Macfit

Macfit Yorumları

Macfit Şikayetleri 2022

Macfit Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Düşük ᛫ Yorumlar(3)

Sağlıklı bir yaşamı, tüm toplum için  eğlenceli bir hale getirmeyi amaçlamış olan MARS SPORTİF, hayallerini gerçeğe dönüştürerek, Türkiye'nin dört bir yanında spor kulüpleri açmıştır. Fark yaratan projeleri ve profesyonel uzman eğitmenleri ile her bir üyesi için bireysel planlar yaparak, her seviyeye ve ilgi alanına yönelik programlar yaparak sporu, spor geçmişi olmayanlara dahi sevdirmeyi başarmıştır.

mtnszr10
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Macfit üyeliğim borcu ödeyemediğim için iptal edilmiş durumda. Ödeyemedim çünkü indirtmiş oldukları aplikasyona bir türlü giriş yapamadım. Şifremi unuttum yapmama rağmen sistem hata veriyordu. 7 Aralık'ta bana mail atıldı ödeme süresi 7 gündür diye. 6.günde bağlı olduğum macfit arama gerçekleştirdi tarafıma ödeme konusunda. Aplikasyona giremediğimi belirttim. Bana uygulamanın güncellendiğini söyledi bir isim söyledi telefonu kapattık. İsmini unuttuğum için 5 6 kez geri aramama rağmen telefonum açılmadı mesaj attım geri dönüş sağlanmadı. Uygulamanın güncellendiğine dair sms atıldığını söylediler ama tarafıma gelen bir sms ya da mail e link gelmedi. Uygulamayı dün akşam indirebildim onay mesajları zaten duruyor. Üyelik ödemesini yapacaktım fakat borcum 275 tl olmuş ve üyeliğim iptal edilmiş. Aplikasyon mağduru olduğumu söyledim ama bir şey yapamayacaklarını söylediler. Ben 150 tl ödememi yapıp spora devam etmek istiyorum. Üyelik iptalinin düzenlenmesini talep ediyorum. Mağdur olan kişi benim. Sms ve mail olarak linklerin güncellendiğini öğrenmem gerekirdi. Lütfen mağduriyetimi giderin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

Problem Çözüldü 👍

1 yıl önce yorumlandı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Kurumsal olduğu için güvendim kredi kartımı bağladım.Aylık yazılacağımı belirttim bana alternatif paketleri sundular.Aylık normal yazılacaktım satış bölümündeki arkadaşlar 1 yıllık yazıl daha avantajlı dedi.3 4 kere sormuşumdur 1 ay sonra ayrılırken herhangi bir sorun yaşarmıyım diye,Arkadaş hayır sorun yaşamazsın sadece ayrılırken fark ödersin dedi mantıklı geldiği için yazıldım.Bana dedikleri 169aylık ücret 20 tl katılım ücreti 65 tl de fark toplamda 245 çekeceklerdi dediklerine göre.yazılır yazılmaz 169 kartımdan çekildi 13 ağustos Perşembe ayrılacağımı söyledim normalde kartımdan çekmesi gereken miktar 20+65 den 85 tl.İptal sözleşmesini imzaladım bana miktar söylemeden kartından çektim dedi satış danışmanı arkadaş.Hesap kartımı kontrol ettiğimde 110 tl çekilmiş ben baksam söylemiyecekler.İptal edeceğiz dediler ertesi gün gittiğimde haftaya kadar hesabına yatar,yatmaz ise şubeyi arayın konuşun dediler.Böyle bir saçmalık yok sözleşmedede 85 yazıyor.çok kere sormama rağmen kartımdan fazla fazla çekiyorlar.Burda sorun 25 tl değil insanı enayi yerine koymaları ve uğraştırmaları.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

MACFİT Hakkında

Sağlıklı bir yaşamı, tüm toplum için  eğlenceli bir hale getirmeyi amaçlamış olan MARS SPORTİF, hayallerini gerçeğe dönüştürerek, Türkiye'nin dört bir yanında spor kulüpleri açmıştır. Fark yaratan projeleri ve profesyonel uzman eğitmenleri ile her bir üyesi için bireysel planlar yaparak, her seviyeye ve ilgi alanına yönelik programlar yaparak sporu, spor geçmişi olmayanlara dahi sevdirmeyi başarmıştır. 2007 yılından bu yana, son teknolojik ekipmanları, eğitmenleri, ve yılların getirmiş olduğu büyük tecrübeleri ile MACFİT  spor kulübü kültürünü, ülkemizde benimsetmiştir. Aylık ve yıllık üyelikler ve farklı üyelik seçenekleri ile herkesin ihtiyacına uygun özel alanlar ve fırsatlar yaratmaktadırlar. MACFİT hakkında merak ettikleriniz için, web siteleri olan macfit.com.tr sitesini ziyaret edebilir, istediğiniz tüm bilgilere direkt yetkililer aracılığı ile de ulaşabilirsiniz.

MACFİT  Kulüpleri

MACFİT kulüpleri bu gün Türkiye'nin birçok büyük şehrinde hizmet vermektedir. Spor kulübü kültürünün ülkemizdeki en başarılı örneklerinden olan MACFİT hangi şehirlerde var? dersek 2020 sonu itibari ile, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Mersin, Muğla, Samsun illerinde güncel faaliyet göstermektedir. Önümüzdeki yıllar içerisinde Türkiye'nin birçok ilinde daha açılmayı düşünen MACFİT, böylece çok daha fazla kişiye sağlıklı yaşamı, yaşam biçimi olarak görmelerini sağlamayı hedeflemektedir.

MACFİT Hizmetleri Nelerdir?

MACFİT grup dersleri olduğu gibi MACFİT bireysel dersler de vererek kişilere özel programlar oluşturdukları bir sisteme sahiptir. Peki MACFİT' te hangi spor dersleri var? Üyelerinin beklentilerine karşılık olarak talep oluşturulan dersleri en profesyonel şekilde sunan MACFİT Cycling, MACFİT Step, MACFİT Body Fit, MACFİT Pilates, MACFİT Kardiyo, MACFİT Mind and Body, MACFİT Dans, MACFİT Kuvvet, MACFİT Crunch and Burn, MACFİT Aero H.A.T., MACFİT FİT BALL, MACFİT ABS Crunch, MACFİT FİT ATTACK, MACFİT HIP HOP Dance Workout, MACFİT Energy Step, MACFİT Latin Aerobic, MACFİT Tribal Orient, MACFİT Zumba, MACFİT Street Dance ve daha pek çok spor seçeneği için  şehrinizdeki MACFİT şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Web sitelerinden de ulaşarak merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

MACFİT' e Nasıl Üye Olunur?

MACFİT üyelik işlemleri  için şubeye gitmenize gerek yoktur. Üyelik işlemleriniz için size yakın olan MACFİT şubelerine giderek de üye olabileceğiniz gibi web siteleri üzerinden MACFİT online üyelik işlemi ile de gerçekleştirebilirsiniz. MACFİT üyelik seçenekleri arasında bulunan, MACFİT GOLD ÜYELİK  ile tüm MACFİT faaliyetlerini kullanma hakkına sahip olabilirsiniz, MACFİT  STANDART ÜYELİK ile seçeceğiniz bir MACFİT kulübüne giriş yaparak yararlanabilirsiniz.

MACFİT Şikayetleri ve Yorumları

MACFİT'e üye olmak ve spor yapmak istiyor ancak bunun size faydalı olup olmayacağı konusunda kararsızlık yaşıyorsanız, doğru yerdesiniz. Gelbaba ile hem MACFİT hakkında gerçek ve güncel bilgilere sahip olacak hem de müşteri deneyimleri sayesinde kafanıza takılan sorulara cevap bulabileceksiniz. MACFİT şikayetleri, MACFİT yorumları hakkında MACFİT kullanıcı deneyimlerinin yer aldığı sitemizi mutlaka takip edip, incelemelisiniz!

MACFİT İletişim

MACFİT müşteri hizmetleri numaraları her bir şehir kulübü için ayrı olarak web sitelerinde güncel olarak belirtilmiştir. MACFİT şube adresleri ve telefon numaraları için macfit.com.tr sitesini ziyaret etmelisiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri