Gs Store

Gs store Yorumları

Gs store Şikayetleri 2022

Gs store Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(2)

Sadece Türkiye’nin değil Dünyanın sayılı taraftar gruplarından birine sahip olan Galatasaray Kulübü'nün satış platformu olan GSStore resmi ürünlerini taraftarları ile buluşturmaktadır. GSStore Galatasaray kulübünün öncülüğünde faaliyet gösteren, mağazacılık faaliyetlerini geliştirdikten sonra yönünü e-ticaret pazarına çeviren bir yapıdır.

1 yıl önce yorumlandı

Rakiplerimizin storelarına karşı aşırı sade ve kalitesiz ürünler kalite eşiğini biraz daha yukarı çekmemiz lazım ki taraftar da takımına destek olabilsin bu benim yorumum tabi ama takımımın ürünlerini talep etmek de hakkım

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Geçen ayın 21./09/2020 tarihinde kargo şirketi ürünleri bana teslim etmeden Gs Store iade etmiş.Belirttiğim tarihte ürünler firmaya ulaştığı halde beş defa Gs Storu’ u aradığım halde paramı iade etmediler.Her aradığınmda muhasebe servisine bildireceğiz diyorlar ama sonuç çıkmıyor bir daha asla ürün almam

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

GSStore Hakkında

Sadece Türkiye’nin değil Dünyanın sayılı taraftar gruplarından birine sahip olan Galatasaray Kulübü'nün satış platformu olan GSStore resmi ürünlerini taraftarları ile buluşturmaktadır. GSStore Galatasaray kulübünün öncülüğünde faaliyet gösteren, mağazacılık faaliyetlerini geliştirdikten sonra yönünü e-ticaret pazarına çeviren bir yapıdır. Sadece Yurt İçinde sayıları 30 Milyonu bulan taraftar grubuna ulaşabilmek için GSStore mağazaları sadece İstanbul’da 26, Türkiye genelinde ise 40'a yakın ilde bulunmaktadır. GSStore mağazalarının nerede olduğu ile ilgili detaylı bilgi GSStore online satış platformu GSStore.org web sitesinin anasayfasında bulunmaktadır.

GSStore.org Güvenilir Bir Site Mi?

Türkiye’nin en başarılı ve köklü kulüplerinin başında gelen Galatasaray’ın GSStore markası güven sorunu bulunmayan bir platform. Peki bu platformun e-ticaret alanı olan GSStore.org güvenilir bir site mi? Kurumsal anlamda güven veren markanın web sitesi GSStore.org güvenli alışveriş için gerekli altyapıya sahip bir platform. GSStore kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası ile kullanıcıların hem kart bilgilerini hem de kişisel bilgilerini korumaktadır. Ayrıca GSStore 3D teknolojisi ile de ayrı bir önlem olarak dolandırıcılık ihtimalini de sıfırlamıştır Bütün bu özellikler sonucu GSStore.org güvenilir bir web sitesidir.

GSStore’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

GSStore mobil uygulamalar üzerinden alışveriş yapılabilen bir platform. Web sitesi üzerinden ise GSStore ana sayfada bulunan ürün filtrelerini kullanarak, sepete ekleme modeli ile seçtikleri ürünleri burada toplarlar. GSStore ürünlerini seçerken, model ve beden bilgilerinin doğruluğuna dikkat etmek gerekiyor. Kullanıcılar GSStore üyesi değil ise GSStore üyeliksiz devam et seçeneği ile devam edebilir ya da facebook hesapları ile giriş yapabilirler. GSStore formunun doldurulması sonrasında GSStore ödeme erkanına geçiliyor. GSStore ödeme ve GSStore kargo onayları sonrasında GSStore siparişi tamamlanmaktadır.

GSStore Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

GSStore kapıda ödeme seçeneği harici mevcut ödeme yollarının en önemlilerini kullanıcılarına sunmuş gözüküyor. Kullanıcılar, GSStore banka transferi yolu ile Galatasaray Mağazacılık ve Perakendecilik A.Ş adına havale ya da eft yaparak ödemeyi gerçekleştirebilirler. Online satış platformu olan GSStore kredi kartı ile ödeme almaktadır. GSStore banka kartı ve kredi kartı haricinde başka ödeme seçenekleri de sunuyor. GSStore BKM Express kartlarının yanı sıra GSStore Garanti pay üzerinden de ödeme almaktadır.

GSStore’da Hangi Ürünler Var?

Türkiye’nin en başarılı ve büyük kulübü olan Galatasaray’ın tabi ki ürünleri de uluslararası çizgilere sahip. GSStore ürünlerini ana başlıklar altında saymak gerekirse; GSStore Erkek, GSStore Kadın, GSStore Çocuk, GSStore bebek, GSStore Ev & Ofis, GSStore Aksesuar, GSStore Butikler. GSStore indirimleri ve GSStore kampanyaları sık sık tekrarlanmakta ve GSStore web sitesinde güncellenmektedir. GSStore popüler ürünleri ise, GSStore Nike işbirliği altında GSStore Forma, GSStore Antreman, GSStore çocuk forma, GSStore günlük giyim ürünleri de bulunuyor.

GSStore Hangi Kargo İle Çalışıyor?

250 TL altı alışverişlerde GSStore kargo ücreti 10 TL. Üzeri alışverişlerde ise GSStore ücretsiz kargo hizmeti vermektedir. Peki GSStore hangi kargo ile çalışmaktadır? Teslimatlarını 5 gün içerisinde gerçekleştiren GSStore Aras kargo ile çalışıyor.

GSStore Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Her alıcı gibi, büyük Galatasaray taraftarı da hak ettiği gibi satın aldığı ürünü en kısa sürede ve istediği gibi teslim almak ister. GSStore Kargom nerede? ya da GSStore kargom ne zaman gelir? sorularının cevabı sitenin en üstünde bulunan GSStore sipariş takibi sekmesinden alınabilmektedir.

GSStore İade Koşulları Nelerdir?

GSStore iade ve GSStore değişim işlemlerinin operasyonel süreçleri GSStore mağazalarından yapılmaktadır. Cayma hakkı için gerekli GSStore iade süresi 15 gündür.

GSStore Şikayetleri ve Yorumları

Her ne kadar taraftar psikolojisi ile alışveriş yapılmış olsa da GS Store yorumları ve şikayetleri oluşabilmekte ve bu içerikler herkesin faydalanabileceği şekilde gelbaba.com web sitesinde yer almaktadır.

GSStore İletişim Bilgileri Nelerdir?

Tıpkı Galatasaray Kulübü'nde olduğu gibi, GSStore Sosyal medya hesaplarında da 1 numara. Web sitesinin ana sayfasında GSStore müşteri hizmetleri, iletişim sekmesinde ise GSStore iletişim formu üzerinden destek alınabilmektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri