Incetopuk.com

Incetopuk.com Yorumları

Incetopuk.com Şikayetleri 2022

Incetopuk.com Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok yüksek ᛫ Yorumlar(2)

İnce Topuk giyim sektöründen önce ayakkabı ile ilgili çalışmalar ve modeller üreterek yoluna devam ederken, daha sonra alışveriş çeşitliliğini arttırarak müşterilerine ayakkabıdan abiyeye kadar bir çok farklı içeriği ile hem internet sitesi hem de mağazaları ile yurt içi ve yurt dışında hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

neslhank
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

2 yıldır i****.com dan alışveriş yapıyorum ürünlerini çok beğeniyorum. Düne kadar alışverişlerinde hiç sorun olmamıştı, geçen gün verdiğim siparişte kargo tesliminde ürün elime geçmedi bir karışıklık olmuş sanırım. Aradığımda müşteri temsilcisi çok ilgilendi, problem hemen çözüldü, hediye çeki tanımlayarak yeniden sipariş verdim. Kargo ücreti hesabıma hemen yatırıldı ve dün görüşmüştük bugün ürünler elime geçti .Tüm çalışanlara teşekkür ederim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Daha önceki siteler kalite bakımımdan beni çok yanılttı.Ama yine de İNCE TOPUK sitesinde çok beğendiğim bir elbiseyi korkarak da olsa sipariş etmek zorunda kaldım.Ürünüm geldi ki ne göreyim :))gerçekten de reklamnı yaptığınız (instagramda) bütün özelliklere sahip ..çok tşk ediyorum sizlere…kalite ve müşteri memnuniyeti konusunda bir numarasınz…👍👍

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İnce Topuk Hakkında

İnce Topuk giyim sektöründen önce ayakkabı ile ilgili çalışmalar ve modeller üreterek yoluna devam ederken, daha sonra alışveriş çeşitliliğini arttırarak müşterilerine ayakkabıdan abiyeye kadar bir çok farklı içeriği ile hem internet sitesi hem de mağazaları ile yurt içi ve yurt dışında hizmetlerine aralıksız devam etmektedir. İnce Topuk hakkında verilecek bir başka bilgi ise yurt içinde dört bir yanda satış mağazalarının olmasının yanı sıra, yurt dışındaki müşterilerine de hizmet veriyor olmasıdır. Böylece İnce Topuk sitesi bir e-ticaret sitesi olmasından kaynaklı olarak müşteriler, sitenin onlara sunduğu ürün çeşitliliği sayesinde alışveriş yapmaktan keyif almaktadır.

İnce Topuk Güvenilir Bir Site mi?

İnce Topuk güvenli mi? İnternet sitesi sahipleri, müşterilerinin alışverişlerini güvenli ve sorunsuz bir şekilde yapabilmeleri adına çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmalar internet sitesi üzerinden yapılacak alışverişi daha sorunsuz yapılması adına çalışmalar yürüten bilişim sistemi ekibi sayesinde yapılmaktadır. İnce Topuk güvenilir mi? Sitenin güvenli olup olmadığını anlamak için sayfanın alt kısmında ya da belli yerlerinde yer alabilecek güvenlidir ibarelerine, işaretlerine dikkat edilmelidir.

İnce Topuk'a Nasıl Üye Olunur?

İnce Topuk'a Satıcı Olarak Nasıl Üye Olunur?

İnce Topuk'a satıcı girişi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için web sitesinde yer alan iletişim bilgilerini kullanılmalıdır.

İnce Topuk'ta Nasıl Satış Yapılır?

İnce Topuk satış aşamasına gelen markanın sayfasına yüklenecek ürünler müşterilere sunulmaktadır. Firma için satıcı onayı verildi ise bu işlem uygulanıyordur.

İnce Topuk'a Alıcı Olarak Nasıl Üye Olunur?

Müşteriler markanın ana sayfasında yer alan İnce Topuk üye girişi kısmından gerekli bilgileri kaydettikten sonra alışverişlerine başlamaktadır. İnce Topuk üyelik işlemlerinin avantajlı kısmı, müşterilerine yeni gelen koleksiyonlardan haberdar etmesi, indirime ya da kampanyaya girmiş ürünleri takip etmek gibi öncelikler sunmaktadır.

İnce Topuk’ta Nasıl Alışveriş Yaparım?

Üye olan ya da üye olmadan alışveriş yapmak isteyen müşteriler beğendikleri ürünleri sepete ekleyerek en son İnce Topuk alışveriş işlemlerini tamamlamak için uygun ödeme seçeneği ile istedikleri adrese gönderim yapmaktadır.

İnce Topuk Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

İnce Topuk kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır. Kapıda ödeme yapılırken nakit ve ya banka kartı ile ödeme yapılabilmektedir. İnce Topuk ödeme seçenekleri arasında İnce Topuk kredi kartı ve İnce Topuk banka kartı da yer almaktadır. İnce Topuk giyimde kapıda kredi kartına uygulanan ödeme işlemi tek çekim şeklinde yapılmaktadır.

İnce Topuk'ta Hangi Markalar ve Sektörler Var?

İnternet sitesinde yer alan binlerce ürünü satışa sunan bir marka olmanın yanında İnce Topuk sektörler alanında çeşitliliğini koruyan bir markadır. İkili takım, elbise, abiye elbise, kaban, tulum, triko, ceket gibi çeşitli kıyafet içeriğine sahiptir. İnce Topuk kullanılmış eşya ve İnce Topuk ikinci el satış hakkında gerekli bilgiyi müşteri temsilcilerini arayarak öğrenebilirsiniz.

İnce Topuk Hangi Kargo İle Çalışıyor?

İnce Topuk kargo bakımından tek bir kargo üzerinden çalışmalarını sürdürmektedir. Aras Kargo, İnce Topuk kargo şirketleri kapsamında çalışmalar yaptığı firmalardan biridir. İnce Topuk kargo ücretleri alıcıya aittir.

İnce Topuk Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

İnce Topuk kargo takip aşamasına gelindiğinde müşterilerin sisteme kayıt olurken yazmış olduğu e-mail adresine ve telefon numaralarına bilgi mesajı gitmektedir. Bu nedenle müşteriler İnce Topuk giyimin kayıt sayfasına bilgilerini doğru bir şekilde yazmaları gerekmektedir.  Müşteriler sitenin sipariş takip seçeneğinden e-mail adresi ve sipariş numarasını girerek gönderilerinin nerede olduğu hakkında bilgi edinmektedir. İnce Topuk kargo ne zaman gelir sorusu müşterilerin en merak ettikleri sorulardan biridir. İnce Topuk teslimat süresi genellikle 2 ila 3 günü bulmaktadır.

İnce Topuk Kargo İptal ve İade Nasıl Yapılır?

İnce Topuk sipariş iptalini gerçekleştirmek isteyen müşterinin kargoya verilmeden iptali gerçekleştirmesi gerekmektedir. İnce Topuk iade şartları deneme yapılabilen ürün, istenilen şekilde çıkmadığında ürün kendi paketine, makbuz ve faturası ile birlikte paketlenir ve adrese gönderilerek İnce Topuk ürün iptali işlemi gerçekleştirilmiş olur. Böylelikle İnce Topuk kargo iptali işlemi de gerçekleşmiş olur. İnce Topuk iptal şartları ile ilgili olarak para iadesi hakkında, yapılan alışverişin hangi kartla ve ödeme seçeneğine göre iade aşaması da değişiklik göstermektedir.

İnce Topuk İletişim Bilgileri Nelerdir?

İnce Topuk iletişim numaraları ve adresi güncellenmiş şekliyle web sitelerinde yer almaktadır. İnce Topuk iletişim bilgisi alınabilecek bir başka platform ise sosyal medya hesaplarıdır. İnce Topuk iletişim formu ile de müşteriler mesajlarını mail yoluyla da markaya iletmektedir.

İnce Topuk Şikayetleri ve Yorumları

İnce Topuk şikayet ve İnce Topuk yorumlara ulaşmak için markanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri