Isparta Petrol Turizm

Isparta petrol turizm Yorumları

Isparta petrol turizm Şikayetleri 2022

Isparta petrol turizm Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(8)

ISPARTA PETROL turizm 1994 yılında İbrahim BAŞTOK tarafından kurulmuştur. Genel merkezi Isparta’ da bulunmaktadır. 1994 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden ISPARTA PETROL, müşterilerinin güvenliği ve konforu için kurulduğu günden beri kendini geliştirmeye devam etmektedir.

poncikst
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

S**** Y**** ablam sayesinde çok rahat bir yolculuk geçirdik. Çok güleryüzlü ve çok yardımsever birisi. Keşke her muavin onun gibi olabilse. Ve keşke her yolculuğumda S*** Y*** abla muavinimiz olsa. Gerçekten dünyalar tatlısı bir insan. Altın gibi bir kalbi var. Bu devirde böyle insanlar kalmadı kıymetini bilmeliyiz. Ben gerçekten çok mutlu oldum kendisini tanıdığıma. Normalde Isparta petrol sevdiğim bir firma değildir, ama S*** abla sayesinde bakış açım değişti. Artık her binişimizde onunla karşılaşmak istiyoruz.S**** Y**** anlama cok tsk ederim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
meteg
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Verdiğimiz yolculuk ücretini helal etmiyorum. İyi olan bırşey yok baştan aşağı berbatlık ilk ve son binişim ısparta petrole suan otobüsten yazıyorum sağ salim gideriz inşşş kesinlikle para kazandırmayın bunlara dost tavsiyesi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
minet
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Bu kadar berbat bir firma görmedim milastan başlayan yolculuk antalyada aktarmaya devam etti sebep muayenesi olmayan arabayla yola cıkmış olmamız. Aktarma sonrası muavin tam olarak algılama problemli bir insan. En az 3 kere yer değiştirdi. Ikram desen zaten yok. Bir daha asla asla sizi tercih etmeyeceğim ettirmeyecegim 32 ***32 ***

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Arabanın her yeri oynuyor sanki. Vida sürtmek sesi, tak tük sesi çok fazlaydı. Hele gece daha da arttı. Bir de 16 saat yol geldik bi bardak çay vermediler.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

22.05.2022 tarihinde Konya’dan Urfa’ya seyahat ettim etmez gitmez olaydım muavin 60 yaşında eli ayağı titriyor ağzından çıkanları kulağı duymuyor elimde kalacaktı neredeyse.İkram hizmet yok zamanda problem var belediye otobüsü gibi.aracın içi pis bağaj fişi verilmiyor kısacası ISPARTA TURUZİM PİŞMANLIKTIR!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

32 AB 628 kaptanımız ali nazım ve muavin abdullah memnun kaldık güler yüzlü ve güzel ilgilendiler çok memnun kaldık

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

muavinden su istedim tmm diyor getirmiyor alanya bodrum fethiye seferi 08.15 12 Nisan 2021 bu firmayı artık tercih etmm

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

03.30 arabasına Bilet aldim ve otobüs 4 te geldi bununla ilgili bir açıklama yapan yok karsiniz da yetkili kimse yok sifir kalite ile calisan bir sirket Sosyal mesafe kuralına dahi uyulmuyor insanlar yan yana

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

ISPARTA PETROL Hakkında

ISPARTA PETROL turizm 1994 yılında İbrahim BAŞTOK tarafından kurulmuştur. Genel merkezi Isparta’ da bulunmaktadır. 1994 yılından bu yana hizmet vermeye devam eden ISPARTA PETROL, müşterilerinin güvenliği ve konforu için kurulduğu günden beri kendini geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye genelindeki şubelerinin bulunduğu illerden Adana, Ankara, İstanbul, Diyarbakır, Gaziantep, Eskişehir bazılarıdır. ISPARTA PETROL ülkemizin birçok noktasına seyahat imkanını güven ve konfor ile müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. ispartapetrol.com.tr web sitesi sayesinde de kolaylıkla bilet satın alma, iptal etme, bilet sorgulama gibi hizmetlerden yararlanmanızı sağlamaktadır.

ISPARTA PETROL Hizmetleri Nelerdir?

ISPARTA PETROL turizm firması müşterilerine daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek adına ispartapetrol.com.tr web sitesi üzerinden ISPARTA PETROL online bilet satın alma, ISPARTA PETROL online bilet iptali, ISPARTA PETROL online bilet sorgulama, 7 gün 24 saat müşteri hizmetlerine ulaşabilme gibi bir çok işlemleriniz için kolaylık sağlamaktadır. ISPARTA PETROL araç içi hizmetleri ise geniş ve konforlu 2+1 koltuklar, televizyon, radyo, elektrik prizleri, sınırsız internet erişimi, yolculuk sırasındaki ikramlar bulunmaktadır. Ayrıca firmanın kendisinden alınan biletler ile puan biriktirerek daha sonra yapacağınız yolculukları ücretsiz hale getirebilirsiniz.

ISPARTA PETROL’ da Nasıl Rezervasyon Yapılır?

ISPARTA PETROL online rezervasyon işlemi yapmak için ISPARTA PETROL müşteri hizmetlerini arayıp, kalkış noktası, varış noktası ve seyahat edeceğiniz tarihi belirterek rezervasyon işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Bir başka seçenek ise ISPARTA PETROL şubelerine giderek biletinizi alarak rezerve ettirebilirsiniz.

ISPARTA PETROL Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

ISPARTA PETROL ödeme işlemlerinizi eğer ispartapetrol.com.tr web sitesinden yapmak isterseniz ödemelerinizi sadece kredi kartı ve banka kartı ile hızlı ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ispartapetrol.com.tr  sitesinden daha önce açığa alınan biletiniz varsa onu kullanabilir ya da biletinizi online rezervasyon yapabilirsiniz. Ayrıca web sitesinden alınan her bilet ile puan biriktirebilirsiniz. Fakat ISPARTA PETROL şubelerinden biletinizi almak isterseniz, ödemenizi kredi kartı, banka kartı ve nakit olarak tamamlayabilirsiniz.

ISPARTA PETROL Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

ISPARTA PETROL turizm rezervasyon iptali ve ISPARTA PETROL rezervasyon değişikliği işlemleriniz için iki seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki ISPARTA PETROL müşteri hizmetlerini arayarak rezervasyon iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Diğeri ise ispartapetrol.com.tr web sitesinde bulunan rezervasyon iptali sekmesinden PNR ve telefon numaranız ile gerçekleştirebileceğiniz yöntemdir.

ISPARTA PETROL Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

ISPARTA PETROL müşteri şikayetleri ve ISPARTA PETROL müşteri yorumları hakkında bilgi sahibi olmak, firma hakkında aklınıza takılanlara cevap bulmak için, ISPARTA PETROL firmasını deneyimlemiş gerçek kullanıcıların bulunduğu en doğru ve güvenilir adres gelbaba.com sitemizdir. gelbaba.com web sitemiz sayesinde firmanın hizmet kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Siz de ISPARTA PETROL turizm firması hakkındaki değerlendirmelerinizi web sitemize yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

ISPARTA PETROL İletişim Bilgileri Nelerdir?

ISPARTA PETROL iletişim bilgilerine ve güncel adres bilgilerine firmanın kendi web sitesinden ulaşabilirsiniz. Web sitesinde bulunan iletişim formunu doldurabilir ya da WhatsApp destek hattına mesaj atabilirsiniz. ISPARTA PETROL müşteri hizmetleri, müşterilerinin memnuniyeti için 7/24 hizmet vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri