İstanbul Seyahat

İstanbul seyahat Yorumları

İstanbul seyahat Şikayetleri 2022

İstanbul seyahat Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Kara yolu yolcu taşımacılığı sektörünün en köklü isimlerinden biri olan İstanbul Seyahat, ulaşımın çok zor ve uzun olduğu yıllarda Samsun Çarşamba ilçesinden Giresun Alucra ilçesine düzenledikleri otobüs seyahatleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Abit Tırış tarafından kurulan ve uzun yıllar kendisinin yönettiği İstanbul Seyahat 1975 yılında ise yönetimi oğlu Talip Tırış'a devrederek büyümeye devam etmiştir.

İstanbul Seyahat markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İstanbul Seyahat Hakkında

Kara yolu yolcu taşımacılığı sektörünün en köklü isimlerinden biri olan İstanbul Seyahat, ulaşımın çok zor ve uzun olduğu yıllarda Samsun Çarşamba ilçesinden Giresun Alucra ilçesine düzenledikleri otobüs seyahatleri ile hizmet vermeye başlamıştır. Abit Tırış tarafından kurulan ve uzun yıllar kendisinin yönettiği İstanbul Seyahat 1975 yılında ise yönetimi oğlu Talip Tırış'a devrederek büyümeye devam etmiştir. Üçüncü kuşak olarak artık yönetiminde Selami Tırış'ın bulunduğu İstanbul Seyahat artık yalnızca Karadeniz bölgesinde değil, Trakya, Akdeniz, Ege ve Karadeniz bölgelerinde hizmet vermektedir. Son model yolcu otobüsleri, deneyimli ve prezantabl host ve hostesleri, uzun yol deneyimine sahip eğitimli ve belgeli kaptanları ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaya devam etmektedirler.  2005 yılında ise ETS Tur'un  yetkili acentesi olarak hizmetlerine artık uçak bileti, tur organizasyonları ve  satışını da katarak genişletmişlerdir.

İstanbul Seyahat Hizmetleri Nelerdir?

İstanbul Seyahat hizmetleri  ile yalnızca otobüs bileti satışı değil, aynı zamanda uçak bileti rezervasyonu ve satışı, yurtiçi turlar, yurtdışı turlar, vizesiz turlar, kültür turları, erken rezervasyon tur fırsatları, uçak bileti rezervasyonu, online uçak bileti satın alma, online otobüs bileti satın alma  gibi işlemleri de kolay ve hızlı bir şekilde web siteleri üzerinden yapabilirsiniz.

İstanbul Seyahat’ ten Nasıl Rezervasyon Yaparım?

İstanbul Seyahat rezervasyon işlemi yapmak için web siteleri üzerinden İstanbul Seyahat otobüs bileti rezervasyonu ya da İstanbul Seyahat uçak bileti rezervasyonu  seçeneklerinden dilediğinizin üzerine tıklayarak site içi arama ile kriterlerinizi işaretleyerek arama yapabilirsiniz. Tercihleriniz doğrultusunda sizin için sıralanan seçenekleri inceleyerek sizin için en iyi seçeneğin üzerine tıklamanız ve rezervasyon için sayfayı ilerletmeniz yeterli. Tüm aşamalarda sitenin sizi kolay bir şekilde yönlendirmesi ile tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Seyahat Erken Rezervasyon

İstanbul Seyahat erken rezervasyon  için resmi acentesi olduğu ETS Tur'un erken rezervasyon fırsatlarını kendi sitelerinde de müşterilerine sunmaktadır. Tüm indirimli uçak biletleri, otobüs biletleri, turlar ve seyahat organizasyonları için firmanın resmi web sitesi olan istanbulseyahat.com.tr erken rezervasyon fırsatlarını takip edebilirsiniz.

İstanbul Seyahat Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

istanbulseyahat.com.tr ödeme işlemleri için müşterilerine online olarak hızlı ve kolay bir şekilde yapabileceğiniz seçenekler sunmaktadır. İstanbul Seyahat ödeme seçenekleri arasında online olarak kredi kartınız ya da banka kartınız ile kolay ve hızlı adımlarla biletlerinizi alabilir rezervasyon yapabilirsiniz.

İstanbul Seyahat Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

İstanbul Seyahat rezervasyon iptal işlemleri ile ilgili hizmet veren ve müşterilerinin her türlü sorun ve şikayetlerine çözüm bulan İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri servisini arayarak işlemleriniz hakkında bilgi talep edebilir ve yardım isteyebilirsiniz. İstanbul Seyahat bilet iptalleri ya da İstanbul Seyahat bilet değişiklikleri için ücretsiz çağrı merkezi numaralarını arayabilirsiniz.

İstanbul Seyahat Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

İstanbul Seyahat müşteri yorumları ve şikayetleri hakkında birçok gerçek tüketici deneyimi için sitemizi ziyaret edebilir ve sizler de deneyimlerinizi bize yazabilirsiniz. Gelbaba ile yaşadığınız deneyimleri firma hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerle paylaşırken aynı zamanda sorunlarınıza hızlı çözümler bulma şansını yakalarsınız.

İstanbul Seyahat İletişim Bilgileri Nelerdir?

İstanbul Seyahat iletişim bilgileri güncel olarak istanbulseyahat.com.tr sitesinde yer almaktadır.  İstanbul Seyahat müşteri hizmetleri numaraları 7/24 çağrı merkezi hizmeti vermektedir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri