İtaksi

İtaksi Yorumları

İtaksi Şikayetleri 2022

İtaksi Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'nin bir hizmeti olarak piyasaya sürülmüş olan İTaksi, İstanbullular için hazırlanmış olan bir ulaşım uygulamasıdır. Hem yolcu arayan taksi şoförlerinin hem de taksi arayan yolcuların buluştuğu bu uygulama ile kısa sürede sorunsuz şekilde yolculuk yapılıyor.

İtaksi markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İTaksi Hakkında

İstanbul Büyük Şehir Belediyesi'nin bir hizmeti olarak piyasaya sürülmüş olan İTaksi, İstanbullular için hazırlanmış olan bir ulaşım uygulamasıdır. Hem yolcu arayan taksi şoförlerinin hem de taksi arayan yolcuların buluştuğu bu uygulama ile kısa sürede sorunsuz şekilde yolculuk yapılıyor. Çeşitli promosyon ve kampanyalar düzenleyerek, müşterilerine kaliteli hizmetlerini daha uygun koşullarda da sunan İTaksi uygulaması bu gün İstanbul'da en çok tercih edilen ulaşım aracılarından biri haline gelmiştir. İTaksi müşteri hizmetleri 7/24 çağrı merkezi hizmeti vermektedir ve yolcuların şikayetlerini, önerilerini dinlemektedir. İTaksi indirme işleminden sonra basit bir şekilde doldurulan kayıt formu ile bulunduğunuz her noktaya kısa sürede taksi çağırabilir ve seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İTaksi Hizmetleri Nelerdir?

İTaksi rezervasyon uygulaması olarak müşterilerine temelde taksi hizmeti vermektedir. Hizmetin artıları bu kadarla kalmamış, hizmet kalitesini yükseltmek için çeşitli özelliklerle donatılmıştır. Örneğin İTaksi uygulaması ile çağırdığınız taksi ile yolculuk yaptıktan sonra, şoför hakkındaki değerlendirme ve puanlamanızı sisteme girebiliyorsunuz. Ya da çağıracağınız taksinin şoförü hakkında yazılanları okuyarak seçimlerinizi bu doğrultuda gerçekleştirebiliyorsunuz. Aynı zamanda İTaksi yolculuğu takip edebilme hizmeti ile kendinizin ve sevdiklerinizin bindiği araçtaki yolculuğunu görebiliyorsunuz. İTaksi yolculuk hesaplama özelliği ise yine müşteri yolcular için oldukça güven verici bir hizmettir. Taksiye binmeden önce mesafeleri belirterek ne kadar tutacağını öğrenebilir ve bu duruma göre hizmeti rezerve edebilirsiniz. Aynı zamanda ihtiyaca yönelik taksi seçenekleri ile kişi sayısına göre araç çağırma şansına da sahip olabilirsiniz.

İTaksi’den Nasıl Rezervasyon Yaparım?

İTaksi rezervasyon işlemi için uygulamalarını kullandığınız cep telefonunun uygulama marketinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kısa sürede doldurulan üyelik formu ile artık İTaksi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. İTaksi rezervasyon sorgulama ve diğer tüm işlemler uygulama üzerinden kontrol edilebilmekte ve yönetilebilmektedir. Rezervasyon işlemi sırasında sorun yaşıyor ya da  İTaksi rezervasyonu nasıl yapılır? bilmiyorsanız, İTaksi müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz.

İTaksi Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

İTaksi ödeme seçenekleri  İstanbulların tercihleri gözetilerek oldukça alternatiflerle sunulmuştur. Kredi kartı ile ödeme seçeneği sunması müşterilerin, her koşulda kolaylıkla ödeme yapabilmelerine de olanak tanımıştır. İTaksi ödeme koşulları ayrıntıları için müşteri hizmetlerine ulaşabilir ya da web sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

İTaksi Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

İTaksi rezervasyon iptali mobil uygulama üzerinden yapılabilmektedir. Yaşanılan her türlü olumsuzluklar ve plan değişiklikleri için anlayışla karşılayan İTaksi rezervasyon değişikliği gibi alternatif talepleri de değerlendirmektedir. Bu gibi durumlarda karşı tarafın da mağdur olmaması için, iptal ya da değişiklik taleplerini çok geç olmadan iletmek en doğru hareket olacaktır.

İTaksi Müşteri Şikayetleri ve Yorumları

İTaksi şikayet ve İTaksi yorum başlıkları altında, Gelbaba sitemize tüm deneyim ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz. İTaksi hizmetleri hakkında bilgi arayan ziyaretçilerimiz değerli görüşleriniz ile bilgi sahibi olurken, sizler de yaşadığınız sorunlara hızlı çözüm bulma şansını yakalarsınız.

İTaksi İletişim Bilgileri Nelerdir?

İTaksi iletişim bilgileri uygulama arayüzünde ve web sitelerinde güncel olarak paylaşılmaktadır. İTaksi telefon numaraları ve diğer tüm iletişim adresleri için web sitelerini ziyaret ediniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri