Kargomix

Kargomix Yorumları

Kargomix Şikayetleri 2021

Kargomix Yorumları 2021

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Kargomix  firması online alışveriş siteleri  ve bireysel müşteriler için lojistik hizmeti sağlayan bir firma olarak kurulmuştur. Yılların tecrübesi ve dinamik bir ekip tarafından, her ayrıntısı incelikle düşünülmüş bir proje olarka, güvenilir lojistik hizmetini en uygun maliyetlerle müşterilerine yansıtmakta ve sektörde en çok güvenilir firmalar arasına girmeyi hedeflemiştir. 

KargoMix markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Kategoriler
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Kargomix Hakkında

Kargomix  firması online alışveriş siteleri  ve bireysel müşteriler için lojistik hizmeti sağlayan bir firma olarak kurulmuştur. Yılların tecrübesi ve dinamik bir ekip tarafından, her ayrıntısı incelikle düşünülmüş bir proje olarka, güvenilir lojistik hizmetini en uygun maliyetlerle müşterilerine yansıtmakta ve sektörde en çok güvenilir firmalar arasına girmeyi hedeflemiştir. Kargomix.com sitesi ile hizmetlerini ve kendilerini müşterilerine yansıtmakta ve online talep ve kargo takip paneli ile hizmet vermektedir. Kargomix çalışma saatleri ve Kargomix hizmetleri için sitelerini incelediğimizde Kargomix express servis hizmeti ile istenilen adrese en geç 3 gün içinde teslimat yaptıklarını belirtmişlerdir. Kargomix ücretsiz Fba Planlama ve Danışmanlık hizmeti de sunmakta  ve fba planlaması yaparken, sorun yaşayan firmalara ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti vermektedir.

Kargomix Nasıl Gönderi Yapabilirim?

Kargomix gönderileriniz için Kargomix şubelerine ürünlerinizi teslim edebilirsiniz ve kısa bir işlem süresi ile paketlerinizi istediğiniz şehire ya da yurtdışı gönderisi olarak kargo görevlisine teslim edebilirsiniz. Aynı zamanda ev ya da iş yerinize Kargomix kurye çağırma  hizmeti sayesinde kurye talep edebilir ve olduğunuz yerden ayrılmadan gönderilerinizi dilediğiniz adrese postalatabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise kurumsal firmaız ya da iş yeriniz ile Kargomix ile anlaşmalı olarak düzenli günlerde kargolama işlemlerinizi yürütebilirsiniz. Kurye talep edebilirsiniz.

Kargomix Nerelere Gönderi Yapabilirim?

Kargomix yurtdışı gönderi  hizmeti  vererek oldukça talep edilmektedir. Online alışveriş sitelerinin yurtdışı anlaşmalı kargo firmaları olarak genellikle tercih ettiği Kargomix  tüm siparişler ve gönderiler için elinden gelen en iyi hizmeti sağladığını belirtmekte ve kendini her zaman ileri taşımayı amaçlamaktadır. Kargomix yurtiçi gönderi hizmetleri ile de  güvenli ve hızlı kargo hizmeti vermektedir.

Kargomix Kargo Takip Nasıl Yapılır?

Kargomix gönderi takipleri hakkında bilgi almak oldukça kolay ve hızlı bir şekilde web sitelerinde yapılabilmektedir. Kargomix.com sitesine giriş yaptıktan sonra web sitelerinin sağ üst köşesinde yer alan Kargomix kargo takip simgesine tıklayarak gönderiniz hakkında tüm detayları öğrenebilirsiniz. Kargomix takip numarası öğrenmek ve sorgulamak için Kargomix müşteri hizmetleri ile bağlantıya geçebilirsiniz. Gönderilerinizi Kargomix şubelerine teslim ederken size verilen kargo teslim fişinde kargo takip numaranız yazmaktadır.

Kargomix Müşteri Hizmetleri

Kargomix müşteri hizmetleri  numaraları ve tüm iletişim bilgilerinin detaylı güncel bilgileri için kargomix.com  sitesini inceleyebilirsiniz. Kargomix iletişim bilgisi için aynı zamanda web sitelerinde bulunan iletişim formunu da doldurabilirsiniz.

Kargomix Müşteri Yorumları ve Şikayetleri

Kargomix kullanıcı şikayetleri  ve yorumları  ile ilgili olarak gerçek müşteriler tarafından Gelbaba'ya yazılan birbirinden değerli mesajları okuyabilir ve böylece Kargomix hizmet kalitesi hakkında birçok önemli bilgiye sahip olabilirsiniz. Kargomix şikayetleri ve yorumlarınızı sizler de diğer ziyaretçilerimiz gibi gelbaba.com sitemize yazabilirsiniz. Böylece yaşadığınız mağduriyetleri sitemizi ziyaret eden kişilerle paylaşabilir ve sorunlarınızın çözümüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri