Hotels.com

Hotels.com Yorumları

Hotels.com Şikayetleri 2022

Hotels.com Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(10)

Dünya çapında lider bir otel ve seyahat sitesi olan Hotels.com, farklı dillerde hizmet veren sitelerinden ve çağrı merkezlerinden oluşan ağıyla rezervasyon hizmetleri sunmaktadır. Hotels.com, EXPEDIA GROUP seyahat şirketlerinin bir parçası olarak merkezi ABD’de bulunan ve Avrupa genelinde şubeleri olan sektörün en önemli aktörlerinden biridir.

3 yıl önce yorumlandı

Sistemlerinde bu ara bazı hatalar görüyorum arama ekranında müsait gözüken otel tıklanınca tamamen dolu çıkıyor bu tür basit sorunlarla çok müşteri kaybediyorlar.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

hotels.com rezervasyon işlemi çok basit ve kullanışlı, rakipleri kadar uğraştırmıyorlar belgedir ön ödemedir tavsiye ederim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

2 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Teşekkür Mesajı

sorunum çözüldü teşekkürler

3 yıl önce yorumlandı

Hotels.com iletişim anlamında yıllardır müşterilerine kaliteli bir çözüm getirebilmiş değil. Tercih ettiğim Hotels.com bu yüzden artık 1.tercihim değil.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

hotels.com otelde ödeme şeklinde rezervasyonumu yapmıştım. Gidemeyeceğim belli olunca iletişime geçtim insanlık edip haber verdim. O kadar ters konuştu ki karşı taraf para versem kesin alamazdım. Bunlara haber vermesem hiç bir yaptırımları yok ama insanlıktan anlamıyorlar gerçekten.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

hotels.com üzerinden ayvalık tatili için ağustos ayı için inanılmaz güzel fiyatlar yakaladık. Küçücük butik otellerde kendi plajında az insanla korunaklı ve bol dinlenmeli tatili hotels.com sayesinde bulduk.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ağustos ayı için ailemle birlikte apart daire baktım iyice temizler kendi kendimize takılırız diye düşünüyoruz insanlarla muhatap olmadan ama uyanıklar iptal iade paketi vermiyorlar. gene bi yasak olur iptal etmek istesek de edemiycez. Güzel ticaret bravo...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Korona salgını sebebiyle 3 kişilik yurtdışı otel rezervasyonlarının tarihinin açığa alınmasını talep ettim. Çok zor günlerden geçiriyoruz ve turizmcileri de anlıyor ve saygı duyuyorum ancak iptal değil iade değil parası sizde kalsın bari otel hakkımı daha sonra kullanmak üzere açığa alın. Otellerle görüşeceklerini söylediler ve olumsuz yanıtlanmış. Hakkımı aramaya devam edeceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Coronavirüs nedeniyle 19-23.05.2020 tarihlerinde Türkiye'den yapılan tüm uçuşlar iptal edilmiş olup uçuş imkanı bulunmamaktadır. Otelde konaklama imkanımız kalmamıştır. Bu kadar net verilere rağmen ücret iadesi nasıl yapılmaz çok ilginç ve trajik

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Salgın neden ile tarihlerini değiştirmek istediğim rezervasyonum için yetkililere ulaşamıyorum. Rezervasyonumu iptal etmeyeceğim sadece eylülün son haftasına kaydırmayı düşünüyorum o zaman kadar bu salgın yasaklarının da kalkacağını düşünüyorum. lütfen bu gün 14:15'te T... Ş.. mailime cevap veriniz.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Hotels.com Hakkında

Hotels.com dünya genelinde sayısı yüzbinlerle ifade edebileceğimiz büyük otel zincirlerinin yanı sıra self-catering oteller de dâhil olmak üzere, müşterilerine internet üzerindeki en geniş konaklama seçeneklerini sunmaktadır. hotels.com otel fiyatları, odaların müsaitlik bilgileri, yoğun sezonlarda müşterilerine alternatif sunan ve tüm bunları tek bir noktadan satınalma kaynağı sağlayan, alanında uzman personellerin bir arada bulunduğu en büyük online turizm firmalarının başında gelmektedir. Her gün 90 yerel sitede 41 dilde milyonlarca turiste ulaşan Hotels.com, 200’ün üzerinde ülkede ve bölgede yüz binlerce otelde en iyi fiyat garantisi ile rakipsiz bir tercih seçeneği sunuyor. Mükemmel bir otelde, tatil evinde, tatil köyünde, apart dairede, hatta ağaç evde rezervasyon yapmak isteyen her kesimden ve her zevkten tatilciye geniş bir yelpazede seçim yapma fırsatı sunmaktadır.

Hotels.com Hizmetleri Nelerdir?

Hotels.com yurt dışı otelleri, yurtiçi otelleri konaklama seçenekleriyle müşterilerine en çok seçeneği sunan seyahat aracısıdır. Dünyanın her yerinde birbirinden güzel destinasyonlarda müşterilerine aradığı konaklama türüne göre yüzlerce seçenek sunan hotels.com bu konuda oldukça iddialı. Hotels.com yurtiçi otellerinde en iyi fiyat sunmayı hedefleyen çalışma prensipleriyle müşterilerine aynı bölgedeki oteller arasında kıyaslama yapabileceğiniz fırsatlar sunuyor.

Hotels.com’da Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Basit ve kullanışlı arayüz sayesinde Hotels.com rezervasyon yapmak oldukça basittir. Seyahat etmek istediğiniz lokasyondaki şehrin adını sayfadaki arama çubuğuna yazarak konaklama imkanı sağlayan tüm butik otel, zincir otel, motel ve pansiyonları görebilirsiniz. Hotels.com’un kullanışlı olmasını sağlayan en büyük özelliklerinden birisi geniş filtreleme seçenekleridir. Hotels.com'da listelenen oteller arasından fiyat, kahvaltı seçenekleri, oda özellikleri ve ulaşım imkanları gibi farklı filtreler oluşturarak ihtiyaçlarınızı kişiselleştirebilirsiniz. Hotels.com’un en popüler filtreleme seçenekleri arasında ücretsiz kahvaltı, havuz, ücretsiz kablosuz internet, ücretsiz otopark ve evcil hayvanlar için uygun otel gibi opsiyonlar yer almaktadır. Fiyatlar konusunda kıyaslama yapmak istiyorsanız filtrelemenizi ucuzdan pahalıya doğru yapabilirsiniz. Tatilciler açısından en önemli kriterler arasında yer alan daha önceki müşterilerin verdiği puanlar ve yorumlarını da Hotels.com üzerinden görebilir, son kararınızı bu doğrultuda verebilirsiniz. Hotels.com bun belirli bir konaklama süresine verdiği hediye ettiği bir gecelik konaklama da keyfinizi katlayabilir.

Hotels.com Erken Rezervasyon

Hotels.com erken rezervasyon otelleri seçenekleriyle biribirinden harika fırsatlar sunmaktadır. Gerek yurtiçi gerekse yurtdışında binlerce seçenekler arasında kendiniz için en uygun fırsatı bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Hotels.com erken rezervasyon avantajlarından en doğru ve hızlı şekilde yararlanabilmeniz için web sayfalarını kullanabilirsiniz. Hotels.com uygulamasını cep telefonunuza indirerek de bir çok avantajlı konaklama fırsatlarından haberdar olmanız kolaylaşacaktır.

Hotels.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Hotels.com ödeme seçenekleri içerinde en çok tercih edilen kredi kartıyla güvenli ödeme yöntemi olsa da her yıl milyonlarca kişiye hizmet veren hotels.com nakit ödeme seçenekleriyle de oldukça tercih edilmektedir. Dİlerseniz hotels.com otelde ödeme yöntemini seçerek otele vardığınızda check in sırasında otel ücretinizi ödeyebilirsiniz. Sizin için en doğru ve uygun ödeme yöntemine karar verebilmeniz için sitelerini ziyaret ettiğinizde ödeme sayfasında görmeniz mümkün. Dilerseniz bu aşamada hotels.com müşteri hizmetleriyle iletişime geçip sizin için hazırlayacakları diğer ödeme yöntemlerini de öğrenmeniz mümkün.

Hotels.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Hotels.com rezervasyon iptali için müşterilerine konaklama hizmeti satarken rezervasyon iptali paketi sunmaktadır. Bu İşlem çok cüzi bir ücret ödeyerek, ileri tarihli konaklamalarda yaşayacağınız herhangi bir iptal ya da değişikliği garanti altına almış oluyorsunuz. İptal etmeniz gereken durumlarda ödediğini tüm ücreti geri alabiliyorsanız. Rezervasyon iptal paketi satın almadığınız hizmetler üzerinden iptal veya değişiklik yapmak istiyorsanız en doğru bilgiyi hotes.com yetkilileriyle yapacağınız görüşme üzerinden alabilirsiniz.

Hotels.com Müşteri Şikayetleri

Otel, tur, seyahat kısacası turizmle ilgili rezervasyon yaptığınız platformun kullanıcı geri bildirimleri ve puanlaması o mecra hakkında fikir sahibi olmanız açısından büyük önem taşımaktadır. Hotels.com üzerinden rezervasyon yapmadan önce Gelbaba yorumlarına göz atabilir hotels.com şikayetleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Hotels.com hizmetlerinden yararlandıysanız bu tecrübenizi Gelbaba üzerinden paylaşabilir, diğer kullanıcılara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Hotels.com İletişim Bilgileri

Hotels.com iletişim adresleri aracalığı ile yapacağınız görüşmelerde her türlü konaklama ve ödeme bilgileri konusunda yardım alabileceğiniz gibi iptal ve değişiklikler üzerinden de danışmanlık almanız mümkündür. Web sayfaları üzerinden hotels.com iletişim bilgilerine ulaşmanız mümkün.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri