Metro Grossmarket

Metro grossmarket Yorumları

Metro grossmarket Şikayetleri 2022

Metro grossmarket Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(3)

Almanya merkezli uluslararası perakende şirketi Metro, Türkiye'de ilk mağazasını 1990 yılında açmıştır. Temelleri 1964 yılına kadar giden Metro Market ilk olarak gastronomi alanında faaliyet gösteren işyerlerinin mutfak ihtiyaçlarına toptan ürün temini olarak kurulsa da zaman içerisinde hizmetlerini geliştirdi ve çoğalttı. Mağaza operasyonlarına Metro Food Service Delivery (FSD) sevkiyat operasyonlarını da eklemiştir. 

dahic
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

İyi günler dün antalya mağazamıza saat sabah 8 de manav reyonuna gittim 3 kasa dometes almak istedim depoya gittiler 15 20 dakika sonra 3 kasa dometes geldi kasanın 1 tanesi kirikti sorduğumda cevap alamadım eve geldiğimde kırık olan kasanın komple alti çürük ve altında suyu akmasın diye kağıt parçası konmuş üstüne sağlam dometes konulmuş ve bilerek yapıldığını inanıyorum benden evel alan bir bayan hemen anında içeriden hemen getirdiler ben 20 dakika bekledim hiç başka Müşteri yoktu kamera kayıtlarının incelenmesini istiyorum sahsima bilerek yapıldığına çok eminim ilginizi bekliyorum dometes filan istemiyorum bugünde götürdüm hiç bir kimse ilgilenmede saygilarimla

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Metronun sanal marketinde biraz eksiklik var. Her ürün branşında her ürün maalesef mevcut değil. Yani mağazada gördüğümüz hemen hemen her şeyi ekleseler daha iyi olmaz mı ?

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

4 yıl önce yorumlandı

Hem evime çok yakın olması, hem de toptan fiyatına yakın ürünleri büyük paketlerle satması çok işime geliyor. 6'lı-12'li kola bile alabiliyorum çok uygun fiyata. Korona döneminde toptan alışveriş için fiyat/performans oranında en uygun market

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Metro Hakkında

Almanya merkezli uluslararası perakende şirketi Metro, Türkiye'de ilk mağazasını 1990 yılında açmıştır. Temelleri 1964 yılına kadar giden Metro Market ilk olarak gastronomi alanında faaliyet gösteren işyerlerinin mutfak ihtiyaçlarına toptan ürün temini olarak kurulsa da zaman içerisinde hizmetlerini geliştirdi ve çoğalttı. Mağaza operasyonlarına Metro Food Service Delivery (FSD) sevkiyat operasyonlarını da eklemiştir. Metro mağazaları bugün ülkemizde yirmiden fazla şehirde hizmet vermektedir. Türkiye'de ilk hizmet verdiği dönemlerde ve uzunca bir süre yalnızca kurumsal müşterilerine yani vergi numarası sahibi kişilere hizmet veren Metro artık bireysel müşterilerine de kapılarını açmıştır. Sosyal duyarlılık örnekleri ile ülkemizde birçok faydalı projeye dahil olan ya da öncülük eden firma, atık ve zayi gıda gıda israfını önlemek için, Metro Gıda Hareketi gibi güzel işlere imza atmıştır.

Metro Güvenilir mi?

Firmalar, markalar ve bunların ürünleri ile ilgili tüm bilinçli tüketiciler araştırma yapmaktadır. Yılların bilindik firması da olsa aynı soruları Metro market için de sorabiliriz, örneğin Metro güvenilir mi sorusu yalnızca firma için değil hizmetlerinin kalitesi ya da online işlemlerinde ödeme güvenliğini de kapsamaktadır. Tüm yönleriyle Metro marketi değerlendirebilmek için sitemizde yer alan kullanıcı deneyimleri bu konuda oldukça bilgilendirici olacaktır.

Metro Kart Nasıl Alınır?

Bireysel ve vergi mükellefi müşteriler için Metro Kart başvurusu mağaza girişlerindeki müşteri ilişkileri deskinde yapılabildiği gibi web sitelerinden online olarak da gerçekleştirilebilmektedir. Metro kart ücretli mi oldukça merak ediliyor. Hayır metro kart tamamen ücretsiz bir hizmet ve indirimli ürünlerden yararlanmak için gerekli.

Metro'dan Kimler Alışveriş Yapabilir?

Metro alışveriş hizmetlerini yakın bir zamana kadar yalnızca vergi mükellefi müşterilerine veriyordu. Artık hem kurumsal müşteriler hem de bireysel müşteriler dilediği gibi Metro marketten alışveriş yapmak ve indirimli ürünlerinden yararlanmak için Metro karta sahip olabiliyor. Üyelik kartı ile yapılabilen alışveriş işlemi ile herkese kapılarını açan Metro halen çok uygun fiyatlarla hizmet veriyor. Metro bireysel müşteri kart başvuruları için siteleri ziyaret edilebilir ya da mağazalarında bu kart talep edilebilir.

Metro Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Metro ödeme seçenekleri kapıya teslimat ve mağazada ödeme olarak iki ayrı hizmet için farklılık göstermektedir. Yalnızca kurumsal müşterilerine ürün teslimatı yapan Metro ödeme yöntemleri de kendine has. Metro banka kampanyaları ve metro club kart ile kampanyalardan haberdar olmak da faydalı olacaktır. Metro kredili kart ve Metro ticari yemek kartları için sitelerinden bilgi alınabilir.

Metro'da Hangi Ürünler Var?

Metro Market ürünleri bireysel ya da kurumsal müşterileri tarafından en çok, uygun fiyatları sebebi ile beğenilmektedir.  Yalnızca uygun fiyat politikası değil, bu kadar uygun fiyatlar ile neredeyse ülkedeki en kaliteli ürünleri satması da bir diğer artısıdır. Bu durum Metro Market'in 1960'lı yıllardan bu yana sürekli büyümesini açıklamaktadır. Gıda ürünlerinde korudukları soğuk zincir politikası, taze ve güvenilir gıda, sürdürülebilir balıkçılık gibi avantajları bulunmaktadır. Metro market indirimleri hakkındaki tüm kampanya bilgilendirmelerini sitelerinden paylaşmaktadır.

Metro Şikayetleri

Hizmet kalitesini sürekli olarak arttıran ve ülkemizdeki en iyi satış sonrası ekibe sahip olan markalardan biri olarak Metro, bu konuda oldukça duyarlı. Metro şikayet veya Metro müşteri yorumları gibi değerli görüşlerinizi yazmak için Gelbaba.com'u tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda sitemizde yer alan Metro yorum ve Metro müşteri şikayetleri konularını okuyarak diğer müşterilerinin memnuniyet ve şikayetlerini öğrenebilirsiniz.

Metro İletişim Bilgileri Nelerdir?

Metro iletişim bilgileri hakkında tüm adreslerini detaylı olarak resmi sitelerinden paylaşmaktadır. Metro telefon numarası: 444 50 40'dur ve Metro iletişim formu da firma yetkilileri ile iletişime geçebilmek için bir diğer yöntemdir. Kesintisiz müşteri hizmetleri ve siparişler için iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri