Jumbo

Jumbo Yorumları

Jumbo Şikayetleri 2022

Jumbo Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

Mutfak ve mutfak ürünleri denildiği zaman ülkemizde akıllara gelen ilk firmalardan olan Jumbo markası, tarihi 1947’lere kadar uzanıyor. Jumbo Ev Gereçleri San. Tic. A.Ş. öncülüğünde faaliyet gösteren Jumbo mağazacılık alanında çok yaygın bir satış ağına sahip.

2 yıl önce yorumlandı

20 Nisan2021 tarihinde Mallof Jumbo mağazasından Modena serisinden 3 adet tencere aldım. İlk kullanımdan sonra(makarna suyu kaynattım) 24cm lik tencerenin iç tabanında siyah lekelenmeler oldu. Diğer tencerelerde de bir iki tene lekeler oluştu. Mağazaya götürdüm. Merkeze gönderildi. Bilirkişi incelemesinde kullanım hatası denmiş. Tencerede yanma, kazınma, çizik ya da ezik söz konusu değil. Bu nasıl kullanım hatası olabilir. Herhangi bir kullanıcının bunu yapması mümkün değil. Bilir kişi Jumbo tencerede nasıl su kaynatılır 20 yıllık ev hanımına bir açıklasın. Sanki karşılarında çocuk var bu zamana kadar hiç çelik tencere kullanmamış gibi kullanım hatası deyip göndermişler. Nasıl saçma bir politika bu anlayamadım. Benzer kalitedeki ürünler yarı fiyatına iken markasına güvenerek almıştım. Mağazadakiler bile çelikte atmalar oluşmuş dedi. Yani tencerede sorun olduğunu anlamak için bilir kişi olmaya gerek yok tabi amacınız baştan savmak değilse... Tencerelerin tekrar incelenmesini iade ya da değişimini istiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Yaklaşık olarak 6 ay önce aldığım çatal bıçak takımını hala tam olarak teslim alamadım. Çizikler, renk farklılıkları, marka yazısının olmaması gibi nedenlerden sürekli değişim ve inceleme için Jumbo mağazasına gitmek zorunda kaldım. En son incelenmesi için alınan ve değişim yapılıp tarafıma iletilen bıçakları görünce firmanın ne kadar amatör ve müşteri memnuniyetinden uzak çalıştığını bir kez daha görmüş oldum. Yıllardır kullanılmış, kaplamaları soyulmuş gibi. Yaşadığım en kötü tecrübe olan Jumbo markasını kesinlikle kimseye önermiyorum.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Jumbo Hakkında

Mutfak ve mutfak ürünleri denildiği zaman ülkemizde akıllara gelen ilk firmalardan olan Jumbo markası, tarihi 1947’lere kadar uzanıyor. Jumbo Ev Gereçleri San. Tic. A.Ş. öncülüğünde faaliyet gösteren Jumbo mağazacılık alanında çok yaygın bir satış ağına sahip. Birçok ilde bulunan Jumbo satış noktası ve Jumbo mağazasının yanı sıra, online satış platformu Jumbo.com.tr alışveriş sitesi ile de dünyaya açılmış bir yapı olarak dikkat çekiyor. Jumbo hakkında eklememiz gereken bir konu da, kullanıcılar site üzerinden henüz tam olarak tamamlanmamış olsa da, Jumbogasttro.com sitesine geçiş yapabilir ve özel mutfak ürünlerini sepetlerine ekleyebilirler.

Jumbo.com.tr Güvenilir Bir Site Mi?

70 yılı aşkın deneyimi ve birikiminin yanı sıra, bünyesinde bulunan bütün ürünleri sağlam ürün sigortası ile kullanıcılarına sunan Jumbo güvenilir olduğunu ispatlamış bir yapı. Peki bu yapının e-ticaret platformu olan Jumbo.com.tr güvenilir bir site midir? Online işlemlerde siteler güvenlik duvarı ile korunmaz ise kullanıcılara ait kredi kartı bilgileri ve kişisel veriler risk içerisindedir. Bu önlemek için Jumbo kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası güvencesiyle güvenli alışveriş imkanı tanıyor. Ayrıca Jumbo güvenliği biraz daha sıkılaştırarak kimlik doğrulama yöntemi olan 3D teknolojisine de sahip. Kurumsal gücü ve deneyimine teknik özelliklerini eklediğimiz zaman Jumbo.com.tr güvenilir bir web sitesidir diyebiliriz.

Jumbo’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Online alışveriş sitelerinin hemen hemen hepsinde olduğu gibi Jumbo sepete ekleme modeli ile kullanıcıların seçtikleri ürün ya da ürünlerin toplaması ve ödemesi sürecini uyguluyor. Jumbo üyelerini bekleyen çok avantajlı indirimler ve kampanyalar bulunuyor. Eğer Jumbo indirimleri ve Jumbo kampanyaları ilginizi çekmiyorsa tabi ki Jumbo üyesi olma zorunluluğu da bulunmuyor. Jumbo sepeti işlemi tamamlanınca, kullanıcı eğer Jumbo üyesi değilse e-postasını paylaşıyor ve Jumbo ödeme ekranına geçiyor. Jumbogasttro.com ve Jumbo.com.tr’den nasıl alışveriş yapılır? gibi sorularınıza da siteye giriş yaptığınızda kolayca yanıt bulabilirsiniz.

Jumbo Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Jumbo kısıtlı bir ödeme seçeneği sunuyor. Bunun en önemli sebebi ise Jumbo satış noktalarının ve Jumbo mağazalarının çok geniş bir ağa sahip olması diyebiliriz. Peki Jumbo ödeme seçenekleri nelerdir? Jumbo kapıda ödeme ve Jumbo banka transferi seçeneklerini kullanıcılarına sunmamış. Jumbo Kredi kartı ve banka kartı ile ödeme harici ödeme seçeneği bulunmuyor. Kredi kartı ödemelerinde, Jumbo taksitli alışveriş ile ilgili detaylı bilgileri web sitesinde paylaşmaktadır.

Jumbo’da Hangi Ürünler Var?

Belirttiğimiz gibi Mutfak ve Jumbo birbirlerini çağrıştıran isimler. Ama Jumbo Ev tekstil ve Ev dekor ürünlerini de portföyüne eklemiş bir yapı. Peki Jumbo’da hangi ürünler bulunuyor? Jumbo ürünlerini ana başlıklar halinde saymak gerekirse; Jumbo Sofra, Jumbo İkram, Jumbo Mutfak, Jumbo Ev Tekstili, Jumbo Ev dekorasyonu olarak sıralayabiliriz. Jumbo Popüler ürünleri ise; Jumbo çatal kaşık bıçak takımları, Jumbo Yemek takımları, Jumbo Kahve fincan takımları, Jumbo çay fincan takımları, Jumbo kupalar, Jumbo Pişirme grubu, Jumbo yatak odası gibi sıralanabilmektedir.

Jumbo Hangi Kargo İle Çalışıyor?

Ücretsiz kargo hizmeti sunan Jumbo hangi kargo ile çalışıyor? Jumbo anlaşmalı kargo firması Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Jumbo kargoları 5 iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Jumbo Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Teslimat konu başlığı kullanıcılar için ayrı bir öneme sahip. Hem satın alınan ürünü hemen teslim alma isteği hem de gündelik yaşamlarında doğru planlama yapabilmek için kullanıcılar Jumbo kargom nerede? ya da Jumbo kargom ne zaman gelir ? sorularının cevabını Jumbo sipariş takibi sekmesinden alabiliyorlar. Jumbo kargo takibi için ilgili sekmeye Jumbo sipariş numarası ve e-posta bilgisinin girilmesi yeterli olmaktadır.

Jumbo İade Koşulları Nelerdir?

Yasal bir hak olan Cayma hakkı için Jumbo iade süresi teslimattan itibaren 14 gündür. Web sitesinde, Jumbo iade süreçleri ile ilgili görsel bir anlatım da bulunuyor. Bu şekilde Jumbo iade sürecinin nasıl yürütülmesi gerektiği basit ve yalın bir şekilde anlaşılmaktadır. Cayma hakkı harici Jumbo iade süresi ise 30 gündür. Jumbo sipariş iptali ve ürün iadesi durumunda Jumbo para iadelerini ürünün geri tesliminden itibaren 7 gün içerisinde yapılmaktadır.

Jumbo Şikayetleri ve Yorumları

Jumbo yorumları ve şikayetleri ile ilgili bilmek istediğiniz tüm gerçek kullanıcı deneyimleri gelbaba.com'da. siz de Gelbaba.com'a üye olarak Jumbo hakkında yorum yapabilirsiniz.

Jumbo İletişim Bilgileri Nelerdir?

Jumbo müşteri hizmetleri, haftanın 7 günü saat 09.00-18.00 arası aranabiliyor. Jumbo sosyal medyada 150 bini geçen takipçi sayısıyla etkin bir platform. Merkezi İstanbul’da bulunan Jumbo iletişim sekmesinde bulunan Jumbo çağrı merkezinden de destek alınabilmektedir. Jumbo iletişim e-postası ise [email protected].

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri