Mersin Villa Seyahat

Mersin villa seyahat Yorumları

Mersin villa seyahat Şikayetleri 2022

Mersin villa seyahat Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(4)

Merkezi Mersin’de bulunan Mersin Villa Seyahat otobüs işletmeciliği faaliyetlerini LÜKS VİLLA SEYAHAT İNŞ. PET. NAK. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde gösteren bir işletmedir. Kendi bölgesinde uzmanlaşıp büyüyen bir otobüs işletmesi olan Mersin Villa Seyahat ulusal bir yapı olma konusunda hızla ilerleyen bir grafiğe sahip.

sabanb55
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

İzmir den istanbula giden aracın kabin görevlisi bayan hanımın seviyesiz ve lakayitce insanlarla tartışıp yaptığı işi silah zoruyla yaparcasına insanların sinir uçlarına comak sokorcasına davranışları kendisi içinde yolcular içinde bir an önce düzeltmeli herkesin sağlığı için

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
mehmeta85
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Sakin Villa Truzim'i tercih etmeyin. Boş bir firma. Servis sıfır, arabalar sıkıntılı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Mersinden manisa turgutlu ya seyahat ederken valizim kayboldu. 1 aya yakındır şirket şoför ve hostest arasında oyalıyorlar. Şirket suçu şoföre , şoför hostese atıyor. Kimse üstlenmiyor. Madur olduk kimse ilgilenmiyor.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Biletal.com dan Salihli-Aydın güzergahında sabah 01.08.2020 saat 08.00 otobüs biletimi aldım. Firma beni ve bir beydendiyi izmirde indirdi ve bize kamilkoç turizmden bilet verip. Başka otobüsle gideceksiniz dediler. Herhangi bir açıklama yapmadan 1.5 saat kucağımda çocukla otobüs bekledim izmir sıcağında bayram bayram resmen rezillikti bu. Ayrıca villa turizm kaptan muavin ve yolcuları hiç kimse maske takmıyordu.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Mersin Villa Seyahat Hakkında

Merkezi Mersin’de bulunan Mersin Villa Seyahat otobüs işletmeciliği faaliyetlerini LÜKS VİLLA SEYAHAT İNŞ. PET. NAK. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. bünyesinde gösteren bir işletmedir. Kendi bölgesinde uzmanlaşıp büyüyen bir otobüs işletmesi olan Mersin Villa Seyahat ulusal bir yapı olma konusunda hızla ilerleyen bir grafiğe sahip. Rekabetin üst düzeyde olduğu sektörde güçlü bir isim olan Mersin Villa Seyahat filosunu da bu ölçüde büyütmüştür. Mersin Villa Seyahat hakkında en ufak bir şikayetin bile bulunmadığı internet ortamında yapı bu başarısını tamamen müşteri memnuniyetini esas alan hizmet anlayışına borçludur. Online satış pazarının büyümesi ile birlikte bu alanda da girişimlerde bulunan Mersin Villa Seyahat e-ticaret platformu olan Mersinvillaseyahat.com web sitesi ile de kullanıcılarına ulaşmış satış ağını daha da büyütmüştür. Yurt genelinde sayıları 200’e yakın Mersin Villa Seyahat satış ofisi ve Mersin Villa Seyahat şubesi ile de hizmet sunulmaktadır.

Mersin Villa Seyahat Hizmetleri Nelerdir?

35 civarı lüks otobüsü ile Mersin Villa Seyahat filosu kullanıcıların istedikleri zaman inceleyebilecekleri gibi web sitesinde yayınlanmaktadır. Kullanıcılar ilgili sekmede Mersin Villa Seyahat otobüslerinin hepsini görebilir ve inceleyebilirler. Peki başka Mersin Villa Seyahat hizmetleri nelerdir? Mersin Villa Seyahat online işlemler sekmesinden Mersin Villa Seyahat otobüs biletleri ile ilgili birçok işlem yapılabiliyor. Mersin Villa Seyahat PNR numarası bu işlemlerde gerekmektedir. Mersin Villa Seyahat nerelere sefer düzenlemektedir sorusuna ise detaylı olarak Mersin Villa Seyahat sitesinden bakılabiliyor. En popüler Mersin Villa Seyahat seferleri ise; Mersin Villa Seyahat İstanbul, Mersin Villa Seyahat Ankara, Mersin Villa Seyahat İzmir, Mersin Villa Seyahat Antalya, Mersin Villa Seyahat Bursa, Mersin Villa Seyahat Bodrum, Mersin Villa Seyahat Marmaris, Mersin Villa Seyahat Adana, Mersin Villa Seyahat Hatay, Mersin Villa Seyahat Gaziantep olarak sıralayabiliriz.

Mersin Villa Seyahat’ten Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Detayları web sitesinde bulunan Mersin Villa Seyahat şubelerinden, Mersin Villa Seyahat mobil uygulamalar kullanılarak ya da Mersin Villa Seyahat online satış platformu olan Mersin Villa Seyahat web sitesinden Mersin Villa Seyahat rezervasyonu yapılabilmektedir. Mersin Villa Seyahat üyesi olma zorunluluğu olmayan site üzerinden fatura bilgilerinin girilmesi ve Mersin Villa Seyahat koltuk seçimin yapılması sonrası Mersin Villa Seyahat ödemesi gerçekleşir ve Mersin Villa Seyahat elektronik bileti kullanıcılara interaktif olarak gönderilir.

Mersin Villa Seyahat Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Mersin Villa Seyahat satış noktaları haricinde bütün Mersin Villa Seyahat rezervasyonları tek yolla ödenebiliyor. Mersin Villa Seyahat kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme harici başka bir yöntem sunmamaktadır.

Mersinvillaseyahat.com Güvenilir Bir Web Site Mi?

Mersin Villa Seyahat güven ve konfor sunduğu otobüsleri ile istikrarlı bir yol çizmiş ve bu da kendisine güven duyan kullanıcılar olarak geri dönmüştür Daha önce de belirttiğimiz gibi hizmet sektöründe olmasına karşına Mersin Villa Seyahat şikayetleri son derece az görülmektedir. Ama tabi bunlar yapının online satış platformu olan Mersin Villa Seyahat web sitesi güvenilir mi? sorusunun cevabı olamaz tek başına. Ama Mersin Villa Seyahat güvenli alışveriş için bütün önlemleri almış. Sitesini SSL koruması altında tutan Mersin Villa Seyahat güvenilir bir site kurarak kredi kartı çekimlerinin rahatlıkla yapılabilmesini sağlamıştır.

Mersin Villa Seyahat Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Mersin Villa Seyahat iptal işlemleri ve Mersin Villa Seyahat açık bilet işlemleri sitenin online işlemler sekmesinden yapılabiliyor. Mersin Villa Seyahat iptallerinin yapılabilmesi için seferlere 24 saatten fazla süre kalması gerekmektedir. Mersin Villa Seyahat açık bilet uygulaması ise 6 ay geçerlidir ve sefere 12 saat kala yapılabiliyor.

Mersin Villa Seyahat Şiakyetleri ve Yorumları

Ulaşım sektörünün de müşteriler bazında nabzını tutan Gelbaba.com web sitesinde, Mersin Villa Seyahat yorumları ve Mersin Villa Seyahat şikayetleri yer almaktadır. Gelbaba.com'a üye olarak sizler de kendi deneyimlerinizi geniş bir kitle ile paylaşabilirsiniz.

Mersin Villa Seyahat İletişim Bilgileri Nelerdir?

Mersin Villa Seyahat web sitesinin ana sayfasında bulunan Mersin Villa Seyahat müşteri hizmetleri numarası aranarak 7/24 destek alınabilmektedir. Mersin Villa Seyahat iletişim formu üzerinden her türlü görüş ve şikayet de değerlendiriliyor. Tercih eden kullanıcılar dilerlerse Mersin Villa Seyahat iletişim e-postası [email protected] üzerinden de destek alabilirler.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri