Iwallet

Iwallet Yorumları

Iwallet Şikayetleri 2022

Iwallet Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Hepimizin bildiği gibi 21. yüzyıl ticaret hayatı ve finansman dünyasında olağanın dışında etkiler sundu. Artık online ödemelerin ön plana çıktığı ve bankaların klasik finans kuruluşları içerisindeki otoritesinin bozulduğu bir dönemden bahsediyoruz. Bugün sizlere ülkemizin önemli finans teknolojisi sunan yapılarından biri olan iWallet hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

iWallet markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

iWallet Hakkında

Hepimizin bildiği gibi 21. yüzyıl ticaret hayatı ve finansman dünyasında olağanın dışında etkiler sundu. Artık online ödemelerin ön plana çıktığı ve bankaların klasik finans kuruluşları içerisindeki otoritesinin bozulduğu bir dönemden bahsediyoruz. Bugün sizlere ülkemizin önemli finans teknolojisi sunan yapılarından biri olan iWallet hakkında bilgi vermeye çalışacağız. iWallet Türkiye faaliyetlerine 2018 yılında Ankara’da başlamış bir finans kuruluşudur. iWallet nedir? iWallet finansal teknoloji alanında uzmanlaşmış olan kurumsal yapıları özellikle ilgilendiren ürünler sunan bir platformdur. iWallet inceleme yazımızın ilerleyen bölümlerinde iWallet ürünleri ve uygulamalar ile ilgili daha kapsamlı incelemelerde bulunacağız.

iWallet’e Nasıl Abone Olurum?

Tabi iWallet hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız iWallet hesap sahibi olmanız gerekiyor. iWallet üyelik işlemleri için ise web sitesi üzerinden ya da iWallet mobil uygulamalarını kullanarak abone olmanız mümkün. Eğer iWallet mağazası iseniz yine hesap sahibi olmanız şart. iWallet üye işyerleri ile ilgili işbirliklerini kendi sistemleri üzerinden yürütüyor. iWallet internet sitesi üzerinden iWallet bireysel başvuru ve iWallet kurumsal başvuru seçenekleri sunulmaktadır. iWallet başvuru formunun doldurulması sonrasından iWallet müşteri hizmetleri ekiplerince en kısa sürede aranıp kalan hesap açma süreci tamamlanmaktadır.

iWallet Güvenilir mi?

Bir diğer konu başlığımız da tabi ki iWallet güvenilirliği olacaktır. iWallet güvenli mi yoksa daha önce yaşanmış olumsuz örnekler mevcut mudur, bu gibi soruların cevapları için öncelikle internet üzerinden kısa bir araştırma yapmanızı ve iWallet yorumlarını incelemenizi öneririz. Bu sayede, eğer varsa iWallet şikayetlerini görüp kendiniz de tespitlerde bulunabilirsiniz. iWallet müşteri şikayetlerine, destek ekiplerinin geri dönüş sağlama oranı da iWallet güvenilirliği açısından önemli bir başlık. iWallet dijital varlık yönetimi hizmeti sunmaktadır ve bu da şu anlama gelmektedir ki iWallet yasal anlamda kanunlara tabidir ve iWallet Türkiye Cumhuriyeti devleti tarafından denetlenmektedir. iWallet BDDK denetim raporlarına online olarak ulaşabiliyorsunuz.

iWallet Ürünleri Nelerdir?

Peki iWallet ödeme sistemleri alanındaki uzmanlığı çerçevesinde hangi ürünleri sunuyor? iWallet ürünleri nelerdir diye baktığımızda, iWallet kart sahibi olabiliyorsunuz ama iWallet üye işyerleri ile kodlar ve dijital ortamda ödemeleri daha önemseyen bir platformdur. iWallet sosyal hizmetleri ile de ön planda bu anlamda benzerlerinden farklı bir bakış açısı sunuyor. iWallet uygulaması üzerinden bakiyenizi görüp anlaşmalı üye işyerlerinden ödeme yapabiliyorsunuz. iWallet Giyim, Market, Teknoloji, Akaryakıt, iWallet E-Ticaret, Kitap, Seyahat gibi birçok alanda iWallet ürünlerinden yararlanabiliyorsunuz.

iWallet Şikayetleri ve Yorumları

Online ödeme sistemlerinin finansal alternatif olarak pek çok alanda yer almaya başlaması ile kullanıcı sayısı ve dolayısı ile şikayet ve yorumları da artmıştır. Gelbaba.com'da yer alan iWallet yorumları ve iWallet müşteri şikayetleri gibi içeriklere göz atarak firmanın ürün ve hizmetleri hakkında fikir sahibi olabilmek mümkün.

iWallet İletişim Bilgileri

iWallet web sitesine giriş yaptığınız anda sitenin sağ alt köşesinde bulunan iWallet canlı destek hattını kullanabilir ve iWallet müşteri hizmetleri ekipleri ile temasa geçebilirsiniz. Dilerseniz iWallet telefon numaralarını kullanarak ya da iletişim formu üzerinden de bildirimde bulunma imkanınız bulunuyor. iWallet e-postası [email protected] üzerinden bırakılan bildirimlere en kısa sürede destek ekipleri dönüş sağlıyorlar.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri