Lüks Karadeniz

Lüks karadeniz Yorumları

Lüks karadeniz Şikayetleri 2022

Lüks karadeniz Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

LÜKS KARADENİZ 1992 yılında Mahmut Hayri İslam tarafından kurulmuştur. Rize merkezli olan LÜKS KARADENİZ seyahat firması kurulduğu günden bu yana lüx araçları ve güvenilir hizmetiyle müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. LÜKS KARADENİZ Türkiye’ nin en genç araç filosuna sahiptir. Böylece müşterilerine keyifli ve konforlu seyahat imkanı sunmaktadır.

1 yıl önce yorumlandı

Ankara Antalya seferini lüks Karadeniz koltukları çok rahatsız edici tv yok şarj yeri bozuk koltuk geriye yatmıyor çok dik görevli olarak çocuk personel olduğu için çok bilinçsiz gece yüksek sesle konuşmaları rahatsız edici

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Yolcuların gereksiz kötü üsluplarına gereken cevabı veren ve yolcuları kendi içerisinde koruyan mükemmel bir otobüs firması muavin de dahil haklıyı haksızı ayırt edip elinden geleni yapıyor bu konuda onları tebrik ediyorum Antalya'dan Ankara'ya olan yolculuğum da içim rahat bir şekilde yolculuk yapabiliyorum teşekkürler lüks Karadeniz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Lüks Karadeniz firmasının muavini çocuk yolcuya fiziksel istismar da bulunmaya çalıştı son anda yakının fark etmesi ile engellendi acilen uzaklaştırılması gerekmektedir o kişinin ve firma muavinleri genel olarak belirli denetimlerden geçmelidir.Bu konuda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmeyen herkesin bu suçta payı yasal ve vicdanen vardır

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

LÜKS KARADENİZ Hakkında

LÜKS KARADENİZ 1992 yılında Mahmut Hayri İslam tarafından kurulmuştur. Rize merkezli olan LÜKS KARADENİZ seyahat firması kurulduğu günden bu yana lüx araçları ve güvenilir hizmetiyle müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. LÜKS KARADENİZ Türkiye’ nin en genç araç filosuna sahiptir. Böylece müşterilerine keyifli ve konforlu seyahat imkanı sunmaktadır. LÜKS KARADENİZ’ in ülke genelinde birçok bilet satış bulunmasının yanı sıra Gürcistan sınırları içerisinde de satış noktaları bulunmaktadır. LÜKS KARADENİZ seyahat firması kurulduğu dönemler de yöresel bir firma olarak hizmet vermeye başladıysa da müşterilerinin taleplerine karşılık olarak Marmara, İç Anadolu, Ege, Akdeniz bölgesine ve LÜKS KARADENİZ Gürcistan’ a kadar hizmet sınırlarını genişletmiştir.. Luxkaradeniz.com web sitesi sayesinde ise kolaylıkla online bilet satın alma, online rezervasyon ve GPS ile yolcu takip sistemi gibi birçok hizmeti müşterilerine sunmaktadır.

LÜKS KARADENİZ Hizmetleri Nelerdir?

LÜKS KARADENİZ, ülkemizin en yeni araç filosuna sahip bir firması olarak sebeple müşterilerine rahat ve konforlu bir yolculuk hizmeti sunmayı amaçlamış ve bu konuda kendini geliştirmeye devam etmiştir. LÜKS KARADENİZ hizmetleri arasında bulunan yiyecek ve içecek ikramı, wireless, 10 inçlik HD kalitede tv’ leri ile radyo, sinema, müzik keyfi, kulaklık, bebek koltuğu, 220 wolt priz, usb bağlantı vs. araç içi hizmetlerden yararlanabileceğiniz gibi lukskaradeniz.com web sitesinden LÜKS KARADENİZ online bilet satın alma işlemlerinde müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. LÜKS KARADENİZ rezervasyon ve bilet iptali gibi işlemlerinizi ise müşteri hizmetleri danışma hattına bağlanarak yapabilirsiniz.

LÜKS KARADENİZ’ den Nasıl Rezervasyon Yaparım?

LÜKS KARADENİZ seyahat firmasından nasıl rezervasyon yapabilirim? diye düşünüyorsanız tek yapmanız gereken lukskaradeniz.com web sitesinde bulunan müşteri hizmetleri numarasını aramak olacaktır. Yapacağınız görüşmede kalkış noktasını, varış noktasını ve seyahat etmek istediğiniz tarihi müşteri hizmetlerine bildirerek LÜKS KARADENİZ rezervasyon işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

LÜKS KARADENİZ Ödeme Yöntemleri Nelerdir?

LÜKS KARADENİZ ödeme işlemlerinizi LÜKS KARADENİZ şubelerinden ister kredi kartı, banka kartı veya nakit olarak gerçekleştirebilirsiniz. Eğer lukskaradeniz.com web sitesinden online bilet satın alma işlemi yapacaksanız, ödemelerinizi sadece kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

LÜKS KARADENİZ Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

LÜKS KARADENİZ rezervasyon, LÜKS KARADENİZ rezervasyon iptali, LÜKS KARADENİZ bilet iptali gibi işlemleriniz için sefer saatinden önce LÜKS KARADENİZ müşteri hizmetlerini arayarak bu işlemlerinizi kolaylıkla çözüme ulaştırabilirsiniz.

LÜKS KARADENİZ Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

LÜKS KARADENİZ müşteri şikayetleri ve yorumları hakkındaki aklınıza takılan sorular için gelbaba.com web sitemizdeki güncel ve gerçek kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz. Siz de LÜKS KARADENİZ seyahat firması ile yapmış olduğunuz yolculuk hakkındaki değerlendirmenizi gelbaba.com sitemize yazarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz. Ya da LÜKS KARADENİZ seyahat firması ile bir mağduriyet yaşadıysanız buna da çözüm bulabilirsiniz.

LÜKS KARADENİZ İletişim Bilgileri Nelerdir?

LÜKS KARADENİZ iletişim bilgilerine ve güncel adreslerine web sitesinden ulaşabilirsiniz. [email protected] mail adresine yazarak ya da web sitesinde bulunan destek formunu doldurarak LÜKS KARADENİZ müşteri hizmetlerinden yardım talep edebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri