Ikea

Ikea Yorumları

Ikea Şikayetleri 2022

Ikea Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(13)

IKEA dünyanın en meşhur ev dekorasyon mağazalarından biridir. Ingvar Kamprad, tarafından 1930 yılında İsveç’te temelleri atılan IKEA, yıllar içerisinde dünyanın lider mobilya markalarından birisi olmayı başardı. Kurucusunun fotoğraf çerçevesi, cüzdan ve dolma kalem satarak başladığı yolculuğunda 40’lı yıllarda mobilya tasarımı yaparak devam etti.

DuyguHarbalioğlu
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

8 haziranda verdiğim sipariş için 15 gün sonra arayıp ürünün 1 tanesinin depoda kırık çıkması nedeni ile gönderemediklerini 2 temmuzda stoklara gireceğini beklemek isteyip istemediğimi sordular. Beklerim dedim. 5 gün sonra tekrar arayıp kırık çıkan ürünü temin edemediklerini kalan ürünleri isteyip istemediğimi sordular istediğimi belirtip göndermelerini istediğim halde bu gün hiç bir açıklama yapmadan siparişi iptal edip hesabıma çek tanımlamışlar sağolsunlar. En azından d******* paramı 22 gün sonra iade etmişler güvenilmeyecek firmalar listesine İKEA’yı mı ekleyelim yani hiç yakışmadı ikea hiç bu arada temin edildiğini söyledikleri ürünümün biri artık ürün listesinde yer almıyor….

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
umitc46
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Evine mutfak yaptırmak için keşif bedeli ödedim. 1 hafta içinde arkadaslar iletişime gecicek dendi ne arıyor var ne soran. 4 hafta sonra ben Bayrampaşa mağazaya gittim arkadaslar size kayıt oluşturulması dediler fişini gösterdim. Bi karışıklık olmuş dediler. 1 hafta içinde arkadaslar geldi ölçü aldılar sizi aricaklar dediler ne arayan var ne soran. 09.03.2021 tarihinde Bayrampaşa mağazaya gittim mutfak bölümüne buz sizi arıcaz ölçülerinizi alan arkadaş yok ölçülerde yok ortada ne yapmam gerekiyor? 2 ayda ölçü alıp fiyat veremeyen bir firma kaç ayda teslim eder yada edebilirim?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İkea bornova mağazısından aldığım iki kişilik yatak ne yazık ki 1 insan 1 de 3 yaşında çocuk için uygun. İsveçliler bildiğim kadarıyla dev gibi adamlar ama bu yatakları çocukları için iki kişilik yapmışlar heralde. Mağazada gayet de iki kişilik gibi duran yatak eve gelirken çekmiş sanırım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Yeni evlendim ve eşyalarımı İkea’dan almak gibi bir hata yaptım . Aldığım 3 lü koltuk defolu çıktı ve değişimi için tam 1 aydır bekliyorum. Şu an evliyim ve koltuk hala salonun ortasında öylece bekliyor , kimse sürecin sonlanması adına insiyatif kullanıp hiçbir aksiyon almıyor. Her yere şikayet ettim . Her siteye de yazıyorum. Sakın ama sakın siz de İKEA’dan alışveriş yapmak gibi bir hata YAPMAYIN!!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

2018 yılında aldığım yatak malesef ki anatomik yapıya uygun değil ve uyuyor musunuz yoksa dayak mı yiyorsunuz belli olmayan şekilde uyanmanıza neden oluyor. İkeaya bu durumu ilettiğimde anatomik olmaması garanti kapsamında değil cevabını aldım. İlla ki yatağın fiziksel bir hasarı olması gerekiyormuş. Fiziksel hasar bende oluştu. Asla ürününü kabul etmeyen bir marka.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

ikea com.tr den yapmış oldugum alişveris de ürün hasarlı geldi. Horoz lojistik firmasi ile çalişan ikea mağzası bu ürünleri ürünleri horoz lojistiğe 17.07.2020 tarihinde aldırdı teslim alınan ürünlerin parası bana bir ay sonra yani 20.08.2020 tarihinde eksik ödendi ben param niye eksik ödendi bu ürünleri horoz lojistige teslim ettim dedim onlarda(IKEA çalışanları)ürünler bize eksik geldi o yüzden eksik iade parası veriyoruz dediler.Horoz lojistiğin eksik getirdiği parçaların benimle ne alakası var lojistik firmasının yaptıgi hatanın ceremesini ben niye çekiyorum kalan paramın ödenmesini istiyorum param niye kesiliyor bu yapılana işlemde benim hatam yok ama zarar gören benim. Biran önce paramı ödeyin zararımı giderin Teşekkürler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

IKEA'dan verdiğim sipariş belirttikleri 10 iş gününü geçmiş olmasına rağmen hala kargoya verilmedi. İkea nın ürün sorunu yok nakliye sorunu var ne yazık ki...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

ikea kitaplıklarıyla salonumun duvarlarını kütüphaneye dönüştürdüm. Bu kadar kaliteli ve uygun fiyatlı başka seçenek bulamadım. Görgüsüz abartılı şaşalı mobilyalardan sonra ikea tasarımları tam benlik

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İkea'nın en klasik modellerinden olan kare 4 bazaklı sehpanın montajını yaptım ve ayaklarından biri diğerlerinden uzun çıktığı için sehpa düzgün durmuyor. Değiştirmeye değer mi? bir daha ne zaman ikea'ya yolum düşer? İkea böyle peynir ekmek gibi satılan bir üründe nasıl hata yapar? bunları düşünüyorum artık.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Masa, sandalye, kitaplık ürünlerini bu güne kadar bi başıma kurdum diye gaza geldim ama gardrop tk başıma benim harcım değilmiş.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ikea Hakkında

Bugünkü IKEA markasının gelişiminin İsveç’in bir köyünde adım adım ilerlenerek oluşturulması, kurucusunun modüler ve demonte mobilyalar ile sektöre bambaşka bir boyut kazandırması ilham verici bir başarı öyküsü olarak görülmektedir. Ingvar Kamprad’ın mobilya tasarımları sonucu 1953 yılında bir galeride ürünlerini tanıtması sonucu herkesin merak ettiği ucuza satılan IKEA ürünlerinin kalitesi konusunda da fikir sahibi olunmasını sağladı. Her geçen yıl mobilya tasarımlarına yenilerini ekleyerek geniş bir mobilya koleksiyonunun doğmasına da vesile oldu. IKEA ilk mağazasını 1958 yılında işveç’te, Almhult'ta açmıştır. 1960’lı ve 70’li yıllarda yükselişini hızlandıran IKEA, 1960 yılında ilk restoranını açmış ve 1965 yılında Stockholm'de en büyük IKEA mağazasını faaliyete geçirmiştir. 1980’li yılların başlarında İngiltere, fransa ve ABD pazarlarına da güçlü ve hızlı bir giriş yapmayı başaran IKEA, 1990’lı yıllara gelindiğinde felsefesinde olan çevre ve doğa dostu ürünler üretmeye daha fazla odaklanmıştır. İKEA çatısı altında yarattığı mobilyaları sürekli güncelleyen, beklentilere cevap veren ve ilerici bir mobilya markası olma yolundan hiçbir zaman sapmamıştır. IKEA 1956 yılında, bugün de ürünleri hakkında insanların en çok bilgi sahibi oldukları, parçalar halinde aldıkları ürünleri kendilerinin birleştirdikleri fikrinin doğmasına neden olan yeniliğini keşfetmiştir. Yüksek masraf ve zorluk çıkaran hacimli mobilyalar, LÖVET masanın ayaklarını sökmeye karar verdikleri o gün artık problem olmaktan çıktı. Kendi Kendine montaj ve parçaları birleştirme fikrinin ortaya çıkması ile yepyeni bir mobilya akımı da başlamış oldu. IKEA 2000’li yılların başında en büyük pazarlardan biri olan olan Rusya’ya, 2005 yılında ise Ümraniye’de açtığı ilk mağazası ile Türkiye pazarına adım atar. Türkiye’de İstanbul’da Ümraniye, Bayrampaşa ve Kartal’da 3 mağazası, Ankara, Antalya, Bursa, ve İzmir'de birer mağaza ile, adana ve Bodrum’da sipariş ve teslim noktaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

İkea Güvenilir Bir Site Mi?

Müşterilerine gerek mağazalarında gerekse online satış sayfalarında her zaman en kaliteli ve uygun fiyatlı modüler mobilya ve ev dekorasyon ürünlerini sunan ikea güvenilir mi sorularına gönül rahatlığıyla eve güvenilir diyebiliriz. İkea hakkında merak ettiğiniz her şeye ve kullancı deneyimlerine gelbaba.com üzerinden bakarak fikir sahibi olabilirsiniz.

İkea’da Nasıl Alışveriş Yaparım?

İkea.com.tr adresinden ok basit adımlarla üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra ikea alışverişinizin keyfini çıkarabilirsiniz. Almak istediğiniz ürünün özelliklerini boyutunu adedini desenini ve rengini dikkatle okuyarak seçip sepetinize atabilirsiniz. sepetinize attığınız ürünleri hemen satın alabilir ya da alışverişinize devam edebilirsiniz.

İkea.com.tr de Ödeme İşlemleri Nelerdir?

İkea üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizden ödeme seçenekleri için kredi kartınızla ya da banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz. İkea ödeme seçenekleri arasında kapıda ödeme bulunmamaktadır. İkea kredi kartına taksit imkanı sağlamaktadır. Ayrıca ikea havale eft yöntemiyle de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İkea da Hangi Ürünler Var?

‘’IKEA evinizin herşeyi’’ sloganı ile Türkiye’de geniş kitleler tarafından tanınmaktadır. İKEA ürünleri ile evinizin ihtiyacı olan tüm mobilya ve aksesuar ürünlerini karşılayabilir, özellikle dar mekanlarda ve tasarımı zor yerlerde pratik çözümler üreterek yepyeni yaşam alanları yaratabilirsiniz. Ergonomik ve kullanışlı mobilyalar üretme konusunda uzmanlaşan İKEA, portatif özellikteki kolay taşınabilir, montajını ve demontajını kolaylıkla yapabileceğiniz ürünleri ile ister büyük ister küçük tüm alanlarda sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. İKEA’da bulabileceğiniz ürünler sadece mobilya ile sınırlı değildir. Evinizin herşeyi mantığından hareketle IKEA’da yastık, yorgan, halı, kilim, bıçak setleri, mumlar, duvar saatleri, aynalar, saklama kapları gibi bir çok ürünü oturma grupları, yemek odası takımları gibi mobilyaların yanı sıra bulabilirsiniz.

İkea Hangi Kargo İle Çalışıyor?

İkea’dan yapmış olduğunuz alışverişler belli desi ve ağırlık üzerinde olan ürünler olduğundan kargo şirketleri yerine nakliye şirketleri üzerinden teslimat gerçekleştirmektedir. İkea anlaşmalı olduğu nakliye firması horoz lojistiktir. Şehir içinde çoğu zaman gün içerisinde ya da daha kısa süreler içerisinde teslimat yaparken şehir dışına daha doğrusu ikea mağazalarının olmadığı şehirlere teslimat 7 ila 10 gün sürebilmektedir.

İkea Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

İkea kargo takibi yapmak için web sayfalarından kullancı girişi yaparak hesabım sekmesinden siparişlerinize ve kargo takibi yapmak istediğiniz siparişinizin bilgilerine tıklayarak her türlü bilgiye ulaşmanız mümkün. sipariş numaranız ve takip numaranızla horoz lojistik web sayfasına tıklayarak ikea gönderi numarasını yazarak gönderiniz hakkında tüm detaylı bilgiye ulaşmanız mümkün. Tüm bunların yanı sıra müşteri hizmetlerini arayarak da siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

İkea Şikayet ve Yorumları

İkea şirket politikaları gereği koşulsuz müşteri memnuniyeti sunan firmaların başında yer almaktadır. İkea şikayet ve yorumları için gelbaba.com üzerinden yazılan kullanıcı yorumlarına bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. İkea kullanıcısı iseniz ya da ikea alışverişiniz sonrası olumlu yada olumsuz bir deneyime sahipseniz gelbaba.com üzerinden bizlere düşüncelerinizi yazarak ikea hakkında bilgi sahibi olmak isteyen ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İkea İptal Ve İade Koşulları Nelerdir?

İkea mağazalarından yapmış olduğunuz alışverişleri herhangi bir sebeple 30 gün içinde kutusu açılmamış şekilde iade etme hakkına sahipsiniz. Eğer orijinal kutu açılmış ise iade etmek istediğiniz ürün bedenli ikea kartınıza başka bir ürün satın alabileceğiniz şekilde yatırılır ve ürünlerinizi iade edebilirsiniz. ikea.com.tr üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizi 14 gün içinde taşıma ücreti ikeaya ait olmak üzere iade etme hakkına sahipsiniz. Ayrıca 30 gün içinde mağazalara giderek de iade işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İkea iptal ve iade işlemleri için daha detaylı bilgilere web sayfaları üzerinden ulaşmanız mümkün.

İkea İletişim Bilgileri Nelerdir?

İkea iletişim bilgileri ve ikea müşteri hizmetleri numaralarına ikea.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz. Çağrı merkezi hizmeti de sunan ikea müşterilerin her türlü sorun ve önerileri için dünyanın her yerine olduğu gibi Türkiye’de de aynı kalitede hizmet vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri