Kahve.com

Kahve.com Yorumları

Kahve.com Şikayetleri 2022

Kahve.com Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

İstanbul Çekmeköy’de bulunan fabrikasında dünyadan bir çok kahve çekirdeğini toplayarak kendine has yöresel şekillerde kavurup kullanıcılarının tüketimine sunan Kahve.com hakkında herhalde ilk bahsetmemiz gereken ürün kendi markası olan Moliendo Finest Coffee olacaktır. Peki Kahve.com kimin?

Kahve.com markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Kahve.com Hakkında

İstanbul Çekmeköy’de bulunan fabrikasında dünyadan bir çok kahve çekirdeğini toplayarak kendine has yöresel şekillerde kavurup kullanıcılarının tüketimine sunan Kahve.com hakkında herhalde ilk bahsetmemiz gereken ürün kendi markası olan Moliendo Finest Coffee olacaktır. Peki Kahve.com kimin? Kahve.com Kahvesan Gıda San. Ve Tic. A.Ş. öncülüğünde faaliyet göstermektedir. Kahvesan Gıda bünyesi altında iki online satış platformu bulunuyor. Kahve.com Bireysel müşteriler için iken kahvesan.com kurumsal müşterilerle çalışmakadır.

Kahve.com Güvenilir Bir Site Mi?

2015 te faaliyetlerine başlamış olan Kahve.com üretimini kendisi yapan bir kuruluş. 10 yıla yakın deneyimi ve çalışmış olduğu birçok kurumsal referansı göz önünde bulundurursak Kahve.com güven veren bir yapıya sahip. Ama tabi sadece bu kadarı yeterli olmamaktadır. Yapının online satış platformu olan Kahve.com güvenilir bir web sitesi mi? Kahve.com kişisel bilgileri KKVK gereği korumakta ve sözleşmede bulunan şartlar haricinde 3. kişilerle paylaşmamaktadır. Ayrıca Kahve.com kredi kartı çekimlerinde kart bilgilerini SSL sertifikası güvencesi ile koruyarak güvenli alışveriş imkanı sunar. Bütün bu özellikler dahilinde Kahve.com güvenilir bir web sitesinde olması gereken bütün şartlara sahiptir diyebiliriz.

Kahve.com’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Dileyen kullanıcılar Kahve.com mobil uygulamalarını kullanarak Kahve.com alışverişi yapabiliyor. Ya da Kahve.com e-ticaret platformu üzerinde bulunan ürünler, sepete ekleme modeli ile seçilip toplanabilir ve Kahve.com ödemesi sonrasında sipariş oluşturulabilir. Sipariş oluştuktan sonra Kahve.com ödemesi öncesinde Kahve.com üyelik girişi ya da Kahve.com üyelik olmadan devam edilebilir. Kahve.com google ya da Kahve.com sosyal medya hesapları ile de giriş yapılabilen bir web sitesi. Kahve.com üyelerini bekleyen Kahve.com indirimleri ve Kahve.com kampanyalarından faydalanabilirler.

Kahve.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Kahve.com ödeme seçenekleri oldukça fazla. Peki Kahve.com ödeme seçenekleri nelerdir? Havale ya da eft yolu ile ödeme yapmak isteyen kullanıcılar için Kahve.com banka transferi seçeneği sunmuştur. Kahve.com banka hesap bilgileri Kahve.com ödeme sayfasında bulunuyor. Son dönemlerde bir çok işletme gibi Kahve.com iyzico ödeme sistemlerini tercih edip bu seçeneği de kullanıcılarına sunmuştur. Ve tabi her online alışveriş sitesi gibi Kahve.com kredi kartı ile ödeme almaktadır. Son olarak da dileyen alıcılar Kahve.com GarantiPay üzerinden de ödeme yapabiliyorlar.

Kahve.com’da Hangi Ürünler Var?

Kahve.com Moliendo Finest Coffee markası haricinde 70 ayrı ürününü Kahve.com online satış platformunda kullanıcıları ile buluşturmaktadır. Peki nelerdir bu Kahve.com ürünleri? Anasayfada bulunan Kahve.com kahveni bul seçeneği menüsünden kullanıcılar aradıkları ürüne daha hızlı kavuşabiliyor. Kahve.com ürünleri 2 ye ayrılıyor. Kahve.com kahveler ve Kahve.com ekipmanları. Kahve.com kahvelerini sıralamak gerekirse eğer; Kahve.com Filtre Kahve, Kahve.com Türk kahvesi, Kahve.com Kafeinsiz, Kahve.com Espresso, Kahve.com kapsül Kahve, Kahve.com Exclusive kahveler gibi sıralayabiliriz. Kahve.com Kahve ekipmanları ise; Kahve.com Filtre kahve makinaları, Kahve.com Espresso makinaları seçeneklerini söyleyebiliriz.

Kahve.com Hangi Kargo İle Çalışıyor?

70 TL ve üzeri alışverişlerde Kahve.com ücretsiz kargo hizmeti vermektedir. Kahve.com anlaşmalı kargo şirketi hangisidir? Kahve.com Yurtiçi Kargo ile çalışmakta olup ayrıca bazı bölgelere aynı gün teslimat yapan hizmeti de bulunuyor.

Kahve.com Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Kahve.com üyelerinin avantajlarından biri de Kahve.com kargom nerede? yada Kahve.com kargo takibi süreçlerini Kahve.com sitesi üzerinden yapabilmeleridir. Kahve.com üyesi olmayan müşteriler ise kendilerine gönderilmiş olan Kahve.com takip numarası ile Yurtiçi kargo web sitesinde Kahve.com sipariş takibi yapabiliyorlar.

Kahve.com İade Koşulları Nelerdir?

Kahve.com cayma hakkı için kanuni süre 14 gün. Kahve.com iade süreçlerinin başlatılması için Kahve.com destek ekipleri ile iletişime geçilmesinde fayda bulunuyor.

Kahve.com Şikayetleri ve Yorumları

% 1000 müşteri memnuniyetine dayalı ilerleyen kahve sektöründe müşteriler mutlu oldukları sürece firmalar ve ürünleri hakkında olumlu görüşler belirterek firmalara artı değer katmaktadır. Kahve.com yorumları ve şikayetleri ile gelbab.com kullanıcıları başta olmak üzere. pek çok kişiye seslerini duyurabilmektedir.

Kahve.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kahve.com bize ulaşın sekmesinde bulunan Kahve.com müşteri hizmetleri numarası aranarak destek alınabilmektedir. Ayrıca dileyen kullanıcılar Kahve.com iletişim formunu doldurarak Kahve.com yetkililerine talep ya da görüşlerini bildireblirler. Tercih edenler için Kahve.com iletişim e-postası ise [email protected]

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri