İstanbul Esenyurt Üniversitesi

İstanbul esenyurt üniversitesi Yorumları

İstanbul esenyurt üniversitesi Şikayetleri 2022

İstanbul esenyurt üniversitesi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Yeşilköy 2001 Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı tarafından belirlenen kanun ve yükümlülükler kapsamında, 2013 Haziran'da Esenyurt Üniversitesi kurulmuştur. İstanbul Esenyurt Üniversitesi yaratıcı, girişimci, sosyal ve kültürel alanda kendini geliştiren, ülke değerlerine ve ilkelerine sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir yükseköğretim kurumu olma hedefi ile adımlar atmıştır.

İstanbul Esenyurt Üniversitesi markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Esenyurt Üniversitesi Hakkında

Yeşilköy 2001 Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı tarafından belirlenen kanun ve yükümlülükler kapsamında, 2013 Haziran'da Esenyurt Üniversitesi kurulmuştur. İstanbul Esenyurt Üniversitesi yaratıcı, girişimci, sosyal ve kültürel alanda kendini geliştiren, ülke değerlerine ve ilkelerine sahip bireyler yetiştirmeyi amaçlayan bir yükseköğretim kurumu olma hedefi ile adımlar atmıştır. Ve bu adımlar doğrultusunda da 2013/2014 güz dönemi ile birlikte eğitim ve öğretim yılına başlamıştır. İstanbul Esenyurt Üniversitesi eğitim dili Türkçe ve İngilizce şeklindedir. İsteyen öğrenci hazırlık sınıfını da okuyabileceği gibi sınav başarı ortalaması geçerli ise bölüme direkt geçiş yapabilmektedir. Esenyurt Üniversitesi hakkında detaylı bilgi almak için yazının devamında gerekli bilgiler bulunmaktadır.

Esenyurt Üniversitesi’nde Burs İmkanı Var Mı?

Üniversite, yıl sonunda belirlenen bazı kriterlere göre öğrencilerine çeşitli olanaklar sunmaktadır. Bunlardan en önemlisi burs imkanı olmasıdır. Esenyurt Üniversitesi burs imkanından yararlanmak isteyen öğrenciler için genel şart; birinci yılın sonunda aldığı genel not ortalaması, disiplin cezasının olmaması ve kendi sınıfında değerlendirilirken ilk 5’e girmesi şartı ile bu imkandan yararlanabilmektedirler. İstenilen not ortalamasının üzerinde alınan notlar da kendi içinde değerlendirilerek indirim belirlenmektedir.

Esenyurt Üniversitesi Ücreti Ne Kadar?

Üniversite bir vakıf üniversitesidir. Bu kapsamda Esenyurt Üniversitesi ücreti, her programa ve bölüme göre değişiklik göstermektedir. Yeni eğitim öğretim yılı belirlenirken bu ücretler de güncellenmektedir. Üniversitenin sayfasından belirlenen ücretleri, indirimli hallerini ve peşin veya taksit şeklinde ödeme seçeneğine göre belirlenen tutarı görmek mümkün.

Esenyurt Üniversitesi Güvenilir Mi?

Esenyurt Üniversitesi güvenilir mi? Birçok öğrenciye yol gösteren, kariyer hedeflerine ışık tutan, yardım eden, onların okudukları bölümle alakalı konuda sektörlerden fikir edinmelerini sağlamak için buluşmalar organize eden, istihdam edilebilir olmalarını amaçlayan bir yaklaşım sunarak yanlarında olan üniversitenin öğrenciler mezun olana kadar birlikte yol aldıkları bir Kariyer Gelişim Ofisi bulunmaktadır. Esenyurt Üniversitesi güvenli mi? Bu çerçevede okul içinde ve dışında her koşulda öğrencinin yanında olan üniversitenin verdiği güven tartışılamaz.

Esenyurt Üniversitesi Eğitim İçeriği Nedir?

Esenyurt Üniversitesi eğitim içeriği olarak öğrencilerine ileride istihdam alanı sunan, bilgi ve becerilerine uygun, ortaöğretimden itibaren eğitimlerinin devamı niteliğinde birçok bölümde eğitim vermektedir. Bu eğitim içerikleri sağlık bilimleri, gastronomi, mimarlık, işletme, siyaset bilimleri, mühendislik, çocuk gelişimi gibi alanlardan oluşmaktadır. Bazı bölümlerde Türkçe eğitim verilirken bazı bölümler İngilizce okutulmaktadır. Esenyurt Üniversitesi eğitim içeriğinin yanı sıra çeşitli kulüpleri ile öğrencilerinin okudukları bölümle eşdeğer ya da farklı olarak kendilerini sosyal ve kültürel alanlarda geliştirecekleri fırsatlar sunmaktadır.

Esenyurt Üniversitesi’ne Nasıl Kayıt Yapılır?

Esenyurt Üniversitesi kayıt aşamasına gelen öğrencilerin, yerleştirildikleri bölümlere göre tarihleri farklıdır. Bu nedenle öğrencinin ÖSYM sayfasından, kayıt tarihlerini ve belgelerini takip etmesi gerekmektedir. Tüm belgeleri hazırlayan öğrenciler, Esenyurt Üniversitesi öğrenci işleri birimine giderek kaydını oluşturabilir.

Esenyurt Üniversitesi Şikayetleri ve Yorumları

Üniversite, öğrencilerinin  düşüncelerini ve fikirlerini önemseyen bir yaklaşım içindedir. Bu nedenle website üzerinden yazılan Esenyurt Üniversitesi şikayet ve Esenyurt Üniversitesi yorum kısımları titizlikle incelenmektedir. Esenyurt Üniversitesi öğrenci şikayetleri platformuna yazılmış olan her görüş için gerekli görüldüğü takdirde üniversitenin idari bölümüyle bağlantılı şekilde çözüm üretilmektedir. Geri dönüş yapılabilmesi için öğrencilerin website üzerinden formların şikayet ve yorum alanlarını doldurmaları rica olunmaktadır. Üniversite ile ilgili yorumlar için ayrıca gelbaba.com sitesi üzerinden sayfasını inceleyebilirsiniz.

Esenyurt Üniversitesi İletişim

Esenyurt Üniversitesi iletişim bilgilerini güncel şekilde paylaşmaktadır. Üniversitenin telefon numaraları, fax, e-mail adresi ve üniversitenin bulunduğu adres websitede yer almaktadır. Esenyurt Üniversitesi iletişim kurmak isteyen öğrencilerine en kısa sürede geri dönüş yapmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri