Kucoin

Kucoin Yorumları

Kucoin Şikayetleri 2022

Kucoin Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(3)

1992 yılında Boston’da kurulan IDG Capital şirketinin bir yan kolu olan kucoin dijital para piyasasının nabzının attığı yerdir. Kolay bir şekilde kendinize hesap açıp kucoin borsası üzerinde bitcoin alım satımı ya da kripto para alım satımı yapabileceğiniz ve düzenli olarak paylaşılan analiz ve tabloları inceleyerek çok yüksek karlar elde edebileceğiniz kucoin sitesi tam 18 dilde hizmet vermekte ve dünyanın birçok ülkesinde aktif olarak kullanımdadır.

c
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Binans borsasından kucoin borsasına 1227 xym coin gönderdim 1 ay oldu hesabıma gelmedi karşımda muhattap olacak kimse bulamıyoruz bence kucoin borsasına bulaşmayın benim gibi paranız gidebilir.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Bir anda mail atıp 2 yıl önce aldığım coini delist ediyorlar. Herhangi bir süre dahi tanımadan trade e kapattılar. Başka borsa da işlem de görmüyor. Yine fenomenler kazandı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Muhatap bulamıyoruz ticaret şifresini kaydettim ama bulamadım telefonda ne yatırım yapabiliyorum nede paramı cekebiliyorum uygulamadan unuttum butonuna bastim gerekli bilgileri gönderdim 24 saat içinde doneceklerdi ama 48 saat oldu ne arayan ,nede soran var mail ,yada msj olarak dönüş sağlayacaklarını yazmışlar olumlu bı durum yok mahkemeye vereceğim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Adres

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Kucoin Hakkında

1992 yılında Boston’da kurulan IDG Capital şirketinin bir yan kolu olan kucoin dijital para piyasasının nabzının attığı yerdir. Kolay bir şekilde kendinize hesap açıp kucoin borsası üzerinde bitcoin alım satımı ya da kripto para alım satımı yapabileceğiniz ve düzenli olarak paylaşılan analiz ve tabloları inceleyerek çok yüksek karlar elde edebileceğiniz kucoin sitesi tam 18 dilde hizmet vermekte ve dünyanın birçok ülkesinde aktif olarak kullanımdadır. Yasal ve güvenilir kripto borsası arayan kişilerin güvendiği ilk adres olan kucoin müşterilerine kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Kucoin’den Alabileceğiniz Hizmetleri Nelerdir?

Kucoin borsası üzerinde kripto alım satım işlemleri yapabilir paranızı muhafaza edebilir ve TL ya da döviz olarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. kucoin bitcoin alım satımı, ethereum alım satımı gibi birçok dijital para üzerinde hizmet vermektedir. kripto ticareti sitesi olarak da oldukça tercih edilen kucoin yatırımcılarına güven ve şeffaflık sunmaktadır.

Kucoin Para Yatırma İşlemi Nasıl Yapılır?

Kucoin para yatırma yöntemleri ile güvenilir ve en hızlı şekilde yatırımlarınızı yapabileceksiniz. kucoin hesabına para yatırma için dilerseniz TL, Euro, Dolar ya da diğer dövizler ile para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız ya da banka kartınız ile ya da banka transferi ile yatırımlarınızı yapabileceksiniz.

Kucoin Para Çekme İşlemi Nasıl Yapılır?

Kucoin para çekme seçenekleri arasında bulunan yöntemleri ile gün ve saat farketmeksizin kazançlarınızı kişisel banka hesaplarınıza çekebilirsiniz. Herhangi bir işlem ya da limit kısıtlaması olmaksızın çekim taleplerinde bulunabilirsiniz.

Kucoin Üyelik Açma İşlemleri

Kucoin hesap açma işlemi için oldukça basit bir şekilde tamamlayabileceğiniz vaktinizden çalmayacak sürede gerçekleşmektedir. Lucoin üyelik aktivasyonu ve kucoin hesap onaylanma işlemi için aralıksız çalışan yetkililerce en kısa sürede gerçekleşmektedir.

Kucoin Komisyon Oranı Ne Kadar?

Kucoin komisyon ücretleri özellikle kripto ticareti maker taker için ücretsiz olarak verilmekte ve Kucoin işlem ücreti almamaktadır. Kucoin komisyon oranları seviye ve kripto para cinsine göre değişiklik göstermektedir. Kucoin komisyon oran listesi için web sitelerini ziyaret ederek güncel ve resmi rakamların bulunduğu listeyi inceleyebilirsiniz.

Bitcoin ve Altcoin Hakkında Bilmemiz Gerekenler

Dünya ekonomisine ve borsalara yeni bir soluk getiren dijital paraların önemi gitgide artmakta ve dikkat çekmektedir. Her kesimden küçük ve büyük yatırımcıyı kendine çeken kripto borsalar uzu vadeli ya da kısa vadeli yatırımlar için tercih edilmektedir. Sürekli olarak güncellenmekte ve işlem hacmini arttırmakta olan bitcoin ve diğer tüm altcoinler artık geleceğin ödeme aracı olarak görülmektedir.

Kucoin Güvenilir Bir Site Mi?

Kripto para borsaları arasında artık sayısız seçenek vardır ve yatırımcılar kendileri için en doğru ve güvenilir yeri bulmak için ciddi araştırmalar yapmaktadır. Bu tür durumlarda en iyi şekilde doğru seçeneği bulmak için diğer kullanıcıların deneyimlerinden faydalanmak en tarafsız ve gerçek yol olacaktır. Bu noktada gelbaba.com tüketici yorumları ve şikayetleri sitemizi inceleyerek kucoin güvenli mi? kucoin.com.tr güvenilir bir sire mi? soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Kucoin Şikayetleri Ve Yorumları

Gerçek müşteri deneyimleri ve şikayetleri ile tüketicinin dostu sitemiz gelbaba.com sitemizi inceleyerek kucoin hakkında şikayetler ve yorumlar okuyabilir en güncel ve detaylı konulara hakim olabilirsiniz. Sizler de deneyimlerinizi bizlere yazabilir ve sorunlarınıza hızlı çözümler bulabilirsiniz.

Kucoin İletişim Bilgileri Nelerdir?

Kucoin iletişim adresleri ve ve Kucoin müşteri hizmetleri numaraları için web sitelerini inceleyebilir iletişim formunu doldurarak sizlerle bağlantı kurmalarını talep edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri