Jakamen

Jakamen Yorumları

Jakamen Şikayetleri 2022

Jakamen Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Bir aile şirketi olarak 1976 yılında Eminönü'nde kurulan firma başarılı girişimleri sonucu büyüme sağlamış ve 1997 yılında JAKAMEN adını alarak faaliyetlerine devam etmiştir. İç piyasada seyreden başarısını yurt dışına da taşıyarak bu alanda da başarılı olmuş, ürünlerini dünyaya tanıtmıştır.

Jakamen markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

JAKAMEN Hakkında

Bir aile şirketi olarak 1976 yılında Eminönü'nde kurulan firma başarılı girişimleri sonucu büyüme sağlamış ve 1997 yılında JAKAMEN adını alarak faaliyetlerine devam etmiştir. İç piyasada seyreden başarısını yurt dışına da taşıyarak bu alanda da başarılı olmuş, ürünlerini dünyaya tanıtmıştır. Erkek giyim markası olarak JAKAMEN büyük beden ve klasik giyim ürünlerine sahiptir. Büyük beden klasik giyim ürünleri bulmakta zorlanan erkekler için, kaliteli ve şık ürünlere sahip firma bu konuda oldukça başarılı. Kusursuz işçilik kalitesi, beden ve kalıpları, modaya uygun tasarımları ile zamansız uzun ömürlü parçalar üretmektedir.

JAKAMEN Güvenilir Bir Site mi?

256bit SSL alt yapısına sahip JAKAMEN müşterilerine teknolojinin en yeni güvenlik sertifikası ile hizmet vermektedir. JAKAMEN güvenli mi ve benzeri sorular için yine de diğer müşteri deneyimlerini okumak isterseniz, Gelbaba yanınızda!

JAKAMEN’de Nasıl Alışveriş Yapılır?

JAKAMEN'den nasıl ürün satın alabilirim? Mağazaları dışında oldukça kullanışlı bir web siteye sahip JAKAMEN alışveriş için kolay bir deneyim sağlıyor. Üye olmadan da alışveriş yapılan sitelerinde, hızlı üyelik seçeneği ile alışveriş yapmak sipariş takibi açısından daha kullanışlı olabilmektedir.

JAKAMEN Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

JAKAMEN ödeme işlemleri BKM Express ile de yapılabilmektedir. JAKAMEN EFT ve diğer banka transferi yöntemleri ile yapılabilmektedir. JAKAMEN kapıda ödeme var mı? JAKAMEN kapıda ödeme hizmetine sahip değil.

JAKAMEN’de Hangi Ürünler Var?

Bir erkek giyim markası olarak JAKAMEN takım elbise ve JAKAMEN mont gibi efsaneleşmiş ürünlere sahip. Büyük beden takım elbise ve büyük beden erkek gömlek ürünleri ise ürün seçeneği sınırlı olan müşterileri için bulunmaz bir nimet. JAKAMEN mağazaları ile ayakkabıdan kemere, cüzdandan yaka çiçeğine ve mendiline baştan aşağıya giyinilebiliyor!

JAKAMEN Hangi Kargo ile Çalışıyor?

Kargo firmaları ile yaptığı anlaşmalar ile müşterilerine sabit ya da ücretsiz kargo hizmetleri sunan JAKAMEN kargo teslimatlarını en kısa sürede yapmaktadır.

JAKAMEN Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Gönderi takibi işlemlerini bir sorun olmaktan çıkaran JAKAMEN kargo takip için müşterilerinin iletişim adreslerine bilgi mesajı göndermektedir.

JAKAMEN Şikayetleri ve Yorumları

Tüm deneyimlerinizi olduğu gibi ve özgürce yazabileceğiniz bir platform olan Gelbaba.com ile alışveriş artık daha keyifli. Tüketicilerin deneyimlerini internet sitelerinde paylaşması ile piyasada artan hizmet/ ürün kalitesi günümüzde üniversite tezlerine konu olmaktadır. JAKAMEN şikayet mesajlarınızı bizlere yazabilir veya sitemizde yazılı olan JAKAMEN müşteri yorumları hakkında okumalar yapabilirsiniz.

JAKAMEN İptal ve İade Koşulları Nelerdir?

Tüketicilerin yasalarla korunan hakları arasında 14 gün içinde kullanabilecekleri sebepsiz cayma hakkı bulunmaktadır. Ancak kanunlar aynı zamanda firmaları da korumaktadır ve iadeye konu olan ürünün, kullanılmamış, zarar görmemiş, tekrar satılabilme özelliklerinin herhangi birini kaybetmemiş olması gerekir. JAKAMEN iade talebi ya da JAKAMEN sipariş iptali gibi tüm işlemleri sitelerinden yapılmaktadır. Kullanıcı paneli üzerinden işlemler takip edilebilmektedir.

JAKAMEN İletişim Bilgileri Nelerdir?

Satış öncesinde müşterilerin her türlü sorularına cevap verdiği gibi, satış sonrası sorun ve taleplerle de yakından ilgilenen JAKAMEN müşteri hizmetleri numaraları web sitelerinde güncel olarak paylaşılmaktadır. Müşterileri sitelerinde yer alan JAKAMEN iletişim adresleri ile bağlantı kurarak soru veya sorunlarına cevap bulabilir.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri