiileri ile görüşerek fiyat ve ödeme bilgisi talep edebilir satış işlemlerini yine yetkili bayiler ile yapabilirsiniz.

FIAT Neden Tercih Edilmeli?

FIAT araç avantajları olsun ya da FIAT araç fiyatları olsun kendi segmenti içerisinde yakıt tasarrufundan fiyat politikasına kadar birçok avantajı bünyesinde barındırmaktadır. FIAT kullanıcı yorumları ile sizler de diğer tüm avantaj ve özelliklerini Gelbaba'dan öğrenebilirsiniz.

FIAT Şikayetleri Ve Yorumları

FIAT kullanıcı yorumları ve FIAT araçları yorum ve şikayetleri için gelbaba.com sitemize yazacağınız yorumlar çok geniş bir kitleye hitap edecek FIAT hakkında araştırma yapacak kişilere yardımcı olacaktır.

FIAT FIAT İletişim Bilgileri Nelerdir?

FIAT müşteri hizmetleri numarası tüm Türkiye'ye tek bir numara üzerinden yılın 365 günü hizmet vermektedir. FIAT yetkili bayii adres ve iletişim bilgileri için fiat.com.tr adresini inceleyebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri