Ipara

Ipara Yorumları

Ipara Şikayetleri 2022

Ipara Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(3)

İpara Türkiye’nin ilk online ödeme hizmeti sağlayan şirketidir. 2012 yılında ipara bilgi teknolojileri A.Ş. adıyla kurulmuştur ve doğumundan bu güne yenilikçi piyasaya yön veren çözümleriyle kullanıcıların ve üye işyerlerinin sanal ortamdaki alışverişlere yönelmesinde önemli bir rol oynamıştır.

3 yıl önce yorumlandı

İpara kullanıyorum fakat herhangi bir işlem yapmamama rağmen kredi kartımdan para çekimi olmuş extrede gördüm ulaşıp sorunu çözdüm fakat kıllandım bi kere. dikkat edin

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

komisyon avantajı sebebiyle tercih ettim ama şu an diğerlerinden bir farkı yok pek bir avantaj da kalmadı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

İparadan aldığım sanal pos sürekli sorun çıkarıyor. Müşterilerim ödemede sıkıntı yaşayıp ödeme ekranından geri dönüyor. Çok bağlantı kurduk ama bir türlü çözemediler hacimlerin düşüyor bir an çözüm bulmanız gerekiyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ipara Hakkında

2013 yılında Multinet tarafından satın alınan İpara ürün ve hizmet gamını geliştirmenin yanında üye işyerlerine ve iş ortaklarına değer katarak yükselmeye devam etmektedir. İpara e-ticaret ile uğraşan firmalara sanal pos hizmetleri ve bunun yanında bir çok avantajlı yan ürün ve ekstra hizmetler sunarak işletmenizin giderlerini azaltmayı planlamaktadır. İpara nedir ipara nasıl kullanılır gibi sorularınız için yazımınızın devamını okuyarak ipara hakkında oldukça detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

İPara Hesabı Nasıl Açılır?

İpara hesabı açmak için ipara.com adresinden basit bir kaç adımı tamamlayarak yapabilirsiniz. ipara.com anasayfasında yer alan “başvuru yapmak için tıklayın “ ibaresini seçerek üyelik işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

İpara Hizmetleri Nelerdir?

İpara kullanıcısı olarak 8 bankanın sanal Pos’una sahip olabilir, uygun taksit ve komisyon oranları ile 1 günde sanal pos kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Size özel müşteri hizmetleri sayesinde ipara multinet güvencesiyle tek entegrasyon ve yabancı kart ile ödeme alma ininal kart ile 1 milyon kullanıcıya ulaşma, kargo ve diğer giderlerinizde indirim sağlamaktadır. İpara avantajlarını değerlendirdiğinizde sizin için en uygun fırsatları sunduğunu fark edeceksiniz. İpara ürün ve hizmetleri arasında İpara sanal pos, İpara link ile ödeme, İpara sosyal medya satışları, ipara online tahsilatlar, ipara web sitesi dışındaki tahsilatlar olmak üzere birçok hizmet vermektedir.

İpara Komisyon Ücretleri Nelerdir?

İpara komisyon oranları, İşletmenizin işlem hacmi ve günlük, haftalık, aylık cironuzla alakalı olarak değerlendiriliyor. Size özel oranlar için ve detaylı tüm bilgiler için [email protected] ile görüşerek yardım ve bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

İpara Kampanya Ve Avantajları Nelerdir?

İpara kullanıcıları ve iş ortakları için sürekli çeşitli şekillerde kampanyalar düzenleyerek ayrıcalıklı avantajlı fırsatlar sunmaktadır. İpara ile giderlerinizi azaltarak kar marjlarını arttırabilirsiniz. ipara kampanyaları özellikle, ipara kargo anlaşmaları , ipara akaryakıt kampanyaları, ipara filo kiralama kampanyaları, ipara e-ticaret paket fırsatları, ipara kurumsal seyahat avantajları gibi birbirinden çeşitli ve yenilikçi fırsatlar sunmaktadır. İpara avantajlarından faydalanmak için web sayfalarını ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.

İpara Şikayetleri Ve Yorumları

İpara şikayet ve yorumları için gelbaba.com’u inceleyerek ipara hakkında yazılmış gerçek kullanıcı deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Siz de eticaret şirketiniz için ipara kullanıyor iseniz ipara hakkında yazdığınız her türlü görüş ziyaretçilerimizin ipara hakkında yaptığı araştırmalara oldukça fayda sağlayacaktır.

İpara İletişim Bilgileri Nelerdir?

ipara çağrı merkezi ve ipara iletişim numaralarına kendi web sayfaları üzerinden en doğru bilgilere ulaşabileceğiniz gibi [email protected] adresinden de yardım talep edebilir ve yetkili personellerle görüşebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri