İşbir Yatak

İşbir yatak Yorumları

İşbir yatak Şikayetleri 2022

İşbir yatak Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

İşbir Holding bünyesinde kurulan ve faaliyetlerini sürdüren İşbir yatak, İşbir Holding'in en genç yatırımı olarak öne çıkmaktadır. 1968 yılında kurulan İşbir Holding, yatak sektöründe uzun yıllar hammadde üreticisi olarak katkıda bulunmuş ve İşbir Sünger Sn. A.Ş. bünyesinde yer alan İşbir yatak ile doğrudan tüketiciye ulaşmaktadır.

3 yıl önce yorumlandı

Eğer yakınından geçiyorsanız uzağından geçin!. İşbir tabelası aklınızda eskiden kalite olarak kaldıysa benim gibi pişmanlık yaşamayın ve uzak durun! İşbir den alayım bir şey olursa arkasında kurumsal firma var diye düşünmeyin. 26.07.2020 tarihinde baza ve yatak aldım Pandemi sürecinden dolayı 40 gün dediler üzerine basa basa sordum 40 gün değil mi diye ve sipariş formunu da 40 gün yazdılar. 40 günü birkaç gün geçti aradım 2-3 gün gecikme olabilir biz öğrenip arayalım sizi dediler, peki dedik. Tabii arayan olmadı yine aradık çağrı merkezini aradık -Bu arada belirteyim çağrı merkezinin hiçbir vasfı yok, bilgisi yok- yine cevap yok. Çağrı merkezini 3 kere aradık haklısınız diyorlar. 40 günün üzerine 1 ay geçti hala arayan yok aldığım ürün yok. Bu kadar detaylı yazıyorum az uz para vermiyoruz tüketiciyi böyle mağdur eden firma kurumsal değil dolandırıcıdır. Parasını peşinen ödediğim ürün yok paramda firmanın kasasında. Şimdi benim gibi tüketici mahkemisiyle uğraşmak isterseniz girin ve bir şeyler sipariş edin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

17.06.2020 de Ikizlerim için iki adet baza siparisi verdim 21 gün içinde teslim edecez dedikleri halde iki buçuk ay geçti halen teslim etmediler.zor durumda olduğumu çocukların yatakları kırıldığını yerde yattıklarını bildirdiğim halde şu kadar zaman oldu hiç-bir haber yok bu markadan yatak aldığım için çok pişman oldum kesinlikle tavsiye etmiyorum tüketici mahkemesine şikayet edecem son çare olarak

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

02.06.202 tarihinde İşbir Yatak Melikgazi Uyku Merkezinden çocuklarıma 2 adet yatak ve baza aldım en geç 1 ay içinde teslim edileceğini söylediler ısrarla sordum bu tarihi çünkü 1 ay sonra başka şehire gitmem gerektiğini söyledim kesin verecegiz dediler 5000 tl civarında ödemesini yaptım fakat 45 gün olmasına rağmen gelmedi kendilerini aradım halen üretim sürecine girmedi dediler tamam o zaman benim paramı iade edin dedim hayır veremeyiz dediler o zaman gideceğim şehire teslim edin dedim tamam dediler 3 gün sonra bununda olmayacağını söylediler artık delirdim en son dediler sizin bazalar teslim ettiler 2 ay sonunda ama bu seferde yatakları bekliyoruz paramın her kuruşu haram olsun diyorum, bugün bir daha aradım kayseriyi halen gelmedi diyor ve aymazlık konusunda üstlerine yok lütfen bu işbir yataktan yatak alırken 2 defa düşünün genel merkez kayseriden farklı değil onları'da aradım aynı tavır onlarda'da mevcut hepsi insanların parasını almaya yönelik çalışıyor müşteri memnuniyeti hiç yok

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İşbir Yatak Hakkında

İşbir Holding bünyesinde kurulan ve faaliyetlerini sürdüren İşbir yatak, İşbir Holding'in en genç yatırımı olarak öne çıkmaktadır. 1968 yılında kurulan İşbir Holding, yatak sektöründe uzun yıllar hammadde üreticisi olarak katkıda bulunmuş ve İşbir Sünger Sn. A.Ş. bünyesinde yer alan İşbir yatak ile doğrudan tüketiciye ulaşmaktadır. Sağlıklı ve konforlu uyku imkanı sunan İşbir yatak ürünleri kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden çalışmalarını sürdürmektedir. Firmanın e-ticaret platformu olan isbiryatak.com online alışveriş sitesi ile geniş kitleler markanın ürünlerine daha hızlı ulaşabilmektedir.

İsbiryatak.com Güvenilir Bir Site Mi?

İşbir Yatak, ürettiği üstün teknoloji yataklar ile sağlığına ve konforuna önem verenlerin birinci tercihi konumundadır. Rakiplerinden farklı olarak ürünlerine entegre ettiği açık hücreli visko teknolojisi, polimer yay teknolojisi, firmanın köklü ticari hayatının yanı sıra ürün kalitesi ve güvenilirliği konularında da ön plana çıkmasını sağlamaktadır. Online alışveriş sitesi isbiryatak.com güvenilir bir web sitesi olarak 256 Bit SSL & 3D secure ile %100 güvenli alışveriş imkanı sunmaktadır.

İşbir Yatak Nasıl Alışveriş Yapılır?

İşbir Yatak satış noktalarında ürünleri inceleyerek alışveriş yapabilirsiniz. İşbir yatak mağazaları ile ilgili bilgilere web sitesinde yer alan iletişim bilgileri aracılığı ulaşabilirsiniz. isbiryatak.com'dan nasıl ürün satın alabilirim? diye merak eden müşterileri için firma farklı seçenekler sunmaktadır. Bunlar İşbir yatak üye girişi ile, facebook ile ya da üye olmadan devam et şeklindedir. Web sitesinde seçtiğiniz ürünleri sepete ekledikten sonra belirttiğimiz şekillerde işleminize deva edebilir, teslimat adresi ve ödeme yöntemlerini belirledikten sonra İşbir yatak alışveriş işlemini tamamlayabilirsiniz.

İşbir Yatak Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

İşbir yatak ödeme seçenekleri; eğer alışverişi mağazalardan ve satış noktalarından yapıyorsanız nakit, havale, kredi kartı ve banka kartı gibi yöntemlerden oluşmaktadır. İsbiryatak.com web sitesi ödeme seçenekleri için banka kartı ve kredi kartı metotlarını sunmaktadır. İşbir yatak taksit seçeneklerinden banka ve kart türüne göre faydalanabilirsiniz.

İşbir Yatak'ta Hangi Ürünler Var?

İşbir yatak, yatak ve uyku ürünleri denilince akla gelen ilk markalardan birisidir. İşbir yataklar, İşbir baza ve başlıklar, İşbir beyaz ev tekstili, İşbir medikal destek sistemleri, İşbir bebek ürünleri, İşbir ev tekstili, İşbir fonksiyonel ürünler, firmanın web sitesinde yer alan ürün kategorilerini oluşturmaktadır. İşbir viscoster akıllı yataklar, lateksit ergonomik yaysız yataklar, pocket spring paket yaylı yataklar, coilsit ortopedik yaylı yataklar markanın yatak kategorisinde yer alan ürünlerdir.

İşbir Yatak Hangi Kargo İle Çalışıyor?

İşbir yatak yatak, baza, başlık gibi ürünleri kendi organize ettiği nakliye hizmeti ile çözmektedir. Diğer ürünler için İşbir yatak anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo ve UPS kargodur. İşbir yatak kargo ücreti konusunda 250 TL ve üzeri siparişlere ücretsiz kargo fırsatı sunmaktadır.

İşbir Yatak Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

İşbir yatak siparişlerinin takibi Hesabım - Siparişlerim kısmından kontrol edilebilmektedir. Ayrıca İşbir yatak kargo takibi için tüm süreçler mail ve SMS ile müşterilerine bildirilmektedir.

İşbir Yatak iptal ve İade Koşulları Nelerdir?

İşbir yatak ürün iadesi işlemleri için herhangi bir nedenden dolayı iade etmek istediğiniz ürünü 14 gün içerisinde hijyen kuralları için belirtilen kurallar dahilinde gönderebilirsiniz. İşbir yatak para iadesi ve İşbir yatak sipariş iptali gibi konularda sitenin müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirsiniz.

İşbir Yatak Şikayetleri ve Yorumları

Gelbaba.com tüketici etkileşim platformunda İşbir yatak yorumları ve şikayetleri gibi direk kullanıcılarının geri bildirimlerinden oluşan içerikleri takip edebilir ve firmanın ürün ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İşbir Yatak İletişim Bilgileri Nelerdir?

Yatak uzmanı İşbir yatak iletişim bilgileri web sitesinde yer almaktadır. [email protected] mail adresi ve İşbir Yatak müşteri hizmetleri numarasından firmaya ulaşılabilir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri