Hacettepe Üniversitesi Hastanesi

Hacettepe üniversitesi hastanesi Yorumları

Hacettepe üniversitesi hastanesi Şikayetleri 2022

Hacettepe üniversitesi hastanesi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(3)

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri kuruluş yılı olarak sayılan tarih 2 Şubat 1954' tür. Çünkü ilk kurulan Çocuk Sağlığı Kürsüsü şeklinde bir birim Ankara Üniversitesi'nin yan dalı olarak kurulmuştur ve sağlık sektörüne başarılı bir giriş yapmıştır. İlke edindiği değerler ışığında yeni hizmet birimleri açması, acil hizmetlerde hızlı olması ve tedavilerindeki başarılı sonuçlar ile bir çok hastanın güvenebileceği bir sağlık merkezi olmaktadır.

3 yıl önce yorumlandı

Aslinda buraya yorum yazarak hastanenin yonetimini mi degistircegim ya da okuyupta bizim hakkimizda neler düşünüyormuş mu diyecekler tabi ki hayir ama bazi hastane yorumlarini bakarken yorumlarin en azindan bize tercih yaparken yardimci oldugunu farkettigim icin yazmaya karar verdim 2 yil once gogsumde mastit olmustu hacettepeye gittigim de bana kanser olma ihtimalinin cok yuksek oldugunu soylediler ve cok guzel ilgilendiler yalniz her konusmalrina para odedim para yatirdim kan verdim sonucumu alamadim 2.kez para yatirmadan bu arada oraya oyle elini kolunu sallayarak gidip muayene olamazsin ya icerden adam bulup yalvar yakar randevu aldircaksin yada profosorune özel muayenesine gitceksin yoksa mumkun degil gidip muayene olabilmen herkese ayni saate mr randevusu verip bütün orda bekledigimimi anlatiyim para yatirmadan yuzume bakilmadiginimi kanser deniliyosun gozlerinin icine bakiyosun hasta olarak sefkat bekliyosun ama hicbir sey yok mukemmel bi hastanedir kendisi ankaranin en iyisi amaa paran varsa Eger zenginseniz özel hastanelere hic gitmeyin hacettepe ticaret hastanesine gercekten güvenebilirsiniz dis bölüne oglumu zar zor goturdum cok memnun kaldim benim hastaligimda tekrarlamadi basarili ameliyat etti doktorum yine de sag olsun param olmasa o dönem kanser miyim degil miyim diye panikten kalp krizinden ölebilirdim:) ...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Normal günlerde dahi telefonla ulaşmakta zorlandığımız hastanede bu zor salgın sürecinde daha kolay ulaşır olduk. Tesadüf olmadığını düşünüyorum ve umuyorum. İnsan sağlığına katkı veren herkese teşekkürler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Doktorları kendi aralarında konuşurken duydum ve ne yazık ki kendi güvenlikleri için kullanabilecekleri malzemelerin eksikliğinden bahsediyorlardı. Çok tuhaftır konuşmanın sonu geldi napalım devam demelerine bağlandı. Gerçekten çok duygulandım hasta olabileceğini bile bile bu nasıl bir cesarettir gerçekten tebrik ederim. Allah önce bize sağlık dağıtabilecek sizleri sonrada herkesi korusun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Hakkında

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri kuruluş yılı olarak sayılan tarih 2 Şubat 1954' tür. Çünkü ilk kurulan Çocuk Sağlığı Kürsüsü şeklinde bir birim Ankara Üniversitesi'nin yan dalı olarak kurulmuştur ve sağlık sektörüne başarılı bir giriş yapmıştır. İlke edindiği değerler ışığında yeni hizmet birimleri açması, acil hizmetlerde hızlı olması ve tedavilerindeki başarılı sonuçlar ile bir çok hastanın güvenebileceği bir sağlık merkezi olmaktadır. Yıllar yıllar içinde büyüyen bir hastane olması ile birlikte binlerce hekim ve uzman hekimi ile Ankara'da ve çevre illerden gelen vatandaşlara güvenilir tedavi programları uygulamaktadır. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri nerede? Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri merkezi Ankara'dadır.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Hizmetleri

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Klinikleri

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Klinikleri de bir çok üniversite hastaneleri gibi her bölümü içinde barındırmaktadır. Daha ileri seviyedeki teknolojilerle, sağlık konusunda tedavi uygulamayı ilke edinmiş hastanenin internet sitesinde yer alan tıbbi bölümler sayfasında sağlık hizmeti veren kliniklerin bilgisi yer almaktadır. Bunlar; kalp damar, kadın doğum, fizik tedavi, onkolojinöroloji, çocuk hastalıkları, pediatriklinik araştırma merkezi, genel cerrahi, plastik cerrahi, hastalıkları, göz hastalıklarıkulak burun boğaz, psikiyatri, tıbbi genetik, yoğun bakım ve Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri acil servis hizmetleridir.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Doktorları

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri doktorları sayı bakımından uzman hekim ve eğitmenler olarak oldukça fazladır. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri'nde hizmet veren tüm birimler için birçok sayıda doktorları bulunmaktadır. Her klinikte doktor ve asistanları bulunan hastanede hem ayakta tedavi hem de cerrahi işlem gerektirecek bazı bölümleri için doktor sayısı artmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri 'den Nasıl Randevu Alınır?

Bir çok hastane gibi Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri randevu konusunda internet üzerinden işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu işlemi hasta kurumun internet sitesinde yer alan online randevu kısmından gerçekleştirmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Özel Hizmetleri

Hastanenin verdiği hizmetler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim numaraları ile bağlantı kurulabilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri İletişim

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Ulaşım

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri yol tarifi websitenin iletişim kısmında yol tarifi detaylı bir şekilde anlatılmaktadır. Bu detaylı açıklama sayesinde Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri ulaşım kolaylığı sağlanmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Telefon

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri iletişim seçenekleri için e-mail adresi, fax numarası ve Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri telefon numarası tercih edilmektedir. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri WhatsApp iletişim numarası ile de insanlar oradan da iletişim sağlayabilmektedirler.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Websitesi

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri website ile hastaların verilen hizmetleri öğrenmesini ve doktorlar hakkında bilgi sahibi olmalarını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Hastalar hangi kliniklerin olduğunu ve hizmet anlayışı hakkında bilgi sahibi olmaktadır. Ayrıca kişi yine web sitede yer alan Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri hasta hakları birimi ile ilgili konuda yazılan yazıyı okuyarak hem kendi haklarını hem de uyması gereken sorumlulukların bilincine varabilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri E-mail

Hastaların, hastane öncesinde merak ettikleri konular ve sorular için ulaşabilecekleri Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri e-mail adresi bulunmaktadır. Bu sayede hastalar yaşadıkları sorun ve ya tecrübeleri hastane ile paylaşabilmektedir.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Sosyal Medya Hesapları

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri sosyal medya hesapları olarak kullanılan hesaplar Facebook ve Twitter gibi hesaplardır. Bu hesaplar ile kurum, birçok mecradan insanlara ulaşarak uyguladıkları hizmet hakkında bilgi vermektedir. Ve böylelikle insanlar kullandıkları sosyal medya hesapları aracılığı ile de kurumun verdiği hizmeti, orada tedavi gören hastaların yorumları ve fikirleri hakkında bilgi sahibi olmaktadır.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri Yorum ve Şikayet

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri yorumları ve Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri şikayetleri ile alakalı konularda kurumun web sitesinde yer alan iletişim bilgilerindeki e-maile yazı yazabilirler ya da çağrı merkezini arayarak görüşlerini bildirebilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri