Justitur

Justitur Yorumları

Justitur Şikayetleri 2022

Justitur Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Justitur.com, 2006 yılında Justiniano Hotels ve Büyükhanlı Grup ortaklığında kurulmuş olan Gürler Otelcilik LTD öncülüğünde faaliyet gösteren bir turizm platformudur. Merkezi Ankara’da olan Justitur.com TURSAB A Sınıfı Seyahat Acentası ve Tur Operatörü belgesine sahip online seyahat acentasıdır. Justitur.com %100 Tatil güvencesi sloganı ve iddiasını sunan, sisteminde bulunan 1000’in üzerinde otel ile pazarda güçlü yapılardandır.

Justitur markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Justitur.com Hakkında

Justitur.com, 2006 yılında Justiniano Hotels ve Büyükhanlı Grup ortaklığında kurulmuş olan Gürler Otelcilik LTD öncülüğünde faaliyet gösteren bir turizm platformudur. Merkezi Ankara’da olan Justitur.com TURSAB A Sınıfı Seyahat Acentası ve Tur Operatörü belgesine sahip online seyahat acentasıdır. Justitur.com %100 Tatil güvencesi sloganı ve iddiasını sunan, sisteminde bulunan 1000’in üzerinde otel ile pazarda güçlü yapılardandır.

Justitur.com Hizmetleri Nelerdir?

Justitur.com Justiniano Park Conti, Justiniano Deluxe Resort, Justiniano Club Alanya otellerinin sahibi ve bu oteller haricinde Yurtiçinde ve Yurtdışında birçok tesisi bulunan güçlü ve köklü bir yapıdır. Justitur.com Hizmetleri nelerdir? Justitur tatil seçenekleri nelerdir? Justitur.com konaklama üzerine hazırlanmış, müşterilerini oyalamayan bir web sitesidir. Justitur ürünleri; Justitur.com Tatil Otelleri, Justitur.com Kongre, Seminer ve Organizasyon, Justitur.com Uçak Bileti, Justitur.com Kültür Turları, Justitur.com Mavi Yolculuk, Justitur.com Transfer hizmetleri, Justitur.com Rehberlik, Justitur.com Yurtdışı Otelleri, Justitur.com İslami oteller olarak sıralanabilir.

Justitur.com’dan Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Justitur.com rezervasyon yapılabilmesi için Justitur.com üyeliği gerekmemektedir. Justitur.com kullanıcıları gerekli filtreleri çalıştırarak web sitesi üzerinden beğendikleri otelin sayfasında bulunan Justitur.com rezervasyon formunu doldurduktan sonra Justitur.com rezervasyon numarası oluşur ve yetkililer tarafından en kısa sürede ve müşteri hangi iletişim kanalını tercih ederse o yolla bilgilendirilir. Justitur.com formu oldukça kısa. Kullanıcı ad soyad, kişi ve tarih bilgilerinden sonra not kısmından isterse bazı isteklerini de yazabilirler

Justitur.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Justitur.com web üzerinden satış yapan bir seyahat acentasıdır ama bir e-ticaret platformu değildir. Yani Justitur.com kredi kartından online çekim yapmamaktadır. Kullanıcının doldurduğu form üzerine yetkili müşteriyi arar ve bilgilendirir. Eğer Justitur.com müşterisi satın almayı gerçekleştirecekse Justitur.com mail-order yöntemiyle ödemeyi Justitur.com kullanıcı kredi kartından çeker. Justitur.com kredi kartı çekimlerine taksit imkanı vermektedir. Justitur.com banka transferi ile de ödeme almaktadır. Gerekli Justitur Banka hesap bilgileri web sitesi üzerinde bulunmaktadır

Justitur.com Rezervasyon Güvenilir mi?

Justitur.com hem yurt içi hem de yurtdışında tesisleşerek büyüyen bir marka olma yolunda ilerlemektedir. 30 yıla yakındır pazarda söz sahibi olmuş olan Justitur.com güvenli alışveriş yapılabilecek bir yapıdır. Justitur.com kredi kartı çekimlerinde SSL sertifikası güvencesiyle kart bilgilerinizi korumaktadır.

Justitur.com Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Justitur.com iptal süresi 15 gündür. Ücretsiz iptal harici Justitur.com iptal ve Justitur.com iade süreçleri için web sitesi üzerinde bulunan sözleşme örneğinden incelenebilmektedir

Justitur.com Müşteri Şikayetleri ve Kullanıcı Yorumları

Justitur şikayetleri ve yorumları, gelbab1.com sitesinde yer alan pek çok turizm firması müşteri değerlendirmelerinden birisidir. Gelbaba.com ile sizler de şikayet ve yorumlarınızı daha değerli ve görülür bir hale getirebilirsiniz.

Justitur.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kullanıcılar, Justitur.com iletişim için anasayfada bulunan başvuru formundan faydalanabilirler. Justitur.com müşteri temsilcisiz numarası üzerinden yada Ankara ve Antalya'da bulunan ofislerden ulaşım sağlayabilirler. Justitur.com sosyal medya hesaplarını web sitesi üzerinden bulup takip edebilirsiniz. Ayrıca Justitur.com E-Bülten’e üye olup, Justitur.com Erken Rezervasyon gibi birçok avantajlı fırsatları takip edip değerlendirebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri