İncehesap

İncehesap Yorumları

İncehesap Şikayetleri 2021

İncehesap Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(19)

2008 yılında hayatımıza giren incehesap.com teknolojik ürünler kategorisinde ürün satışı yapan bir e ticaret sitesidir. Faaliyete başladığı günden bu güne kadar elektronik ürünlerin satışını yapan, uygun fiyatlı satışlar ile müşterilerine ürün satın alma imkanı veren incehesap .com satın alma güvenliği bakımından da oldukça profesyonel bir hizmet sunuyor.

hakanu88
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 ay önce yorumlandı

İncehesap.com dan 19,08,2021 tarihinde komple bir sistem aldım. İşlem onaylandı montaj aşamasına geçirdiler ve bir hafta bu şekilde bekledim her müşteri hizmetleri yetkilisi ile görüştüğümde kurulumun devam ettiğini bir sorunun olmadığını söylediler. 25,08,2021 tarihin de bana ekran kartının temin edilemediği belirtildi ve çözüm için sizi yetkilimiz ulaşacak denildi. Yetkili ile görüştüğümüzde sistem ile birlikte aldığım herhangi bir kısıtlaması bulunmayan ekran kartımın muadili bile sayılmayacak çok ucuz son derece kısıtlı (l. H. R) bir ekran kartı önerdiler. Bende mağduriyetimin giderilmesini talep ettim bu kadar süre bana montaj da ve bir sorun olmadığını iletmelerine rağmen kabul etmiyorsanız satışı iptal edin para iadesi isteyin denildi. Bu kadar süre içerisin de başka sitelerdeki avantajlı ürünleri de kaçırmış oldum. Kesinlikle İncehesap.com dan alışveriş yapmamanızı rica ederim ürün ellerinde varmış gibi 1 hafta paranızı tutuyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ibrahimb95
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

5 ay önce yorumlandı

Sıfır olarak aldığım hardisk, Arızalı olarak gönderdiğim ürün garanti dışı kaldı benim bir suçum olmamasına rağmen mağdur oldum giden paraya yanayım çektiğim sitrese yazık ben 3 gün çalıştığım yevmiyem gitti Daha öncede hoparlör aldım oda kullanılmış çıktı uzatmadım mevzuyu. Gaming gecesinden 09 Nis 2021 tarihinde Toshiba P300 High Performance 2TB 3.5" Sata 3.0 Sabit Disk - aldım almaz olaydım ürün PC de görmüyordu video attım bana ürünü MNG Kargo ile gönderin dediler MNG Kargo'ya verdim (MNG kargoda size bir kağıt imzalatıyorlar ürününüzün başına bir şey gelirse siz suçlusunuz hard diski iyi sarmama rağmen kırmışlar buna çanak tutanda İncehesap.com siz siz olun kendi elinizle teslim edin ) gönderdim ama MNG kargoda ürünün sata portunu kırmışlar garanti dışı kaldığını söylediler ve bana iade ediyorlar şimdi incehesabın yönlendirdikleri kargo firması (MNG Kargo ) ürünü kırmış zaten arızalı olan harddisk kırık sata port yüzünden garanti dışı kaldı burda benim bir suçum yok hem arızalı ürün gönder hem de MNG Kargo firmasında harddisk kırılsın beni mağdur ettiniz Hakkımı helal etmiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

9 ay önce yorumlandı

764264 sipariş numaralı sistemi ince hesaptan 11 Ara 2020, 15:03:35 günü aldım ürün bozuk geldi değişim yapmaları için geri gönderdim ve mesajla kendilerine illetim 15 20 gün boş boş bekletip geri önderdiler kasanın içini dahi açmamışlar tamir edip gerekli kontrolleri yaptıklarını söylediler fasa fiso hiçbir şey yapmamışlar işlemci hala boşta %100 kullanıma ulaşıyor tamamen rezillik ekran kartı deseniz PC görmüyor bile aygıt yöneticisinde çıkmıyor çift monitör için kablo bağlıyorum okumuyor iade istiyorum hiçbir itiraz istememden iade istiyorum aksi takdirde ulaşabildiğim her yere ulaşırım... iade istiyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

10 ay önce yorumlandı

5 hafta önce hazır bir sistem aldım yanında kulaklık hediyesi vardı ve 5 haftadır kargoya verilecek diyerek oyalıyorlar ürünümü göndermelerini arz ediyorum yoksa gerekli mevlalara başvuracağım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

11 ay önce yorumlandı

Qcy T1C kulaklığımı eşleşme sorunu için tamir edilmesi üzerine incehesap.com ile iletişime geçtim. Bana kargo gönderi kodu paylaştılar 20 iş günü içinde geri geleceğini söylediler. Gönderdim tamir edilmiş şekilde geldi. 1 ay sonra tekrar arızalandı tekrar 16.09.2020 tarihinde gönderdim ve değişimini mümkün değilse iadesini istedim. 20 iş günü doldu, bugün 21.10.2020 ve ne kulaklığı geri gönderdiler nede bir işlem yaptılar. Sürekli iletişim halindeyim ama bana dedikleri tek şey "talebiniz ilgili departmana iletilmiştir." oldu. Ben o parayı cebinize indirin diye vermedim sonuna kadar hakkımı arayacağım. incehesap.com'dan alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

web siteniz üzerinden bilgisayar alacaktım ama seçtiğim sistemde kasasını değiştirmek istiyorum ama özelleştirde düzgün kasa yok en azından insan bi Sharkoon tg6 kasası koyar ben bu bigisayarı alsam nasıl soğutucam sistemlerinizde özelleştirin düzeltilmesi gerek

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

20.07.2020 tarihinde incehesap.com sitesinden 70um7100pla televizyon aldım. 25.07.2020 tarihinde Ceva Lojistik tarafından ürün tarafıma teslim edilerek kurulum için LG Servisi aramam gerektiği ve kutuyu onların açması gerektiği söylendi. 27.07.2020 tarihinde LG Yetkilşs Servis tarafından kutu açıldığında televizyon ekranın kırık olduğu görülerek LG tarafından incelenmek üzere götürüldü. 29.07.2020 tarihimde servis ürünün darbe sonucu kırıldığından LG tarafından değişiminin uygun olmadığını ve bayi tarafından değişiminin yapılmasını söyleyerek raporla birlikte TV yi tarafıma teslim etti. Bu durumu incehesap.com işe görüştüğümde LG raporunda istinaden değişimin yapılamayacağını söylediler. Kendilerine LG servisinin ürünün hasarlı olmasından kaynaklı kendilerini ilgilendirmediğini, bu raporun LG için tutulduğunu belirtmeme rağmen İncehesap.com bu durumu kabul etmemektedirler. Tüketici Hakları'na istinaden ayıplı mal olduğunu belirtmeme rağmen ödememek için LG'nin kendisi için tuttuğu raporu kendi raporları gibi kabul etmektedirler. İncehesap sürekli olarak böyle ürünler satmaktadır. Sorunumun kısa sürede çözümlenmesi Tüketici Hakem Heyeti dahil her yere gerekli başvuruları yaptım. Ürünün hasarlı ayıplı mal olduğunu kabul edip mağduriyetin giderilmesini talep ediyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

I purchased a laptop that didn’t arrive it took me 2 months to get a refund and then I had to threaten to take them to court

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Bir ram kiti aldım biri arızalı çıktı, taraflarına gönderdim ve netice hiç değişmedi 3 defa gönderdim üçünde de mağdur ettiler. Satış sonrası hizmet berbat.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İnce Hesap Hakkında

incehesap.com hakkında merak ettiğiniz öğrenmek istediğiniz veya ürün içerikleri hakkında bilgi almak istediğinizde siteyi ziyaret edebilir, hakkımızda sayfasında aradığınız bilgileri bulabilirsiniz.

İncehesap.com Güvenli Mi ?

Teknoloji kategorisinde ürün satışı yapan incehesap.com kuruma yapısı ile güvenli bir şekilde hizmet vermektedir. İncehesap.com güvenli mi, sorunsuz bir şekilde alışveriş yapılabilir mi sorularına 2008 yılından bugüne kadar satış yaptığı 177 milyon ürün ile cevap veriyor. İncesap.com hakkında merak ettiğiniz, öğrenmek istediğiniz, bir ürün içerikleri hakkında bilgi almak istediğinizde siteyi ziyaret edebilir hakkımızda sayfasında aradınız bilgiler bulabilirsiniz. Güvenli alışverişin adresi olarak sizler ehizme tveren siteden 7/24 alış veriş yapabilirsiniz.

İncehesap.com’dan Nasıl Alışveriş Yaparım ?

İncehesap.com dan alışveriş yapabilmek için öncelikle üyelik hesabı açmanız gerekiyor. İncehesap.com’dan nasıl alışveriş yapabilirim, nasıl ürün satın alabilirim diye düşünmek yerine yapmanız gereken ürün alışverişine başlamak. Ayrıca alternatif seçenek olarak sizlere üye olmadan alışveriş yapma imkanı veren siteye sadece mail adresi ve banka ödeme bilgilerini girerek alışveriş yapabilirsiniz.incehesap.com alışveriş sitesi olarak 7/24 ileri hizmet veriyor.

İncehesap.com Ödeme Seçenekleri

İncehesap.com ödeme seçenekleri arasında yer alan farklı ödeme seçenekleri ile müşterileri için alternatif seçenekler sunuyor. Kapıda ödeme yöntemi ile ürünü teslim alırken ödeme yapabildiğiniz gibi site içerisinde yapacağınız alışverişlerde kredi kartı veya hesap kartı ile ödeme yapabiliyorsunuz. İncehesap.com kapıda ödeme var mı sorusuna cevap olarak yıllardır kapıda ödeme seçeneği ile sizlere hizmet veriyor. Dilediğiniz ürünü kapıda ödeme seçeneği ile satın alabiliyorsunuz.

İncehesap.com’da Hangi Markalar Yer Alıyor ?

Profesyonel bir elektronik e - ticaret sitesi olarak hizmet veren incehesap.com markalar konusunda çok geniş bir yelpazeye sahip. Aklınıza gelecek tüm elektronik markaların yer aldığı sitede oyun firmalarından elektronik firmalarına yedek parça firmalarından yazılım firmalarına kadar çok sayıda firma ve marka sizlere sunuluyor. Elektronik sitesi olarak dünya kalitesi ve farklı markaları sizlere sunan sitede yapacağınız alışverişler kısa süre de sizlere teslim ediliyor.İncehesap.com sektörler bazında da engin elektronik anlamda en geniş sektör dağılımına sahiptir

İncehesap.com Kargo Firmaları

İncesap.com kargo firması olarak MNG ve Aras kargo firmaları ile çalışmaktadır. incehesap.com anlaşmalı kargo firmaları arasında yer alan bu firmalar beş iş günü içerisinde ürünü teslim etme teminatı vermektedir. Satın aldığınız ürünleri kısa sürede teslim alabilmek için yapmanız gereken ürünü satın aldıktan sonra kargo firması seçmek. İncehesap.com kargo fiyatları oldukça uygun fiyatlı olup 100 TL’nin altındaki alışverişlerinizde 5 TL olarak belirlenmiştir

İncehesap.com Kargo Takip İşlemi

İncehesap.com kargo takip işlemi yapabilmek için sizlere iki alternatif sunuyor. İlk olarak İncehesap.com kargom nerede uygulamasını tercih ederek kargonuzu takibini yapabiliyor ikinci uygulama olarak sitede yer alan hesabım sayfasından kargonuzu takibini yapabiliyorsunuz. İncehesap.com kargom ne zaman gelir sorusunun cevabı müşteriler için beş iş günü içerisinde teslimat garantisi vermektedir. Kargonuzu adım adım takip edebilmek için bu uygulamaları kullanabilir veya size verilen kargo takip numarası ile ürünü takip edebilirsiniz.

İncehesap.com Şikayet Yorumlar

İncehesap.com şikayet sayfasında ürün satın alan kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar yer alıyor. Ayrıca incehesap.com kullanıcı yorumları ve müşteri yorumları sayfasında da satın kullanıcıların ve satıcılar ile ilgili yapılan yorumları bulabiliyorsun uz. incehesap.com kullanıcı şikayetleri ile daha güvenli bir şekilde alışveriş yapabilir, kendi hesabınız üzerinden de yorumlar bırakabilirsiniz. İncehesap yorumlar, incehesap.com müşteri şikayetleri sayfalarınız ziyaret ederek kullanıcılarının tecrübelerinden yararlanabilirsiniz.

İncehesap.com Sipariş İptali

incehesap.com sipariş iptali yapmak oldukça kolaydır.Satın aldığınız ürünün size sunulan özelliklerinden farklı olduğunu anladığınızda yapmanız gereken ürünü incehesap.com adresine kargolamak. Ayrıca İncehesap.com sitesinde yer aşan ürün idae talep formunu doldurmanız da gerekiyor. İncehesap iade formu doldurduktan sonra isterseniz sadece ürün iptal yapabilirsiniz isterseniz incehesap.com sipariş iptal parayı iadesi alabilirsiniz. İade işlemi sonrasında 15 iş günü içinde para iadenizi alabilirsiniz. Ürün değişimi yapmak istediğinizde ise 7 iş günü içinde değişim yapabiliyorsunuz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri