Karar

Karar Yorumları

Karar Şikayetleri 2022

Karar Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Karar Gazetesi kuruluş yılı 28 Nisan 2015'tir. Kuruluş yılından sonra yayın hayatına başlayan Karar Gazetesi muhafazakar bir gazetedir. Kurulduğu yıl bazı gazetelerden ayrılarak e-gazete şeklinde yayın hayatına devam etmiş olan gazete 7 Mart 2016'dan itibaren günlük çıkartılmaya devam etmiştir. Karar Gazetesi sahibi Mehmet Aydın'dır. İbrahim Kiras, Karar Gazetesi genel yayın yönetmeni görevini üstlenmektedir.

Karar markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Karar Gazetesi Hakkında

Karar Gazetesi kuruluş yılı 28 Nisan 2015'tir. Kuruluş yılından sonra yayın hayatına başlayan Karar Gazetesi muhafazakar bir gazetedir. Kurulduğu yıl bazı gazetelerden ayrılarak e-gazete şeklinde yayın hayatına devam etmiş olan gazete 7 Mart 2016'dan itibaren günlük çıkartılmaya devam etmiştir. Karar Gazetesi sahibi Mehmet Aydın'dır. İbrahim Kiras, Karar Gazetesi genel yayın yönetmeni görevini üstlenmektedir.

Karar Gazetesi İçerikleri Nedir?

Karar Gazetesi Haberleri

Karar Gazetesi haberleri ile ilgili olarak sitesinin ana sayfasında yer alan şehir haberleri, tüm illeri kapsayan içeriğe sahip olmakla birlikte, yurdun dört bir yanında gelişen olaylardan derleyerek hazırlanmaktadır. İnternet sitesinde de bu haberleri Karar Gazetesi son dakika gelişmeleri şeklinde okumak mümkündür.

Karar Gazetesi Gündem

Karar Gazetesi gündemde yer alan haberleri araştırarak kaliteli ve gerçek bir çizgide okuyucusuna sunmayı amaçlamaktadır. Güncel olaylar ve hala gündemde kalan haberler hakkındaki yeni gelişmeler haber sitesine ve her yeni güne yeni bilgiler ışığında paylaşım yapılmaktadır.

Karar Gazetesi Spor

Karar Gazetesi spor sayfası kısmında öne çıkan müsabakaların yeri ve tarihi belirtilmektedir. Örneğin Karar Gazetesi futbol ile ilgili olarak Türk Milli takımın oynayacağı maçın nerede ve ne zaman yapılacağının duyurusu, maç kadrosunda kimlerin olacağı, sakat oyuncu var mı yok mu şeklindeki detaylar yazılmaktadır.

Karar Gazetesi Magazin

Karar Gazetesi magazin haberleri ile ilgili konular gazetede ve web sitesinde yer verilmemektedir.

Karar Gazetesi Kültür ve Sanat

Karar Gazetesi kültür ve Karar Gazetesi sanat sayfalarında yapılan haberler bir çok okuyucunun ilgilendiği konulardan oluşmaktadır. Örneğin düzenlenecek olan konserler, yemek fuarı, resim severlerin merakla bekledikleri ressamların imza günü gibi haberlerin yer aldığı yazılar bulunmaktadır.
Karar Gazetesi ekonomi haberlerinde genellikle ülkenin finans durumu, döviz konularındaki yeni  gelişmeler ve insanların gündemde bir çok kez tuttuğu akaryakıt zammı konuları yer almaktadır.

Karar Gazetesi İçeriklerine Nasıl Ulaşılır ?

Karar Gazetesi Satış Noktaları

Karar Gazetesi satış yerleri olarak büfelerde, marketlerde ve bayiliklerde olacak şekilde belirtilmektedir. Birçok yerden temin edilebilen gazetenin okuyucunun bulunduğu yerde gazetenin kalmaması durumunda irtibat telefonlarından temin edilmesi sağlanabilmektedir.

Karar Gazetesi Websitesi

İnternet ortamının olduğu her yerde okuyucular kolaylıkla Karar Gazetesi websitesi sayesinde haberlere ulaşabilmektedir. Karar Gazetesi haberleri olarak son dakika gelişmeleri, hava durumu, spor, siyaset, güncel şekilde paylaşılan altın fiyatları hakkında gelişen önemli konuları içermektedir.

Karar Gazetesi Sosyal Medya Hesapları

Karar Gazetesi sosyal medya hesapları olarak; Karar Gazetesi twitter, Karar Gazetesi instagramKarar Gazetesi facebook, Karar Gazetesi Linkedin ve Karar Gazetesi youtube kanalı hesapları bulunmaktadır.

Karar Gazetesi Yazarları Kim?

Karar Gazetesi yazarları Beşir Ayvazoğlu, Elif Çakır, Taha Akyol, Hakan Albayrak gibi yazarlardan oluşmaktadır. Bu yazarlar Karar Gazetesi köşe yazarlarıdır. Karar Gazetesi yazıları içerik olarak ülke gündemini oluşturan bir çok konu hakkında yazıları barındırmaktadır.

Karar Gazetesi İletişim

Karar Gazetesi Adresi

Karar Gazetesi adresi genel merkezi Sarıyer İstanbul'dur.

Karar Gazetesi Telefonu

Karar Gazetesi telefon numarası gazetenin internet sitesinde yer almaktadır. Okuyucular her hangi bir sorunda o numaralara ulaşarak Karar Gazetesi müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilirler. Okuyucular ister telefon numaralarından görüşlerini paylaşabilecekleri gibi, isterse de sitede yer alan iletişim formunu doldurarak mesajlarını iletebilmektedirler.

Karar Gazetesi Email

Karar Gazetesi email adresi iletişim kısmında yer verilmektedir. Güncel şekilde paylaşılan mail adresi reklam vermek isteyen firmalar için ayrı ve gazeteye ulaşmak isteyen okuyucular için ayrı şekilde oluşturulmuştur.

Karar Gazetesi Şikayetleri ve Yorumları

Günlük gazete şeklinde çıkarılmaya özen gösterilen Karar Gazetesi, muhafazakar bir anlayış içinde oldukları için web sitesinin anlaşılabilirliğini arttırmak ve daha çok okuyucunun tercih etmesini sağlamak için sayfa düzeninin, haber konularını daha özenle yayınlamaya çalışmaktadır. Bu nedenle Karar Gazetesi okuyucu yorumu haber akışını düzenlemek adına önem taşımaktadır. Okuyucuların gazetenin sayfasında yer alan iletişim formunu doldurulması rica edilmektedir. Bu vesile ile Karar Gazetesi şikayetleri ve Karar Gazetesi yorumları yazılarak sitenin ve gazetenin konu seçimlerini daha sade ve anlaşılır bir haber şeklinde sunmak adına çalışmalar yapılabilecektir. Gelbaba.com sitemizden de yorumları okuyup yorum yazabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri