Kamelya Collection

Kamelya collection Yorumları

Kamelya collection Şikayetleri 2022

Kamelya collection Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Türkiye, bulunduğu coğrafi konumu ile dünyanın dört bir yanından turist çekme özelliğine sahip bir ülkedir. Artan konaklama tesisleri ile kendi aralarında tatlı bir rekabet ortamı yaşayan Türkiye, yaz mevsiminin gözde şehri olan Antalya'da açılan Kamelya Collection Exclusive Hotels, farklı içerik ve konseptiyle misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefleyerek turizm hayatında yerini almaktadır. 

Kamelya Collection markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Kamelya Collection Hakkında

Türkiye, bulunduğu coğrafi konumu ile dünyanın dört bir yanından turist çekme özelliğine sahip bir ülkedir. Artan konaklama tesisleri ile kendi aralarında tatlı bir rekabet ortamı yaşayan Türkiye, yaz mevsiminin gözde şehri olan Antalya'da açılan Kamelya Collection Exclusive Hotels, farklı içerik ve konseptiyle misafirlerine unutulmaz bir tatil yaşatmayı hedefleyerek turizm hayatında yerini almaktadır.  Antalya Side'de yer alan otelin herkes tarafından tercih edilmesi sonucunda, etrafında bulunan birçok otelden daha iyi bir konumda yerini almaktadır. Kamelya Collection her şey dahil konsepti ve eğlenceye dair her şeyi içinde barındırması ile tatil köyü havasıyla misafirlerine unutulmaz bir tatil deneyimi yaşatmaktadır. Kamelya Collection web sitesi içerisinde otelin konumunu, oda görsellerini, plaja yakınlığını, sunulan hizmet çeşitliliğini ve iletişim bilgilerini bulabilir ve otel hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kamelya Collection Hizmetleri

Kamelya Collection nerede bulunuyor? Eşsiz doğası ile huzuru ve konforu misafirlerine yaşatmayı hedefleyen otel, Antalya'nın Manavgat ilçesinde 240.000 m² büyüklüğünde dev bir arazi içinde yer almaktadır. Kamelya Collection hizmetleri nelerdir? Misafirlerine sunduğu birbirinden farklı içeriği ile restoranları, plajı ve havuzu, bar, spa ve çeşitli aktiviteleri yer almaktadır.

Kamelya Collection'dan Nasıl Rezervasyon Yaparım?

Misafirler, Kamelya Collection rezervasyon aşamasını internet üzerinden gerçekleştirebilecekleri gibi web sitesinde yazan iletişim numarasından da bilgi alabilirler. Kamelya Collection rezervasyon işlemleri yapılırken kişinin ad/soyadı, tarih ve kaç gün konaklanacağı kısımlarının dikkatli bir şekilde doldurulması gerektiği unutulmamalıdır. Otelin resmi internet sitesinden güveli bir şekilde rezervasyonlar tamamlanabilmektedir.

Kamelya Collection Erken Rezervasyon

Kamelya Collection erken rezervasyon nedir?  Kamelya Collection erken rezervasyon avantajı ile misafirlerine belli bir yüzde indirim kazandırmaktadır. Bu konuda daha fazla bilgi almak isteyen misafirler,  web siteyi ziyarette bulunulabilir ya da iletişim numaralarını arayarak bilgi alabilirler.

Kamelya Collection Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Kamelya Collection ödeme seçenekleri ile misafirlerine kolaylık sağlamaya devam etmektedir. Kamelya Collection kredi kartı ile ödemede taksit imkanı sağlanmaktadır. Kamelya Collection nakit ödeme ve otelde ödeme yapma seçenekleri de sunmaktadır. Farklı ülkelerden gelen misafirler için Kamelya Collection ödeme şekilleri ve Kamelya Collection ödeme koşulları farklılık gösterebilir. Bunun hakkında detaylı bilgi almak için rezervasyon görevlisi ile iletişim sağlanmalıdır.

Kamelya Collection Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Kamelya Collection rezervasyon iptal şartları konusunda, misafirlerin iki hafta öncesinden iptal etme durumlarını bildirmeleri durumunda para iadesi alabilirler. Fakat daha kısa bir zaman kala iptal isteyen misafir için yatırdığı paranın belli oranında kesinti oluşur ve daha sonra iade işleme konur. Kamelya Collection rezervasyon iptali için detaylı bilgiyi iletişim numaralarını arayarak otel görevlisinden elde edebilirsiniz. Kamelya Collection rezervasyon değişikliği yapmak isteyen misafirler için de aynı uygulamalar geçerli olmaktadır.

Kamelya Collection Misafir Şikayetleri

Turizm alanı ile ilgili bütün otellerde olduğu gibi Kamelya Collection şikayet ve müşteri yorumları, burada konaklamak için plan yapmak isteyen misafirler için önemli bir bilgi sağlamaktadır. Kamelya Collection müşteri yorumları, otel hakkında olumlu ya da olumsuz bir fikir vermektedir. Dolayısıyla otel için de bir gelişim ve değişim sağlamak adına farkındalık yaratması demektir. Kamelya Collection şikayetleri ile insanlar otel içinde neleri daha çok görmek istediklerinin mesajını vermektedir. Gelbaba.com'u ziyaret edip Kamelya Collection hakkında diğer misafirlerin yorumlarını görebilirsiniz.

Kamelya Collection İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kamelya Collection iletişim bilgileri, otelin resmi internet sitesinde yer almaktadır. Misafir ilişkileri departmanında görevli personel ile ya da rezervasyondan sorumlu personel ile iletişim kurarak web sitede yer alan Kamelya Collection iletişim numarasından otel hakkında bilgi alınabilmektedir. Kamelya Collection sosyal medya hesaplarında da görüleceği gibi tesisi, yapılan aktiviteler, lezzetli yemeklerin sunulduğu çeşitli restoranları ile öncü oteller arasında yer almaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri