İstikbal

İstikbal Yorumları

İstikbal Şikayetleri 2022

İstikbal Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Türkiye’de mobilya markası denince herkesin aklına ilk gelecek isim olan istikbal, 60 yıllık tecrübesi ile ilk günkü gibi üretmeye devam etmektedir. Kaliteli ürünleri ve satış sonrası hizmetleri ile bilinen istikbal aynı zamanda Türkiye’nin en çok mağazalaşan mobilya markasıdır. Her ilde her ilçede mağazası bulunan istikbal, oldukça büyük bir üretim kapasitesi ve nakliye servis ağı ile hizmet vermektedir.

İstikbal markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İstikbal Hakkında

Türkiye’de mobilya markası denince herkesin aklına ilk gelecek isim olan istikbal, 60 yıllık tecrübesi ile ilk günkü gibi üretmeye devam etmektedir. Kaliteli ürünleri ve satış sonrası hizmetleri ile bilinen istikbal aynı zamanda Türkiye’nin en çok mağazalaşan mobilya markasıdır. Her ilde her ilçede mağazası bulunan istikbal, oldukça büyük bir üretim kapasitesi ve nakliye servis ağı ile hizmet vermektedir.

İstikbal Güvenilir Bir Site Mi?

İstikbal internet sitesi ile müşterilerine tüm ürünlerini ve ürün bilgilerini paylaşmaktadır. istikbal online alışveriş sitesi olarak hizmet vermediği için internet üzerinden alışveriş yapılmasa da ürünler hakkında detaylı bilgileri görebilirsiniz. İstikabal hakkında merak ettiklerinizi gelbaba.com sitemizi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

İstikbal’dan Nasıl Alışveriş Yapılır?

İstikbal alışverişlerinizi internet sitesinden inceleyerek mağazalarda görerek yapabilirsiniz.

Örneğin istikbal yemek odası için malzeme türü, ölçü bilgisi, servis ve garanti süresi, renk ve kumaş değişimi olup olmayacağ, fiyat bilgisi gibi tüm detayları istikbal.com.tr adresi üzerinden öğrenebilir daha sonra yine aynı internet sitesi üzerinden size en yakın istikbali istikbal mağaza adreslerine bakarak öğrenebilirsiniz. Mağazaya giderek daha yakından inceleyeceğiniz birbirinden güzel ve kaliteli ürünleri istikbal satış danışmanı aracılığı ile satın alabilirsiniz.

İstikbal Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

İstikbal mağazalarında satın almış olduğunuz ürünleri; istikbal senet ile ödeme, istikbal elden taksit ödeme, istikbal kredi kartı ile ödeme, istikbal alışveriş kredisi ile ödeme, istikbal nakit ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz.

İstikbal’da Hangi Markalar Ve Sektörler Var?

İstikbal markalı ürünlerinizi istikbal mağazalarında satın alabilirsiniz. istikbal mobilya sektöründe Türkiye’nin lider markasıdır ve 60 yıldır süregelen tecrübesi ile günkü gibi kaliteden ödün vermeyen ürünler sunmaktadır. İstikbal oturma odası takımları, istikbal oturma grupları, istikbal yemek odaları, istikbal yatak odası takımları, istikbal tv üniteleri, istikbal genç ve çocuk odaları, istikbal bebek odaları, istikbal mutfak masa ve sandalyeleri, istikbal ev tekstili, istikbal bahçe mobilyası, istikbal halı ve aksesuarları gibi ürün grupları bulunmaktadır.

İstikbal Hangi Kargo İle Çalışıyor?

İstikbal anlaşmalı kargo firması yoktur. Tüm Türkiye’ye kendi nakliye filosu ile hizmet vermektedir. İstikbal nakliye ve montaj ekibi ile satın aldığınız ürünleri sizlere söylenen süre içerisinde randevulu olarak teslim eder ve kurar.

İstikbal Kargo Takibi Nasıl Yapılıyor?

İstikbalden aldığım ürünler ne zaman teslim edilecek? istikbal nakliye takibi nasıl olur? gibi sorularınız için istikbal müşteri hizmetleri numarasını arayabilir ya da istikbal mağzalarını arayarak satın almış olduğunuz mağazadan gönderi durumunuzu sorgulatabilirsiniz. Beklenmedik bir durum olmadıkça istikbal ürünleriniz sizlere belirttiği tarih aralığında teslim edecektir ve evinize gelmeden önce randevu alarak sizin dilediğin gün ve saatte teslimat ve kurulumu yapacaktır.

İstikbal Şikayetleri Ve Yorumları

İstikbal şikayetleri ve yorumları ile ilgili olarak gelbaba.com sitemize yapılan gerçek müşteri yorumların okuyabilir istikbal hakkında bilgi alabilirsiniz. İstikbal müşteri yorumlarınızı sizler de bizlere yazabilir ve sorunlarınıza daha hızlı çözümler bulabilirsiniz.

İstikbal İptal Ve İade Koşulları Nelerdir?

İstikbal iptal ve iade işlemleriniz için istikbal yetkili kişileri sizlere yardımcı olacaktır. istikbal iptal işleminizin onaylanması için satın aldığını ürünlerin üzerinde kumaş ve renk değişikliği talep ettiyseniz üretime girmemiş olması gerekmektedir. istikbal değişim ve iade işlemlerinizi müşteri hizmetlerine danışarak yapabilirsiniz.

İstikbal İletişim Bilgileri Nelerdir?

İstikbal müşteri hizmetleri numarası ile hafta içi mesai saatleri içerisinde iletişim kurabilirsiniz. istikbal iletişim numaraları için web sayfalarını ziyaret edebilir istikbal iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri