Giyim

Başlıca Giyim markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Defacto

Yorumlar (16)

Zara

Yorumlar (15)

Lc Waikiki

Yorumlar (14)

Koton

Yorumlar (11)

Beymen

Yorumlar (10)

Koray Spor

Yorumlar (9)

Bershka

Yorumlar (8)

Sportive

Yorumlar (8)

Tozlu.com

Yorumlar (8)

Patırtı

Yorumlar (6)

Avva Giyim

Yorumlar (4)

Etha Store

Yorumlar (4)

Mavi

Yorumlar (4)

Ayvega

Yorumlar (3)

Eyyo

Yorumlar (3)

Oleg Cassini

Yorumlar (3)

VALEUR

Yorumlar (3)

ZoomButik

Yorumlar (3)

Dgn.com.tr

Yorumlar (2)

Gs Store

Yorumlar (2)

Haydigiy

Yorumlar (2)

Incetopuk.Com

Yorumlar (2)

Giyim Ürünleri Hakkında

Giyinen tek canlı varlık insan olduğundan, giyinmenin tarihi de insanlık kadar eski. Kaplumbağanın kabuğuna çekilmesi gibi, insanlar da elbiselerin içine girmiş ve giysileri ilk evi saymışlar diyebiliriz. Giyinmemizin türlü sebepleri var tabii, ilk etapta hava koşullarından ötürü giyinmeye başladık. Doğa şartları ve iklim kadar etkili olan dini ve kültürel değerler de kıyafet giymeye ve kıyafetin belirlenmesine sebep oldu. Şuan olduğu gibi eski zamanlarda da kıyafet kişilerin yaptığı işi, statüsünü temsil edebiliyordu. Ek olarak, ekonomik durum ve cinsiyet gibi kavramlar da kıyafete yansımaktaydı. Zamanla kıyafetler dini ve sosyolojik sebeplerle evrimleşmiştir. Bu arada estetik ve moda kavramı da kıyafet başlığı altında yerini almıştır. Günümüzde giyinme alışkanlıklarımız bireylerin dünya görüşünü, ruh halini, sosyal seviyesini yansıtır diyebiliriz. Yani kıyafetlerimiz çoğu zaman yerel bir iletişim aracı olarak değerlendirilebilir. Sosyal grupların birbirlerini anlamaları adına bir yol oluşturlar. Giyim, sosyal yapı ve kültür arasındaki ilişkiye ışık tutan bir kavram haline gelmişti bile. Eski medeniyetleri tasnif etmek için, o dönemin kıyafetleri, takıları ve makyaj anlayışları incelenir. O yüzden modanın ve giyim tarzının tarihsel ve antropolojik anlam taşıdığını unutmamak gerek.

Giyim Tarzları Ve Kumaş Kaliteleri

Kişilerim karakterlerini yansıttığı birçok farklı giyim tarzı olsa da klasik giyimde dahi kişiler kombinlerinde kendi gerçek tarzlarından imza atabilirler. Modern giyim tarzı genel bir kategoridir ve günün modasına ve tarzına uygun giyimi kapsamaktadır. Birçok kişi artık basic giyim ürünleri ile zamansız ve asla modası geçmeyecek şekilde giyinmeyi seçmektedir. Gelbaba olarak sizler için hazırladığımız Giyim kategorisi altında her tarzda ürünlerin üretimini ya da satışını yapan konfeksiyon firmaları ya da fabrikalarını keşfedebilir, markaların yeni koleksiyonları ve kumaş kaliteleri hakkında oldukça önemli bilgiler edinebilirsiniz.  Abiye giyim ve davet elbiselerinin ender ve kaliteli kumaşlar ile üretimi ve maliyet masrafları düşünüldüğünde oldukça yüksek fiyatlardan satılmaları  aynı zamanda kişilerin özel günlerinde tercih ettikleri bu kıyafetlerin yalnızca kendilerine özel olarak üretilmesini istemesi satın alma sürecinde oldukça kararsızlık yaşanmasına sebep olmaktadır. Hangi kumaş, hangi model kıyafet, sade mi gösteriş mi, hangi terzi, hangi marka kıyafet derken Gelbaba ile tecrübeli kişilerin deneyimleri ile doğru tercihler yapabilirsiniz.

Giyim Mağazaları ve Müşteri Memnuniyeti

Kıyafet alışverişlerinde; renk, model, kumaş cinsi gibi özellikleri inceleriz öncelikle. Mevcut kıyafetlerinizi göz önünde bulundurarak, alacağınız kıyafetlerinizin dolabınızla uyumlu olmasına özen gösterebilirsiniz. Birden fazla mağaza gezerek, en ideal ürünü almak da avantajlı olacaktır. Ürünleri renk, kalite, model, fiyat açısından karşılaştırmak için mağazaları tek tek gezmek gerekecek bu durumda. Eğer mağazaları dolaşıp fikir edinmek için zamanınız yoksa, Gelbaba’yı ziyaret edip kullanıcı değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Sitemiz ve değerli ziyaretçileri sayesinde vakit ve nakit tasarrufu yapmak çok kolay hale geliyor. Satış danışmanlarına değil, gerçek kullanıcı yorumlarına odaklandığınız sürece, her alışveriş keyif verecektir. Sizler de görüşlerinizi paylaşarak, ziyaretçilerimize yol gösterebilir, yardımcı olabilirsiniz. Giyim kategorimizdeki onlarca mağazanın yorum ve puanlamalarını inceleyerek, dolabınızı en kaliteli ürünlerle yenileyebilirsiniz. İhtiyacınız olan giysileri, en kaliteli markalardan satın almak için, gelbaba.com’u sık sık ziyaret etmeyi unutmayın. Sizin için kategorilendirdiğimiz markalardan bazıları şunlardır: Dolap.com, Defacto, Gardrops, Lc Waikiki, Beymen, Zara, Koton, Sportive, Tozlu.com, Koray Spor, Patırtı, Bershka, Mavi, Ayvega, Penti, Vakko, Addax, Alvina, Network, Suwen, Calzedonia, Chima, Collezione, Columbia, Derimod, Desa ve dahası.