İzlesene

İzlesene Yorumları

İzlesene Şikayetleri 2022

İzlesene Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Ülkemizdeki ilk yerli video içerik platformu olan İzlesene.com sitesi 2006 yılında kurulmuştur. İzlesene video sitesi olarak birbirinden kaliteli içerikleri ve kanalları ile ziyaretçilerine benzersiz bir bilgi ve eğlence kaynağı sunmaktadır. Aradığınız birçok konuda fazlasıyla içerik bulabileceğiniz İzlesene hakkında önemli bir diğer konu ise üte olmadan da içeriklerine ulaşabiliyor oluşunuzdur. 

İzlesene markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İzlesene Hakkında

Ülkemizdeki ilk yerli video içerik platformu olan İzlesene.com sitesi 2006 yılında kurulmuştur. İzlesene video sitesi olarak birbirinden kaliteli içerikleri ve kanalları ile ziyaretçilerine benzersiz bir bilgi ve eğlence kaynağı sunmaktadır. Aradığınız birçok konuda fazlasıyla içerik bulabileceğiniz İzlesene hakkında önemli bir diğer konu ise üte olmadan da içeriklerine ulaşabiliyor oluşunuzdur. İzlesene.com video sitesi Türkiye'nin en çok tıklanan ilk 100 sitesi arasında yıllardır yerini korumaktadır. İçerik kalitesi ve çeşitliliği ile rakiplerine de örnek teşkil eden İzlesene sitesine üye olarak, kendinize İzlesene playlist oluşturma yaparak, dinlemekten keyif aldığınız müzikleri kaydedebilir, ya da kendinizi geliştirmek istediğiniz bir alanda içeriklere istediğiniz her an ulaşma şansı da yakalayabilirsiniz. İzlesene.com yemek videolarından birçok eğitim ve hobi videoları ile yediden yetmişe herkes için içerik sunmaktadır.

İzlesene Ücretli mi?

İzlesene ücretli mi? İzlesene içerikleri ve hesap oluşturma için üyelerinden herhangi bir ücret talep etmemektedir. İzlesene ücretsiz hesap oluşturma işlemi ile istediğiniz tüm içeriklere herhangi bir  para ödemeden erişim sağlayabilirsiniz. İzlesene ücretsiz üyelik işlemleri kolay bir kaç adımdan oluşmaktadır.

İzlesene Nasıl Üye Olunur?

İzlesene hesap ama işlemleri için izlesene.com sitesi ana sayfasında  sağ üst köşede yer alan, İzlesene üye ol simgesine tıklamalısınız. Bu aşamada kısa formu güncel email adresiniz ile doldurarak üyelik işleminizi başlatabilirsiniz. Eğer bunu istemezseniz, daha bir kısa yol olan "Facebook ile bağlan" simgesine tıklayarak, Facebook hesabınızı bağlayabilir ve böylece tek tıkla üyelik gerçekleştirebilirsiniz.

İzlesene Üyelik Nasıl İptal Edilir?

İzlesene hesap silme işlemi için profil panelinize tıklamalı ve burada ayarlar kısmında yer alan bilgilerimi güncelle simgesine tıklamalısınız. Yeni açılacak olan ekranda İzlesene üyelik iptali simgesine tıklayarak ayrılma isteme sebebinizi de yazarak hesabınızı kalıcı olarak silebilirsiniz.

İzlesene İçerikleri Nelerdir?

İzlesene içerikleri arasında görsel olarak birçok farklı kategoride video yer almaktadır. Eğitici videolardan, eğlenceli videolara kadar aradığınız birçok içeriği İzlesene ile bulabilirsiniz. Göze çarpan içerik kategorileri arasında İzlesene müzik video içerikleri, İzlesene komik videolar, İzlesene makyaj güzellik videoları, İzlesene oyun videoları, İzlesene nasıl yapılır videoları, İzlesene dini videolar, İzlesene çizgi film, İzlesene çocuk kanalları, İzlesene finans ve haber içeriklerinden oluşan sayısız kategori ile hizmet vermektedir.

İzlesene Müşteri Hizmetleri

İzlesene müşteri hizmetleri  ve İzlesene iletişim adresleri gibi bilgilerin tümüne İzlesene.com sitesinde iletişim sayfasında bulabilirsiniz. Aynı zamanda İzlesene web sitesi iletişim sayfasında bulunan iletişim formunu da doldurarak, yetkili kişiler ile bağlantı kurabilirsiniz.

İzlesene Şikayetleri ve Yorumları

İzlesene kullanıcı şikayetlerine önem vermekle birlikte içerik kalitesini doğru yönetebilmek için ziyaretçilerinin ve üyelerinin yorumlarına da özenle incelemektedir. Beğenmediğiniz ve zararlı bulduğunuz içerikleri ya da diğer teknik detayları İzlesene müşteri yorumları ve şikayetleri olarak Gelbaba sitemize yazarak, değerli düşüncelerinizin çok geniş bir platformda yer almasını sağlayabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri