Gratis Beauty

Gratis beauty Yorumları

Gratis beauty Şikayetleri 2022

Gratis beauty Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri perakendecisi olarak bildiğimiz ünlü Gratis, bu zamana kadar mağazalarında ve online alışveriş sitelerinde müşterilerine sunduğu kaliteli ürünleri dışına çıkmış ve Gratis Beauty'yi yaratmıştır. Artık kendilerinden çeşitli markalara ait ürünleri satın alan müşterileri için, makyaj, nail art, manikür ve kaş-kirpik gibi güzellik bakım hizmetlerini dünya standartlarında, yüksek hijyen koşullarında sunuyor.

Busrademirci
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Özdilek avmde dokuz gün önce kalıcı önem yaptırdım üç hafta kullanım sözü olmasına rağmen öğelerin çıktı ben şubeye gittiğimde bilgisi verilmediği halde üç gün telafi süremin olduğu bilgisi verilmeyip düzeltmeyeceklerini ilettiler. 120 lira ben bir buçuk hafta bile sürmeyen işleme ücret Ödemiş oldum birde yardımcı olmayıp danışmaları gerektiğine dair bilgi veriyorlar. Telif süremin olduğu bilgisini vermeyip gittiğimde bu bilgiyi nerden öğrendiğimi soruyorlar. Nerden öğrendiğimin önemi varmış gibi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Sezenn
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Gratisten iki gün öncesinden fön randevusu aldım ve 3 temmuz2021 5buçuktaki randevuma tam gitçeğim gün randevu saatine de 10-15 dk kala mağazaya yaklaşmışken üstelik beni arayarak iptal olduğunu söylediler başımdan aşağı kaynar sular döküldü dedim dalga mı geçiyosunuz bugun c tesi ben napıcam ve acil bir durum yani saatimi ona göre ayarlamışım ,o anda aciliyetim olmasına rağmen yapcak bir şey olmadığını söyleyerek beni mağdur etmeleri gerçekten çok yakışır bir davranış oldu ve bir daha gratise asla adım atmamaya karar verdim sinirimin ve dolaşa dolaşa randevusuz kuaför aramakta cabası eğer doğru düzgün bir hizmet veremicekseniz açmıcaksınıZ böyle bir ek işletme nekadar sorumsuz ve umursamaz bir durum gerçekten. Bu durumu emin olun gitmek isteyen herkesle paylaşacağım çünkü insanları son dakika mağdur etmeye hakkınız yok!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Gratis Beauty Hakkında

Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri perakendecisi olarak bildiğimiz ünlü Gratis, bu zamana kadar mağazalarında ve online alışveriş sitelerinde müşterilerine sunduğu kaliteli ürünleri dışına çıkmış ve Gratis Beauty'yi yaratmıştır. Artık kendilerinden çeşitli markalara ait ürünleri satın alan müşterileri için, makyaj, nail art, manikür ve kaş-kirpik gibi güzellik bakım hizmetlerini dünya standartlarında, yüksek hijyen koşullarında sunuyor. Gratis Beauty estetisyen ve her biri alanında uzman sertifikalı personelleri ile çalışıyor. Gratis Beauty mağazaları bugün birçok şehirde birçok mağazada randevulu olarak hizmet vermektedir. Gratis Beauty hakkında  ayrıntılı bilgi için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Gratis Beauty Güvenilir Bir Site mi?

Gratis Beauty güvenilir mi ya da işlemlerinin yapıldığı güzellik merkezleri ne kadar steril ve hijyenik öğrenmek oldukça kolay. Sitemiz Gelbaba ile gerçek müşteri yorumları ve deneyimlerini okuyabilir, merak ettiğiniz tüm soruların doğru yanıtlarına erişebilirsiniz. Gratis güzellik merkezleri hakkında kullanıcı deneyimleri için sitemizi takip etmelisiniz.

Gratis Beauty'e Nasıl Üye Olunur?

Gratis Beauty üyelik işlemi web sitelerinden online olarak gerçekleştiriliyor. Anasayfalarında yer alan üye ol simgesine tıklayarak cep telefonu numarası ile kayıt işlemini gerçekleştirmek mümkün.

Gratis Beauty Hizmetleri Nelerdir?

Gratis Beauty hizmetleri ve bu hizmetlerin içerikleri hakkında bilgileri sizler için derledik. Gratis Beauty saç, cilt bakımı, manikür-pedikür, kalıcı oje ve oje, nailart, makyaj, kaş ve yüz uygulamalarına ait çeşitli hizmetler sunuyor. Gratis Beauty saç boyama ya da saç şekillendirme, örgü, günlük topuz, saç yıkama, sepet örgü, mısır örgü, fön, kırık fön gibi uygulamalar yapılmaktadır. Gratis Beauty cilt bakımı ise oldukça çeşitli içerikler ile sunulmaktadır. Cilt sorunlarına yönelik ve cilt türüne yönelik çeşitli maske ve bakım uygulamaları da yapılmaktadır. Gratis Beauty manikür ve Gratis Beauty kalıcı oje uygulamaları en çok talep aldıkları bir diğer hizmet çeşididir. Gratis Beauty pedikür, Gratis Beauty spa manikür ve diğer tüm hizmetler için randevu almak gerekmektedir. Aynı zamanda firma, tırnak sanatı anlamına gelen tırnak üzerine desen ve resimlerin çizildiği nail art hizmeti de vermektedir. Gratis Beauty nail art hizmetlerini ve örnek resimlerini güzellik danışmanından istemek mümkün. Gratis Beauty makyaj hizmeti ile düğün ya da özen günlerde gece ya da gündüz makyajı yaptırmak mümkün. Gratis Beauty kirpil laminasyon, Gratis Beauty kirpik lifting işlemleri dışında klasik kaş bıyık alımı yüz alımı gibi işlemler de yapılmaktadır.

Gratis Beauty Nasıl Randevu Alınır?

Gratis Beauty randevu alma işlemi internet siteleri üzerinden ilgili mağaza ve hizmet seçilerek kolay bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Gratis Beauty Fiyatları

Gratis Beauty fiyatları hakkında güncel bilgileri Gratis Beauty mağazalarından öğrenebilirsiniz. Zaman içerisinde fiyatlar değişiklik gösterse de Gratis Beauty sık sık kampanyalar düzenlemekte ve fiyatları indirmektedir. Gratis Beauty 2022 fiyatları ve kampanyaları için sitelerini de incelemek mümkün.

Gratis Beauty Hangi Şehirlerde Var?

Gratis Beauty Ankara, Gratis Beauty Adana, Gratis Beauty İstanbul, Gratis Beauty İzmir, Gratis Beauty Bursa, Gratis Beauty Mersin ve son olarak Gratis Beauty Antalya olmak üzere çeşitli şehirlerde hizmet vermektedir.

Gratis Beauty Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Gratis Beauty ödeme seçenekleri mağazalarında nakit ya da kredi kartı ile yapılabilmektedir.

Gratis Beauty İletişim Bilgileri

Gratis Beauty iletişim bilgileri Gratis Beauty randevu telefon adresleri için sitelerini inceleyebilir, [email protected] ile bağlantı kurabilirsiniz.

Gratis Beauty Şikayetleri ve Yorumları

Gratis Beauty şikayetleri ve müşteri yorumları ile ilgili deneyimlerin yer aldığı Gelbaba.com sitemize sizler de kendi düşüncelerinizi ve tecrübelerinizi yazabilirsiniz.  

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri