Hayat Emeklilik Sigorta

Başlıca Hayat Emeklilik Sigorta markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

Şirin Sigorta

Yorumlar (1)

Agesa

Henüz yorum yok.

Akaltın Sigorta

Henüz yorum yok.

Alsan Sigorta

Henüz yorum yok.

Apak Sigorta

Henüz yorum yok.

Arkas Sigorta

Henüz yorum yok.

Atlas Mutuel Sigorta

Henüz yorum yok.

Bi Sigorta

Henüz yorum yok.

Bucak Sigorta

Henüz yorum yok.

Can Sigorta

Henüz yorum yok.

Çayyolu Sigorta

Henüz yorum yok.

Demir Gezer Sigorta

Henüz yorum yok.

Denge Sigorta

Henüz yorum yok.

Egemeks Sigorta

Henüz yorum yok.

Emin Sigorta

Henüz yorum yok.

Enigma Sigorta

Henüz yorum yok.

Enuygunsigorta.Com

Henüz yorum yok.

Evren Sigorta

Henüz yorum yok.

Hayat Emeklilik Sigorta

Hayatımız ile ilgili olarak beklenmedik sorunlar her zaman çıkıyor ve çıkacak. Maddi kayıplarımızı zamanla geri kazanabiliriz fakat sağlığımızla ilgili sorunları çözmezsek, huzursuz bir yaşam deneyimi bizi bekleyecektir. Sağlığımızı kaybedince aslında en önemli zenginliğin sağlık olduğunu anlarız. Hepimiz elimizden geldiğince birikim yapıyoruz. Hayatımızı güvence altına almak için ev almak istiyor, para biriktiriyoruz. Kitaplar okuyor ve güzel kütüphaneler oluşturuyoruz. İyi arkadaşlar edinip, zamanımızı paylaşıyoruz. Fakat bazen en önemli şeyi korumamız gerektiğini unutuyoruz. Sağlığımızı güvence altına almak kuşkusuz en öncelikli işimiz. Özel sağlık sigortası, olası kaza ve hastalıklar neticesinde sağlık giderlerini karşılamak için edindiğimiz bir poliçedir. Çoğu zaman böyle önlemler almayı gereksiz buluruz, herkes başına bir şey gelmeyeceğini düşünür. Ne kadar tedbir alırsak alalım, kaza ya da hastalıkları her zaman engelleyemeyiz. Olumsuz olaylar yaşarken, maddi manevi zarara uğramamak aslında elimizde. Sağlığımızı güvence altına almak için ihtiyacımız olan sağlık sigortası ürünleri, huzurlu bir yaşama göz kırpıyor. Bahsettiğimiz özel sağlık sigortaları, herhangi bir kaza veya hastalık vuku bulduğunda bizi masraflardan kurtarıyor. İlaç, tedavi giderlerimizi kolayca karşılayabilir, iyi koşullarda tedavi olabiliriz. Maddi açıdan rahat koşullarda tedavi sürecini atlatmak hepimizin istediği bir şey. Çünkü biliyoruz ki çoğu hastalıkta moralimizi yüksek tutmamız çok önemli. Tanı ve tedavi işlemlerimizi en özenli şekilde ve maddi endişe yaşamadan halletmek hepimize iyi gelecektir. Poliçede belirtilen limitlere uygun olarak sağlık giderlerimizin karşılanmasını sağlayabiliriz. Hayat sigortası, poliçe süresince yaşanabilecek maluliyet, tehlikeli hastalık veya işsizlik gibi durumlarda size maddi destek sağlar. Vefat durumunda ise kanuni mirasçılar faydalanır.

Geleceğe Yapılan Yatırımlar

Emeklilik sigortası, mevcut kamu sosyal güvenlik sistemlerine ek olarak emeklilik döneminize yatırım yapabiliriz. Aktif çalıştığımız dönemlerdeki bir miktar parayı uzun vadeli yatırıma dönüştürebilir, emeklilik döneminde ek bir gelir elde edebiliriz. Belirli bir süreyi doldurmak ve talep edilen yaşa ulaştıktan sonra ödemelere devam edebilir ve birikimimizi büyütebiliriz. Emekliliğe hak kazanıp kullanmaya başlayınca, biriken tutarın bir kısmını veya tamamını talep edebiliyoruz. Farklı seçeneklerimiz de mevcut, birikimi kısım kısım almayı tercih edebilir veya yıllık gelir sigortası ile düzenli gelir elde edebilirsiniz. Ödenen katkı paylarının %25’ine denk gelen tutar, devlet katkısı olarak hesaplarımıza ödenir. Tercih ettiğimiz bir emeklilik şirketine başvurarak emeklilik planımızı başlatabiliyoruz. Emeklilik şirketleri yaşımıza, gelir düzeyimize ve yaşımıza uygun olarak bir emeklilik planı teklif ediyor. Bireysel emeklilik sayesinde; emeklilik dönemi ek gelir elde etmek, istihdamı arttırmak ve ekonomik kalkınmaya katkı sağlamak mümkün.

Emeklilik ve Sigorta Acentaları Seçerken

Gerek sağlık ya da hayat sigortası, gerek emeklilik sistemini konuyla alakalı uzmanlar aracılığıyla öğrenebiliriz. Bol teferruatlı bu yatırım türlerini merak ediyor ve bilgi sahibi olmak istiyorsanız, Gelbaba bir kategorisini sizin için hazırladı. Pek çok kurum arasından hangisi ile çalışacağınızı tayin etmek için, yorum ve puanlara göz atabilirsiniz. Eğer siz de ziyaretçilerimizi bilgilendirmek isterseniz, görüşlerinizi paylaşabilir ve sağlıklı bir veritabanı oluşturmamıza katkı sağlayabilirsiniz. Gelbaba.com aracılığıyla, en iyi hizmet veren acentalar hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Allianz Hayat Ve Emeklilik, Anadolu Hayat Emeklilik, Avivasa Emeklilik, Aegon Emeklilik Ve Hayat, Akaltın Sigorta, Allianz Yaşam Ve Emeklilik, Alsan Sigorta, Corpus Sigorta, Denge Sigorta, Emin Sigorta, Enigma Sigorta, Evren Sigorta, Farma Sigorta, Fiba Emeklilik Ve Hayat, Garanti Emeklilik, Gelişim Sigorta, Halk Hayat Ve Emeklilik, Katılım Emeklilik, Metlife Emeklilik Ve Hayat, Vakıf Emeklilik, Ziraat Emeklilik ve daha birçok firma ile görüşmeden önce, Gelbaba.com’daki müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz.