Klas Ahşap

Klas ahşap Yorumları

Klas ahşap Şikayetleri 2022

Klas ahşap Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(4)

ozguna
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

2 ay önce ön ödemesini yaparak sipariş verdiğim işletmemin mobilya işlerini geciktirerek zarara uğratan firma hiç bir ürünümü teslim etmedi, bir de verdiğim ön ödemenin üzerine yattı. İnternetteki yorumlardan da d**** oldukları anlaşılan firmayı işletmemi uğrattıkları zarar nedeniyle icraya verdim ve maliyeye şikayet ettim. Tazminat davası da açıyorum. Keşke yorumları daha önce görseydim, Uzak durun!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
dilekb94
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

. Klas ahşap ödemeyi almasına rağmen ürünleri yollamadılar. Sürekli adamla dalga geçer gibi su gün gelecek bugün gelecek diye kandırıyorlar. Para iadesi istiyorum onu da erteliyorlar. Bizde sabır tükendi onlarda bahane tükenmiyor. Daha öncesinde buradan şikayette bulundum şikayetimi çekersem iade yapacaklarını söylediler. Oda yalan! Ortada dolandırıcılık olmasına rağmen kendilerini haklı görüp saçmalıyorlar. Sinirimizi zıplatıp kızınca da avukatla tehdit ediyorlar. Böyle yalancı firmalara itibar etmeyin! Biz yandık siz yanmayın. Bu işin peşini bırakmayacağım hakkımı arayacağım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

23 Ağustos da ürün siparişini verdim, benden 3000 TL on ödeme talep ettiler. 20 Eylül de ürünlerin tarafıma gönderileceğini söylediler. 3 gündür bugün yarin aksam çıkış olacak, dun fabrika günü idi, bugün hallediyoruz gibi bahaneler üretildi. Ben başkası gibi beklemeyeceğim, bugün Hakem Heyeti ve icra takip başlatıyorum. Ben bu 3000 TL yi 6 ay sonra da olsa alırım sizden ama siz bunu yaparak birçok potansiyel müşterinizi kaybediyorsunuz. Bütün sosyal medya ve internetten de duyurabildiğim kadar duyurmaya çalışacağım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Ocak ayının ilk haftası Instagram üzerinden orta sehpa siparişi verdim. Havale çıkartmamı istediler ön dakika içerisinde EFT'yi yaptım. Satış ve para alış işlemlerine kadar her zaman bir muhatap bulabiliyorsunuz. Gel gelelim ürün gelmedi. Siparişimizin ne olduğunu öğreninceye kadar defalarca mesaj yazdık, aradık. Bir muhatap bulamadık. Telefona çıkan arkadaş ise kurumsal bir yer olmadığını ve işlerin kör topla yürüdüğünü hissettirdi bize. Nihayet ürünün ortada olmadığını ve kargoya falan verilmediğini öğrendik. Bu arada bize kargoya verildiği de söylenmişti. Sonrasında para iadesi istedim. Önceleri Bizim Hesap bilgilerimizi yanlış verdiğimiz söylediler. Üç gün kadar böyle oyaladılar. Şimdi ise gönderdiklerini söylüyorlar :) ama hesaba gelen bir iade yok. Dalga geçer gibi biz gönderdik şimdiye kadar gelmiş olması gerekirdi diyorlar. :) Oyalıyorlar. En son durum şudur arkadaşlar. Siz internete de şikayetiniz yazmışsınız artık avukatla görüşün diyorlar. Tüketici hakem heyetine durumu bildirip hakkımı o yoldan arayacağım.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri