Idefix

Idefix Yorumları

Idefix Şikayetleri 2022

Idefix Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(11)

2004 günden itibaren online kitap alışveriş yapabildiğiniz bir e - ticaret sitesi olarak hayatımıza giren ve günümüzde de e – kitap, basılı kitap ve oyuncak ürün çeşitleri ile devasa bir kütüphaneyi bizlere sunan idefix.com online alışverişin güvenli adresleri arasında yer alıyor.

seymag48
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Geçen ay İdefix'ten yaptığım kitap siparişlerim hala gelmedi ve bana bilgi verilmeden kargo şirketi tarafından iade sürecine sokuldu. Defalarca aramama rağmen ne kargo şirketi nede idefix sorunumu çözdü. Her gün aramaktan bıktım usandım para iadesi yapmak bu kadar zor mu?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İdefix'ten salgın süreci boyunca 4 puzzle aldık ve fiyat olarak araştırdığımda en uygunu olduğunu gördüm. Puzzle aldıktan sonra kitap alışverişlerinde de sorun yaşamayınca bu tür alışverişlerde ilk tercihim olmaya başladı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Aradığınız kitap yurt dışından gelecekse idefix en doğru adres, hiç başka firmalarla vakit kaybetmeyin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Türkiyede bulamadığım özel basım bir kitap var kitap ithal eden bütün kitap evleriyle görüştüm en uygun fiyatı idefix verdi sağolsunlar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İdefix siparişimin gönderim süresi uzadığı için iptal etmek istedim fakat site gönderildiği için iptal edilemeyeceğini söylüyor iyi de bana ne bir mesaj geldi ne de herkangi bir takip kodu. İş iptale binince mi gönderim sağlanıyor?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bayram tatili yalan oldu 4 günde cahil kaldım... Önceki siparişlerimi tıkır tıkır gönderen İdefix tam da zamanında göndermesi gerek siparişleri geciktirdi. Olmadı İdefix olmadı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

tam 2 hafadır aldığım ürünleri kargoya vermediler. Ben hayatımda böyle saçmalık görmedim. Kitapları baştan kendiniz mi yazıyorsunuz ne yapıyorsunuz?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İdefix ve D&R'ın aynı grubun elinde olduğunu anlamak neredeyse imkansız. İki firma arasında okuyucuya gösterilen özen ve hassasiyet konusunda dağlar kadar fark var. O yüzden tercihim hep İdefix.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İdefix en çok satanlar manipüle edilen bir liste değil her zaman objektif ancak özellikle D&R listelerinin manipülasyona açık olduğunu düşünüyorum. İdefix i karşılaştırabileceğim tek yer bence D&R. İdefix d&R ile aynı mı derseniz kesinlikle değil. İdefix daha insancıl bir kurum sorunlara yaklaşımları siparişlere verdikleri önem kesinlikle bana daha hoş geliyor. Bazen bir kitap ayırcaı bazen bir kalem gibi ufak hediyelerle gönül almayı biliyorlar ki çoğu zaman yüklü sipariş verdiğim için hediye kitap veriyorlar ama diğer sitelerde böyle bir uygulama yok

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bir taraftan idefix bir taraftan D&R turkuvazcılar piyasayı ele geçirmiş ama bir kargo işini zamanında beceremiyorlar. Suç bende gerçi hala kitap, yayın işini seveek yapan firmaları tercih etmediğim için ama bu son güle güle idefix ve D&R

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İdefix Hakkında

Profesyonel ve kurumsal bir site olarak aradığınız tüm kitapların bulabileceğiniz idefix.com hakkında merak ettiğiniz ve öğrenmek istediğiniz tüm detayları siteyi ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. E -ticaret sitesi olan idefix.com 7/24 alışveriş yapabileceğiniz güvenli bir sitedir.

İdefix Güvenli Mi ?

Kitaptan oyuncağa kadar her türlü ürünü bulabileceğiniz ve e - kitap ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz idefix güvenli mi, güvenli alışveriş yapılabilir mi soruları 17 yıldır almış olduğunuz profesyonel hizmet ile cevap buluyor. İdefix güvenilir mi ya da idefix’ten alışveriş yapmalı mıyım sorularını sormadan önce internetten basit bir araştırma yapabilirsiniz. Güvenli bir e - ticaret sitesi olarak size hizmet veren İdefix 2004 yılından beri hayatımızda yer alıyor.

İdefix.com’dan Nasıl Alışveriş Yaparım?

İdefix.com alışveriş sitesi olarak herkese açık olan basit birkaç adım ile üyelik işlemini tamamladığınızda kolayca alışveriş yapabileceğiz bir sitedir. Oyuncak ve kitap üzerine hizmet veren sitede çok geniş bir ürün yelpazesi sizlere sunmaktadır. Ayrıca idefix.com'dan nasıl ürün satın alabilirim diye düşünüyorsanız yapmanız gereken üyelik işlemleri altında size sunulan üyelik formunu doğru bir şekilde doldurmak ve aktif etmektir. Oldukça kolay olan bu işleme yaptıktan sonra istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

İdefix.com Alışveriş Ödeme Seçenekleri

Profesyonel bir e - ticaret sitesi olarak sahip olduğu deneyimi ve tecrübeyi müşterileriyle paylaşan idefix.com ödeme seçenekleri arasında kredi kartıyla ödeme hesap kartıyla ödeme kapıda ödeme seçenekleri ödeme yapma imkanı sunuyor. Bu seçenekler içinden dilediğiniz yöntemi seçerek istediğiniz gibi alışveriş yapabiliyor idefix kapıda ödeme seçeneği ile ödemeyi kapıda yapabiliyorsunuz. idefix kapıda ödeme var mı sorusunu sormadan önce site içerisinde yer alan ödeme seçenekleri inceleyebilirsiniz

İdefix.com’da Hangi Markalar Yer Alıyor?

İdefix.com kitap ve oyuncak üzerine satış yapan bir e ticaret sitesi olduğu için ülkemizde faaliyet gösteren yayın evlerini tamamına ait kitapları bulabilir, yerli ve yabancı tüm oyuncak markalarına ait oyuncakları satın alabilirsiniz. İdefix markalar konusunda güvenli ve bakanlık onaylı markaları sizlere sunmaktadır. Ayrıca idefix sektörler bazında basılı yayın dijital yayın gibi çeşitli alternatifleri de siz değerli müşterilerine sunuyor.

İdefix Hangi Kargo Şirketi İle Çalışıyor?

Kurumsal bir yapıya sahip olan idefix anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile satın aldığı ürünleri sizlere sunuyor. İdefix kargo hizmetlerinden yararlanabilmek için üyeliğinizden giriş yaparak istediğiniz ürünü satın alabilir 50 TL altındaki ürünler için kargo ücreti ödeyerek ürünleri teslim alabilirsiniz idefix kargo fiyatları 50 TL üzeri için ücretsizdir hızlı teslimat güvenli teslimat ve sorunsuz teslimatın adresi olarak sizlere hizmet veren site ülkemizdeki tüm kargo firmaları anlaşmalar çalışmaktadır.

İdefix Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

E - ticaret sitelerinde olduğu gibi idefix.com kargo takip işlemini yapabilmek için üyelerimizin bulunduğu hesabım sayfasına tıklamanız ve bu sayfada yer alan siparişlerim kısmına tıklayarak satın aldığı ürünün nerede olduğunu görebilirsiniz. İdefix kargom nerede uygulaması ile satın aldığınız ürünün nerede olduğunu cep telefonu aracılığı görebilirsiniz. İdefix kargo ne zaman gelir sorusu satın aldığınız ürün mi yoğunluk durumuna göre üç ile beş iş günü arası değişmektedir.

İdefix Kullanıcı Yorumlar Ve Şikayetler

Profesyonel ve kurumsal bir e ticaret sitesi olarak sizlere kitap ve oyuncak satış yapan idefix şikayet, kullanıcı yorumları gibi sayfalar ile sizlere yardımcı oluyor. İdefix yorumları, idefix müşteri yorumları, idefix müşteri şikayetleri ile alış veriş öncesinde satın alacağınız ürün hakkında detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.

İdefix İptal Ve İyi İade Koşulları

Kurumsal yapısıyla ön planda hani bir tek sizlere sunmuş olduğu online alışveriş hizmetimde iptal ve iyi iade koşulların uygun olduğu zaman iptal ve iade alımı yapmaktadır. İdefix sipariş iptal için iptal formunu doldurmanız, idefix sipariş iptali parayı adresi için parayı adresi almak istedim etmelisiniz. İdefix iade talebi oluştururken yapmanız gereken ürünün istediğiniz ürünün dışında özelliklere sahip olduğunu belirtmek, satın aldığınız ürün dışında bir ürün aldığınızı kanıtlamalı veya ürün hatalı veya sorunlu olarak size teslim edildiğini belgelemelisiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri