İstanbulkart

İstanbulkart Yorumları

İstanbulkart Şikayetleri 2021

İstanbulkart Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

İstanbulkart nedir? İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'nin, İstanbul'un ulaşım araçları için tasarladığı bir proje olan İstanbulkart, sahip olduğu avantajlar ile son zamanların en çok kullanılan ödeme kartına dönüştü. İstanbul'da yaşayanlar veya İstanbul'da bulunacak kişilerin kullanımı için tasarladığı bu ulaşım kartı ile artık, kart sahipleri market ve bazı mobil alışveriş uygulamalarında da kullanılabiliyor.

İstanbulkart markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İstanbulkart Nedir?

İstanbulkart nedir? İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'nin, İstanbul'un ulaşım araçları için tasarladığı bir proje olan İstanbulkart, sahip olduğu avantajlar ile son zamanların en çok kullanılan ödeme kartına dönüştü. İstanbul'da yaşayanlar veya İstanbul'da bulunacak kişilerin kullanımı için tasarladığı bu ulaşım kartı ile artık, kart sahipleri market ve bazı mobil alışveriş uygulamalarında da kullanılabiliyor. Kendi içerisinde farklı seçenekleri olan İstanbulkart ödeme yapma, her türlü İstanbul toplu taşıma araçlarında kullanılma gibi özellikleri ile bu kentte yaşayanlar için oldukça kullanışlı yere sahip.

İstanbulkart Başvuru Nasıl Yapılır?

İstanbul'da yaşayanlar için elzem bir ihtiyaç olan İstanbulkart başvuru işlemleri belediyeye ait olan İstanbulkart web sitesinden yapılabilmektedir. Kart alımları için, bireysel ya  da kurumsal kullanım için İstanbulkart dolum temsilciliklerinin bulunduğu noktalarından ya da biletmatik noktalarından alınabilmektedir. İstanbulkart başvuru işlemleri kart seçeneklerine göre de değişiklik gösterebiliyor. Öğrencilerin ve bazı meslek gruplarının indirimli İstanbulkart temin edebilmesi için ilk olarak web sitelerinden bireysel kart başvurusunu kimlik ibrazı ile gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Online olarak yapılan bu işlemden sonra, yine başvuru merkezlerinden temin edilebilmektedir. Ücretsiz İstanbulkart ise bu kartı almaya hak kazanmış kişiler için tesis edilmiştir. Yalnızca hak sahipleri gerekli evrakları bildirerek bu kart için başvuru yapabilir. Aynı zamanda 65 yaş üstü için İstanbulkart ise 65 yaşını doldurmuş kişilere verilmektedir.

İstanbulkart Hizmetleri Nelerdir?

İstanbulkart: Anonim İstanbulkart, İndirimli Kişisel Kart, Ücretsiz Kişisel Kart, Mavi Kişisel Kart ve  Sınırlı Kullanımlı Elektronik Kart/Bilet  olarak çeşitlendirilmiştir. İstanbullular sahip oldukları kartlar ile, İstanbul içi toplu ulaşım hizmeti veren tüm belediyeye bağlı araçlarda kullanılabilmektedir. Bunların yanı sıra içine yüklenen bakiye ile, birçok market zincirlerinde, Multinet ödeme noktalarında, BiTaksi ve Getir uygulamaları, BNB, iTaksi, İBB Sosyal Tesisleri, Hamidiye Su, İsper, İspark gibi yerlerde de ödeme aracı olarak kullanılabilmektedir.

İstanbulkart Nasıl Kullanılır?

İstanbulkart online ödeme ve şehir içi ulaşımlarda yolculuk bileti gibi çeşitli kullanım alanlarına sahip olması, tercih edilmesi zaruri bir araç haline gelmiştir. Bunun yanında sık sık yapılan İstanbulkart kampanyalar ve promosyonlar ile sahiplerine çeşitli avantajlar sağlamaktadır. İstanbul'da yaşamanın gerektirdiği birçok alanda kullanılması ve sağladığı faydalar düşünüldüğünde, herkesin sahip olması gereken bir hizmet sunan Belediye sitelerinde "İstanbulkart nasıl alınır?" sorularına da açıklayıcı bilgiler vermiştir.

İstanbulkart Şikayetleri ve Yorumları

Birçok alanda kullanılabilen, bir ulaşım kartından fazlası olarak İstanbullulara hizmet veren İstanbulkart hakkında deneyimlerin ve değerlendirmelerin, belediye için oldukça önemli olduğunu söylemek yanlış anlamaz. Vatandaşların önerileri ve şikayetleri ile gelişerek daha iyi bir şekilde hizmet vermek amacıyla çalışan belediye için İstanbulkart kullanıcı yorumları ve İstanbulkart kullanıcı şikayetleri bu sebeple çok değerli. İstanbulkart şikayet ve yorumlarınız için sitemizi tercih edebilir, görüşlerinizle sadece belediyeyi değil, birçok İstanbullu da bilgilendirebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri