Garenta

Garenta Yorumları

Garenta Şikayetleri 2022

Garenta Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(6)

Garenta araç kiralama firması Anadolu grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve alanında fark yaratan bir kuruluştur. Garenta araç kiralama firması, GarentaDay araç kiralama ise kısa dönem araç kiralamaya verilen addır. %100 anadolu Grubu sermayesi ile kurulan Garenta bu sektörde global bir marka olma vizyonu ile çalışmalarını sürdüren tek Türk rent a car markasıdır.

burakt92
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Bugün Garentadan araç kiralicaktim 1340 TL gönderdim numaramı engellediler çok yazık mahkemeye vereceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
siraci
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Mağdur olan diğer arkadaşlar gibi bende mağdurum. 4 Mart cuma yukarı da belirtim hesap Ö*** G****adına 1400 TL para gönderdim. 7 Mart Pazar günü araç teslim alacağıma dair ama kullandıkları iki cep telefonuna dahi ulaşamıyorum mağdurum ve birkaç kişisel bilgilerimi de gönderdim WhatsApp üzeri kendileri ile iletişime geçtim mağdurum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
elifnurc
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

28/01/2022 saat 21/23 de araç kiraladım Passat bi araç aracı teslim aldım her tarafı buruk kırık patlak çatlak petrol e gittim yakıt almaya lastikler dikkatimi çekti baktım yaz lastiği ve dişleri artık bitmişti ve hemen ardından Sabiha Gökçen şubeye geri gittim ve bu lastiklerle yolculuk yapamayacağımı ve aracı değiştirmek istedim ve aldığım yanıt bizim hiçbir aracımızda kar lastiği yoktur böyle bir zorunluluk da yok denildi ve aracı iade ettim iade etme süresi ile birlikte 21 dk kullanmış olduğum araçtan 852 TL para kestiler ve böyle bir kesinti olacağını teslim alan kişi söylemedi ve Pazartesi günü bu olayı mahkeme ye taşımaya hazırlanıyorum garenta dan araç kiralayıp mağdur olmayın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
brcblg
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Garenta (Dokay Kiralama acente) 1 aylık araç Renault Clio marka araç kiralaması gerçekleştirdim. Öncelikle araç dışı kirlenmiş şekilde teslim edildi. Olumsuz olmamak ve acelem olduğu için kabul ederek aracı teslim aldım. Teslim aldıktan sonra aracın ön lastiğinin güvenliğimi tehdit edecek boyutta eskimiş ve hasarlı olduğunu fark ettim. Değişim yapabileceğimin bilgisi olmadığı için 1 ay boyunca bu şekilde kullanım gerçekleştirdim. Dün aracı teslim ettiğimde arka orta koltukta küçük bir takılma yırtığı olduğu görüldü. Üst kabuk kısmı kapalı olduğunda belirli olmadığından teslim aldığımda mevcut olma ihtimali yüksek bir hasar. Ofisten en fazla bedelin 75 TL yansıtacaklarını söylediler. Bugün hasar biriminden 250 TL+KDV bedel kesintisi yapıldı. Tam anlamıyla bir d***mağduru oldum. Yaklaşık iki yıldır araç kiralıyorum. Bir daha asla söz konusu firmadan kiralama yapmam. Asla Garenta'dan araç kiralaması yapmayın

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
REMZİAYDİN
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Garenta Araç Kiralama şirketinden peşin ödeme ile 1 ay öncesinden Trabzon havalimanında teslim edilmek üzere araç kiraladım: Fakat Teslim tarihine 3 gün kala '' covid nedeni ile 14 gün karantina '' gibi komik bir nedenle reservasyon iptali yapıldı ve ikame bir araç vermeyeceklerini ve istediğiniz yere şikayet edebilirsiniz diyerek yardımcı olmayı reddettiler. Şirketin bu duyarsız ve haksız tavrı örnek niteliğindedir

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Garenta sitesinden yönlendirilen y****z.w***.com bilgileri ile rezervasyonumu tamamladım. Fakat sözleşme kopyasını tarafıma gönderip rezervasyonum onaylanmıyor. Garenta firmasının cep telefonlarına da ulaşılamıyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Garenta Hakkında

Garenta araç kiralama firması Anadolu grubu bünyesinde faaliyet gösteren ve alanında fark yaratan bir kuruluştur. Garenta araç kiralama firması, GarentaDay araç kiralama ise kısa dönem araç kiralamaya verilen addır. %100 anadolu Grubu sermayesi ile kurulan Garenta bu sektörde global bir marka olma vizyonu ile çalışmalarını sürdüren tek Türk rent a car markasıdır. Garenta ren a car kurumsal ve bireysel araç kiralamak isteyen tüm müşterilerine çok cazip seçenekler sunmaktadır. Müşterilerinin konforunu düşünerek hazırlanan Garenta teknolojik altyapısı sayesinde çözüm üreten ve müşteri memnuniyeti yaratan bir firmadır.

Garenta'da Nasıl Araç Kiralanır?

GarentaDay'dan nasıl araç kiralanır? sorusuna cevap arayan kişiler bu noktada iki yöntem ile karşılaşmaktadır. GarentaDay web sitesinden araç kiralamak istediğiniz tarih aralıklarını girerek aracı rezerve edebilirsiniz. Bir diğer GarentaDAY araç kiralama yöntemi de rezervasyon merkezi ile iletişime geçerek araç kiralamadır. Araç kiralamadan önce Garenta müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Garenta müşteri hizmetleri hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Garenta filo araç kiralama hizmetinden faydalanmak için online kanalı da seçebilirsiniz. Garenta rent a car web sitesi üzerinden aracınızı seçip, kimlik fotokopisi, vergi levhası, imza sirküleri gibi belgeleri sisteme yüklemeniz ve ardından finans onayı ile kiralama işleminizi başlatabilirsiniz. Sözleşmenizi imzalayarak Garenta filo kiralama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Garenta Güvenilir Bir Site Mi?

Garenta Anadolu Grubu gibi güçlü ve bir çok alanda faaliyet gösteren bir şirketler topluluğunun üyesi olarak müşterilerine ve sektöre güven veren bir yapıda faaliyet yürütmektedir. GarentaDAY, araç kiralama sürecinin her aşamasında güven veren, destek sağlayan bir yapı ile kullanıcı dostu bir platform özelliği göstermektedir. Müşteri beklentilerini, müşteri memnuniyetine dönüştürerek ve ihtiyaç duyulan her noktada kendi geliştirdiği teknolojiyi kullanarak tercih edilirliğini arttırmaktadır. Bu anlamda Garenta güvenilir araç kiralama firmalarının başında gelen bir firmadır.

Garenta Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Garenta üzerinden yapacağınız araç kiralama ödemelerini kredi kartınız ile ve troy ile yapabilirsiniz. Garenta ödeme tipi seçenekleri arasında; Şimdi öde, rezervasyon esnasında öde, (bu ödeme yöntemi indirimli ödeme modelidir) Sonra öde seçeneğinde araç teslimi sırasında ödeme yapılır. Garenta ödeme yöntemini siparişiniz sırasında seçebilirsiniz.

Garenta'da Hangi Ürünler var?

Garenta ek ürünler ödeme sırasında seçebileceğiniz ve araç kira bedeli çarpı gün sayısı gibi aynı şekilde hesaplanan hizmetlerdir. Garenta araç kiralama, GarentaDAY günlük araç kiralama, kullandığınız kadar araç kiralama hizmeti olan Garenta Moov ilk akla gelen Garenta hizmetleridir. Garenta Moov mobil uygulamasını indirerek dilediğiniz aracı kolayca çağıdabilme, dilediğiniz kadar kullanabilme ve istediğiniz yerde bırakabilme kolaylığından pratik bir şekilde yararlanabilirsiniz. Garenta’nın satış sonrası hizmetleri arasında; yeni lastik talebi, servis noktaları, hasar noktaları, mobil kaza tutanağı gibi ek hizmetler de bulunmaktadır

Garenta Şikayetleri ve Yorumları

Garenta araç kiralama sitesinden araç kiralamadan önce Gelbaba.com'da firma hakkında yazılan kullanıcı değerlendirmelerini inceleyebilir, sonrasında GarentaDay müşteri şikayetleri ve kullanıcı yorumları arasına sizler de katkıda bulunabilirsiniz.

Garenta İletişim Bilgileri

Garenta müşteri hizmetleri telefonu, rezervasyon merkezi numaraları ve 7/24 acil yardım hattı numaraları yanı sıra Garenta iletişim yöntemi olarak iletişim formunu da kullanabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri