İzmirim Kart

İzmirim kart Yorumları

İzmirim kart Şikayetleri 2022

İzmirim kart Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

İzmir Büyük Şehir Belediyesi'nin şehir kartı projesi olarak hayata geçirilen İzmirim Kart, şehir içi ulaşımda kişilerin kolaylıkla seyahat edebilmesi amacı ile tasarlanmıştır. İzmirim Kart nedir? Sorusunu biraz daha açmamız gerekirse, toplu ulaşım araçlarında tek kart ile seyahat edilebilen, metro, banliyö, vapur, belediye otobüsleri olmak üzere kullanılan ulaşım kartıdır.

İzmirim Kart markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

İzmirim Kart Nedir?

İzmir Büyük Şehir Belediyesi'nin şehir kartı projesi olarak hayata geçirilen İzmirim Kart, şehir içi ulaşımda kişilerin kolaylıkla seyahat edebilmesi amacı ile tasarlanmıştır. İzmirim Kart nedir? Sorusunu biraz daha açmamız gerekirse, toplu ulaşım araçlarında tek kart ile seyahat edilebilen, metro, banliyö, vapur, belediye otobüsleri olmak üzere kullanılan ulaşım kartıdır. Ana amacı bir ulaşım bileti olarak, içine bakiye yüklendikçe kullanılabilen İzmirim Kart, aynı zamanda belediyeye ait ve belediye tarafından işletilen, Bisim, Teleferik, İzmir Doğal Yaşam Parkı, Aşık Veysel Rekrasyon Alanı Buz Pisti, Akıllı Tuvaletler gibi birçok yerde de ödeme aracısı olarak kullanılabilmektedir. İzmirim Kart ödeme yapma alanında da kullanılıyor oluşu, İzmir'de yaşayanlar için büyük bir avantaj ve kullanım kolaylığı da sağlamaktadır.

İzmirim Kart Başvuru Nasıl Yapılır?

İzmirim Kart başvuru işlemleri kart çeşitlerine göre değişiklik gösterse de online olarak yapılabilmektedir. İzmirim Kart hes kodu girişi ise, yine web siteleri içerisinden hes kodu paylaşımı ile online olarak yapılabilmektedir. İzmirim Kart bakiye sorgulama işlemleri ise yükleme noktalarında kartı yüzeyini okutarak yapılabilmekte, içeride kalan bakiye görüntülenebilmektedir. Aynı zamanda İzmirim Kart web sitesi içerisinde bakiye sorgulama ekranına, kart numarası yazılarak da online olarak bakiye görüntülenebilmektedir.  İzmir şehri içerisindeki resmi satış noktaları ve dolum gişeleri üzerinden alınabilmesi ve TL yüklenebilmesi de mümkündür.

İzmirim Kart Hizmetleri Nelerdir?

Farklı hizmet alımları sırasında kullanılabilen İzmirim Kart ödeme kanalları, onu yalnızca ulaşım bileti olmanın ötesine taşımıştır. İzmirim Kart aktarma hizmetlerinde uygulanan indirimler, öğrencilerin indirimli yolculuk yapabilmesi ve belediye tarafından işletilen kurumlar için de ödeme kartı olarak kullanılması, her açıdan İzmirliler için kaliteli bir hizmet olarak kabul görmüş ve beğenilmiştir. İzmirim Kart hakkında merak ettiğiniz tüm bu detayları web sitelerinden inceleyerek, güncellenen kullanım alanlarından haberdar olabilirsiniz.

İzmirim Kart Nasıl Kullanılır?

İzmirim Kart nerede ve nasıl kullanılır, kartı satın almayı düşünen kişiler tarafından epey merak edilmektedir. Avantajlarını bir önceki başlıklarda sıraladığımız İzmirim Kart, otobüs, metro, vapur, İzban, teleferik, akullı tuvaletler, buz pisti, bisim gibi yerlerde kullanılmaktadır. Zaman zaman gerçekleştirdikleri İzmirim Kart kampanyalar ve promosyonlarından da kart sahiplerini aktif cep telefonu numaraları üzerinden bilgilendiren belediye, hizmet kalitesi ile takdir görmektedir.

İzmirim Kart Şikayetleri ve Yorumları

İzmirlilerin hafta sonu planladıkları etkinlikler için ödeme aracı olarak kullanabilmesinden, Kordon'da bisiklet gezintisine kadar kiralama hizmetlerini alabildikleri İzmirim Kart yorum ve beğenileri şimdiyie kadar oldukça olumlu seyretmiştir. Yine de şehir akışına uymayan ya da güncellenmesi ve geliştirilmesi gereken yönleri için, vatandaşların İzmirim Kart şikayet ve önerilerini dikkate alan belediye, hizmetlerinin kalitelerinde iyileşme yapabilmeleri için bu konuda son derece yakından ilgilenmektedir. İzmirim Kart kullanıcı yorumları ve şikayetleriniz için gelbaba.com sitemizi seçebilir ve diğer ziyaretçilerimiz gibi değerli görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri