Jeep

Jeep Yorumları

Jeep Şikayetleri 2022

Jeep Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

JEEP markasının serüveni, 1938 yılında, Amerikan ordusunun zorlu arazi şartlarında kolaylıkla hareket etme ihtiyacını karşılamak için uygun araç üretme fikri ile başlamıştır. İlk üretildiği zaman askeri orduya hizmet eden JEEP, daha sonra ise halkın hizmetine sunuldu ve bu JEEP markası için bir dönüm noktası kabul edildi.

kayhank
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

2012 Jeep Chroke limited 2,8 var tavandan su alıyor bir model altı da vardı. Bende sırf o sıkıntı için satmıştım aynı şekilde ne yapabilirim bu kronik sıkıntı nerden geliyor? Hiçbir usta çözemedi.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

24 ünde Jeep compass 1.3 limited arabayı 28inde teslim ederiz dedikleri için başka yere bakmadan siparişini Bodrum Muğla Jeep yön otodan verdim. Defalarca sıkıştırmama rağmen araba bir türlü gelmedi. Ötv zammı gelince de kendi hatalarını görmeyip devlet vergisi diye geçiştirmeye çalıştılar. Müşteriyi hem mağdur et hem de sorumluluk üstlenme. Çok yanlış. Anlaştığım bedel üzerinden arabayı teslim almak üzere yaptığım şikayet de genel merkezden benzer gerekçelerle reddedildi. Firmanın müşterilerini korumadığını unutmayın ve araç alacaksanız çok da güvenmeyin derim...

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

JEEP Hakkında

JEEP markasının serüveni, 1938 yılında, Amerikan ordusunun zorlu arazi şartlarında kolaylıkla hareket etme ihtiyacını karşılamak için uygun araç üretme fikri ile başlamıştır. İlk üretildiği zaman askeri orduya hizmet eden JEEP, daha sonra ise halkın hizmetine sunuldu ve bu JEEP markası için bir dönüm noktası kabul edildi. Sağlam, güçlü ve yüksek performanslı olan JEEP kısa sürede geniş bir kitleye hitap etmeyi başardı. Günümüzde ise JEEP’ in son teknolojiyi kullanarak ürettiği modelleri, yüksek güvenlik donanımı ve güçlü motorları ile oldukça talep görmektedir ve birçok markaya ilham kaynağı olmaktadır. JEEP hakkında daha detaylı bilgi edinmek için jeep.com.tr web sitesinde bulunan tarihçesini inceleyebilirsiniz.

JEEP’ te Hangi Ürünler Bulunuyor?

JEEP markası, 83 yıldır hizmet veren bir araç markasıdır. SUV araçların atası olarak bilinen JEEP modellerinden bazıları ise; JEEP RENEGADE, JEEP COMPASS, JEEP GRAND CHEROKEE, YENİ JEEP WRANGLER en yeni modelleridir. Bunların yanı sıra JEEP COMMANDER, JEEP PATRİOT, JEEP CHEROKEE, JEEP CJ-1A, JEEP CJ-2, JEEP CJ-3, JEEP CJ-5, JEEP CJ-6, JEEP CJ-7, JEEP CJ-8, JEEP CJ-10 modelleri de bulunmaktadır.

JEEP Güvenilir Mi?

JEEP ilk aracını ABD ordusu için son derece güvenli ve konforlu olarak tasarlamıştır. Yıllar geçmesine rağmen hala en çok rağbet gören araç firması olarak, müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Fakat hala aklınızda JEEP güvenilir mi? gibi sorular takılıyorsa gerçek kullanıcı yorumlarının ve şikayetlerinin bulunduğu gelbaba.com sitemizi ziyaret ederek, markanın güvenilirliği, konforu, satış öncesi ve sonrası hizmetleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

JEEP’ te Nasıl Alışveriş Yapılır?

JEEP’ te nasıl alışveriş yapılır? Almak istediğiniz JEEP aracına, JEEP.com.tr web sitesi sayesinde kolay ve zahmetsiz olarak sahip olabilirsiniz. Ayrıca fiyat listesine ve kampanyalara da web sitesinden ulaşılabilir ve test sürüşü için talep oluşturabilirsiniz. Ya da size en yakın yetkili JEEP bayisine giderek aracınızı satın alabilirsiniz.

JEEP Neden Tercih Edilmeli?

JEEP tercih edilme sebepleri arasında ilk öncelik arazi aracı olmasından dolayı sağlamlığı ve yol tutuşunun güçlü olmasıdır. Zorlu arazi koşulları için üretilen JEEP, yüksek performansı, güvenli sürüş ve yüksek görüş mesafesi ile sivil kullanımda da tercih edilmektedir. İlk aracını ürettiği günden bu yana kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış JEEP markası, geçen yıllarda kendini yenileyerek ve güçlenerek müşterilerine güvenli ve konforlu bir sürüş keyfi sunmaktadır.

JEEP Şikayetleri Ve Yorumları Nelerdir?

JEEP kullanıcı şikayetleri ve JEEP müşteri yorumları hakkında detaylı bilgi edinmek için gelbaba.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Gerçek kullanıcı yorumlarını ya da şikayetlerini inceleyerek, markanın satış öncesi ve sonrası hizmet kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Sizler de satın almış olduğunuz JEEP araçları hakkındaki değerlendirmelerinizi ve yorumlarınızı gelbaba.com sitemize yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

JEEP İletişim Bilgileri Nelerdir?

JEEP iletişim ve güncel adres bilgilerine jeep.com.tr web sitesinden ulaşabilirsiniz. JEEP müşteri hizmetlerine 7/24 ulaşabilir ve JEEP online servis randevusunu jeep.com.tr web sitesinden oluşturabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri