Güney Akdeniz Seyahat

Güney akdeniz seyahat Yorumları

Güney akdeniz seyahat Şikayetleri 2022

Güney akdeniz seyahat Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

Kuruluş tarihi 1974’lere kadar giden Güney Akdeniz Seyahat otobüs işletmeciliği yapan bir firmadır. Güney Akdeniz Seyahat hakkında söylememiz gereken birşey de, yapı ilk olarak Akdeniz Seyahat olarak faaliyetlerine başlamış 2002 sonrasında ise Güney Akdeniz Seyahat markası altında faaliyetlerini sürdürmüştür. Güney Akdeniz Seyahat Antalya merkezli bir yapı olup özellikle bölgesinde bilinen köklü firmalardan biridir.

alperend01
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Otobüsten inip yolculuğumun bittiği andan itibaren berbat şöyle söyleyelim ki servis ile eve gidecektim sabah saat 5 sularında otobüs perona girdi ve servisin bize dediği şey saat 6.30 civarında araba kalkar dedi ve bunu normal bir dille söyleseydi gayet de anlayışla karşılardık fakat bize karşı kullanılan dil oldukça haddinden fazla terbiyesizceydi doğal olarak itiraz etmek istedik ve tekrardan terbiyesiz bir şekilde yazıhaneye göndermeye çalıştılar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

23:30 Alanya - Adana yolcusuyum. Hava felaket soğuk ellerim dondu resmen 15 dk erken geldim otobüsün beni alacağı durağa. Çok fazla bir şey istemiyoruz sadece güler yüz. Otobüs yavaşça yanaştı daha binmeden bi tebessüm güler yüz. Kaptanı tanımıyorum adını sanını bilmiyorum fakat soracağım. Kapı eşiğinden adımımı attım bu nezaket gülümsemeye merhaba dedim. Merhabalar hoşgeldiniz. Koltuk numaramı sordu teyit amaçlı buyrunuz lütfen. Normalde aklıma gelmez ama bu incelik ve kibarlıktan dolayı direkt elim tele gitti ve ben bu şoförü yazmalıyım dedim. Çok teşekkür ederim şoför beyfendi ve güney akdeniz ailesi :)

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Astım hastasıyım ve muavinin oda parfümü sıkmasına nefesim kesilerek uyandım. Bunu şirkete söylediğimde ise binmeden önce haber verseydiniz şeklinde bir tepki aldım? Enteresan bir şirket. Bu kadar yolcu kapalı bir otobüste saatlerce yolculuk yapıyorsa bunları düşünmeleri gerekiyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Güney Akdeniz Seyahat Hakkında

Kuruluş tarihi 1974’lere kadar giden Güney Akdeniz Seyahat otobüs işletmeciliği yapan bir firmadır. Güney Akdeniz Seyahat hakkında söylememiz gereken birşey de, yapı ilk olarak Akdeniz Seyahat olarak faaliyetlerine başlamış 2002 sonrasında ise Güney Akdeniz Seyahat markası altında faaliyetlerini sürdürmüştür. Güney Akdeniz Seyahat Antalya merkezli bir yapı olup özellikle bölgesinde bilinen köklü firmalardan biridir. 2001 yılında internet üzerinden satışlarına başlamış olan Güney Akdeniz Seyahat online satış platformu guneyakdeniz.com web sitesi ile satış ağını genişletmiştir. Güney Akdeniz Seyahat e-ticaret pazarına giriş yapmış ama gerek filosunu gerekse Güney Akdeniz Seyahat satış noktalarını çoğaltmaya devam etmektedir. Güney Akdeniz Seyahat şubelerinin tam listesi internet sitesinde bulunmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat Hizmetleri Nelerdir?

Akdeniz bölgesinde yoğunluklu olarak çalışan Güney Akdeniz Seyahat hizmetleri nelerdir? Güney Akdeniz Seyahat seferleri nerelere var? En popüler Güney Akdeniz Seyahat seferleri; Güney Akdeniz Seyahat Yalova, Güney Akdeniz Seyahat Osmaniye, Güney Akdeniz Seyahat Muğla, Güney Akdeniz Seyahat Mersin, Güney Akdeniz Seyahat Kahramanmaraş, Güney Akdeniz Seyahat Aydın, Güney Akdeniz Seyahat Ayvalık, Güney Akdeniz Seyahat Burdur, Güney Akdeniz Seyahat Denizli, Güney Akdeniz Seyahat Hatay, Güney Akdeniz Seyahat Eskişehir olarak sayabiliriz. Güney Akdeniz Seyahat servis hizmeti ile ilgili detaylı bilgiyi ve nerelere olduğunu web sitesinde paylaşmaktadır.

Güney Akdeniz Seyahat’den Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Güney Akdeniz Seyahat mobil uygulamalarını ücretsiz olarak indirip kullanabilirler. Hatta Güney Akdeniz Seyahat mobil uygulamaları sık seyahat edenler için vazgeçilmez olacaktır diye de söyleyebiliriz. Mobil uygulamalar dışında Güney Akdeniz Seyahat web sitesi üzerinden de rezervasyon yapılabiliyor. Güney Akdeniz Seyahat online bilet al menüsünün içine gerekli bilgilerin girilmesi sonucu çıkan sonuçlardan tercih edilen hangisi ise seçilir. Bu sırada bütün Güney Akdeniz Seyahat seferlerinin özellikleri de görülmektedir. Güney Akdeniz Seyahat otobüs markası, Güney Akdeniz Seyahat transit mi yoksa hangi duraklarda duracağı gibi. Daha sonra Güney Akdeniz Seyahat ödemesi sonrasında yolculara SMS ve e-posta yolu ile Güney Akdeniz Seyahat elektronik bileti gönderilerek süreç sonlandırılıyor.

Güney Akdeniz Seyahat Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Güney Akdeniz Seyahat satış ofisleri harici Güney Akdeniz Seyahat biletleri sadece web sitesinde satılmaktadır. Peki Güney Akdeniz Seyahat ödeme seçenekleri nelerdir? Güney Akdeniz Seyahat online satış yapan ve tahsilatlarını da aynı şekilde yapan bir yapı. Yani Güney Akdeniz Seyahat kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme yapılabilen bir site.

Guneyakdeniz.com Güvenilir Bir Web Site Mi?

Güney Akdeniz Seyahat yarım asıra yakın geçmişi olan köklü bir yapı. Güney Akdeniz Seyahat filosunu son model güvenilir araçlardan oluşturmuş ekiplerini de aynı disiplin içerisinde seçmiştir. Tabi kurumsal anlamda güvenilirlik herşey demek değil. Firmanın e-ticaret platformu olan Güney Akdeniz Seyahat web sitesi güvenilir bir web sitesi mi? Güney Akdeniz Seyahat Kredi kartı çekimlerinde ya da kişisel verilerin paylaşıldığı formlarda web sitesini korumuş olduğu SSL sertifikası ile güvende tutar. Bu önlemler sayesinde Güney Akdeniz Seyahat güvenilir bir web sitesine sahiptir.

Güney Akdeniz Seyahat Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Güney Akdeniz Seyahat online işlemler menüsünün içinde bulunan Güney Akdeniz Seyahat rezervasyon iptal sekmesi üzerinden bilet iptal işlemi yapılabiliyor. Güney Akdeniz Seyahat PNR numarası ile yapılabilen işlemde seferlere en az 24 saat kalmış olması gerekmektedir. Ya da Güney Akdeniz Seyahat çağrı merkezi aranarak Güney Akdeniz Seyahat değişiklik ya da iptali yapılabilmektedir.

Güney Akdeniz Seyahat Şikayetleri ve Yorumları

Güney Akdeniz Seyahat yorumları ve şikayetleri nelerdir? Firmanın verdiği hizmetler hakkında ne gibi müşteri geri dönüşleri olmaktadır? bu gibi sorulara yanıtları en net şekilde Gelbaba.com'da bulabilirsiniz.

Güney Akdeniz Seyahat İletişim Bilgileri Nelerdir?

Güney Akdeniz Seyahat iletişim sekmesi içinde bütün Güney Akdeniz Seyahat satış ofisleri ve telefon numaraları bulunmaktadır. Antalya merkezli bir yapı olan Güney Akdeniz Seyahat iletişim formu ya da e-posta üzerinden yapılan gönderilere çok hızlı geri dönüş yapmaktadırlar. Son olarak Güney Akdeniz Seyahat müşteri hizmetleri 7/24 destek sunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri