General Mobile

General mobile Yorumları

General mobile Şikayetleri 2022

General mobile Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(2)

En yeni teknolojileri sunarak, uluslararası bir marka yaratma fikri ile yola çıkan General Mobile, Türkiye'nin en çok tercih edilen ilk 3 akıllı telefon markasından bir tanesidir. Üstün kalite standartlarında, ulaşılabilir ve güncel teknolojilerle donatılmış, akıllı mobil çözümle

mertc61
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Öncelikle yerli marka olduğu için satın aldım bu ikisini. Iki üründen de memnunum. Her ne kadar çinden ithalatçı olsa da türkiyenin markası kar ile kendini geliştiriyor. Inşallah büyüdükçe ithalatı bırakır. Ürünlerin tasarımları çok güzel. Kulaklık sesi geciktirmiyor. Bağlantı kopmuyor ve şarjı iyi gidiyor. Kalitesi yeterli. Telpa servisiie de haşır neşir olduk ve kendisinden çok memnun bıraktı. Çoğu markadan daha iyi servis hizmeti vermesiyle büyük bir marka olduğunu hissettitiyor. Kulaklığın bir tanesi kutu içinde şarj olmaması gerekçesiyle telpa servisine başvurdum ve kısa sürede kulakığın 0ı ile değişimi sağlandı. Şu an kulaklıktan çok memnunum. Daha ucuz bir kulaklık olabiliri. Parasının biraz üzerinde gibi geldi ama hak ediyor da. Yani parayı hak ediyor ama tam anlamıyla f/p da değil. Oyun performansı çok iyi. Kısacası general mobile pişman etmedi. Sonraki telefonumu da almayı düşünüyorum. Gm 23 falan çıkarsa. Şarjıda benim için yeterli gidiyor hata pili çok iyi diyebilirim. Gm watch akılı saaate gelince ben bu 2 ürünü de uygun fiyatlara aldım. Gm pods 2 proyu 388 liraya, saati de 600 liraya ikisini de 0 aldım. Saat mi watch gibi saatlerle karşılaştırıldığında f/p denebilir. Ondan da çok memnunum. Sensörlrei gayet kaliteli ve doğru ölçüm yapıyor. Uykuyu da doğru ölçüyor. Kadran seçenekleri çok fazla o nedenle de çok iyi. Sıkıntıları bildirimlerin tamamını göstermiyor. Bundan memnun değilim açıkçası ama sensör güvenebileceğim rakamlar veriyor ve türk markaları arasındaki en iyi akıllı saat diyebilirim. Çok şık ve yeterli özelliklere sahip. Suya dayanıklı artık normal dijital saatler tarihe karıştı diyebiliriz. Normal saate göre alınması daha mantıklı ürünler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

sıfır telefon aldım. arzara üzerine bir üst telefon ile degiştireceklerini söylediler sıfır telefonla ve yeniden garantisi olsun diye benden 200 tl aldılar. ve yeni telefonu gönderdiler. ve garantinin bitmesine yakin öğrendim ki gönderdiklieri telefon içi açılmış ve kendi barkod ile etketli olduğu üştünde müşteri hizmetlerini aradığımda bana geç kalmışsınız yapacağımız birşey yok diyorlar daha garantısı olduğu halde. benden özür dileseler hiç sorun etmeyecektim ama bu saat sonra telefon alanlar dikkat etsinler kullanılmış telefonları tekrardan müşterilerine sıfır diye satıyorlar ve veriyorlar. kandırıldım dolandırıldım firma tarafından benim durumuna kimse düşmesin. telefon alacaklar bilsinler ne bir ürün alıyorsunuz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri