Fox Tv

Fox tv Yorumları

Fox tv Şikayetleri 2022

Fox tv Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(2)

Hemen hemen tüm dünya ülkelerinde yayın yapan The Walt Disney Company, Türkiye'de hizmet vermektedir. 2007 yılından bu yana TGRT'nin yayın haklarının devredilmesi ile Türkiye'de ulusal yayına başlayan FOX Tv, Amerikalı bir yayın grubudur.

2 yıl önce yorumlandı

Tarafsız medyanın ilk akla gelen markası..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Çok severek takip ediyorum ana haber bültenini. bazen kantarın topuzunu kaçırıyor ama dürüst ve kaliteli bir adam yola devam Fatih!!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

FOX Hakkında

Hemen hemen tüm dünya ülkelerinde yayın yapan The Walt Disney Company, Türkiye'de hizmet vermektedir. 2007 yılından bu yana TGRT'nin yayın haklarının devredilmesi ile Türkiye'de ulusal yayına başlayan FOX Tv, Amerikalı bir yayın grubudur. FOX Haber yayın akış saati, Türkiye'de ulusal yayın yapan diğer kanallardan daha farklı bir saatte verilmektedir. Bu sebeple FOX Haber rakiplerinden daha farklı bir izlenme sayısına ulaşmaktadır ve takip edilmektedir. FOX yayın akışı için FOX.com.tr web sitesini inceleyebilirsiniz.   FOX Tv  aynı zamanda kendi resmi web sitelerinde de canlı yayın hizmeti vermektedir. Bu sayede televizyona erişimi olmayan izleyiciler, cep telefonları, bilgisayar ya da tabletleri üzerinden, internet erişimi olduğu bir yede FOX TV' yi canlı yayın akışıyla senkronize bir şekilde izleyebiliyorlar. FOX TV dizileri ya da FOX TV haberleri için sitelerini inceleyebilir ve güncel yayın akışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

FOX.com.tr’ ye Nasıl Üye olunur?

FOX TV web sitesi hizmetleri için ve canlı yayın akışı ile ilgili herhangi bir şekilde üyelik vb bir kayı işlemi talep etmemektedir. FOX.com.tr sitesi üyelik gerektirmeyen hizmetleri ve canlı yayın içerikleri için siteyi ziyaret etmeniz ve ilgilendiğiniz içeriklerin üzerine tıklamanız yeterlidir.

FOX İçerikleri Nelerdir?

FOX TV güncel dizileri ile büyük bir izleyici kitlesine sahiptir. Son zamanların en çok izlenen ve rekor kıran dizileri ile gündemde zirveye oynayan FOX TV, Masumiyet, Savaşçı, Son Yaz, Sen Çal Kapımı, Kefaret, Yasak Elma, Baraj, Mucize Doktor ile yayın yapmaktadır. Aynı zamanda FOX TV Programları arasında bulunan, Osman Müftüoğlu ile 30 Dakikada Sağlık, Çağla ile Yeni Bir Gün, Temizlik Benim İşim, Zuhal Topal'la Sofrada, Fatih Savaş ile Sahur Sohbetleri, Memet Özer ile Mutfakta, Dostumun Dünyası, Yaparsın Aşkım, Hayran Olunacak Kadınlar  gibi birçok içeriği de yayın akışlarından takip edebilir kaçırdığınız bölümler için web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. FOX program başvuruları için fox.com.tr sitelerine giriş yapmanız gerekmektedir. FOX ana haber bülteni  haber dünyasında çok saygın bir isim olan Fatih Portakal tarafından sunulmakta ve yönetilmektedir. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat yine FOX TV'nin klasikleşmiş  hafta içi haber programıdır.

FOX Müşteri Hizmetleri

FOX TV iletişim adresi ile FOX TV Reklam  ve diğer istediğiniz tüm konuları görüşebilirsiniz. Aynı zamanda FOX.com.tr internet sitesi üzerinden FOX İstek ve şikayet formunu doldurarak da  FOX TV iletişim aracılarını kullanabilirsiniz. FOX TV sosyal medya hesapları da fox.com.tr web sitesi üzerinden güncel olarak paylaşılmaktadır.

FOX Şikayet Ve Yorumları

Televizyon ve teknolojinin hayatımızın bir parçası olduğu bu zamanlarda bilinçli kişilerin, ekranlarda daha kaliteli ve eğitici içeriklerin dahil olduğu programlar yada diziler görme talebi de artmıştır. FOX TV şikayet ve yorumları ile ilgili görüşlerinizi ilgili RTUK'e iletebileceğiniz gibi, FOX TV dizileri  ve FOX TV programları  hakkında görüşlerinizi gelbaba.com sitemize yazabilirsiniz ve değerli görüşlerinizi her gün sitemizi ziyaret eden binlerce kişi ile paylaşabilirsiniz.  FOX Yasak Elma ve daha birçok kült dizisi ile oldukça beğeni alırken, eleştirileri de dikkat değerlendirmekte ve izleyicilerden aldıkları geri dönüşleri mutlaka değerlendirmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri