Metro Turizm

Metro turizm Yorumları

Metro turizm Şikayetleri 2022

Metro turizm Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(5)

Tartışmasız Türkiye’de rakiplerinden ileri bir pozisyonda olan Metro Turizm karayolu taşımacılığında lider firma özelliğini uzun yıllardır elinde bulundurmaktadır. Metro Turizm hakkında birçok özellik sıralayabiliriz ama bizce en önemli özelliklerinden biri çok geniş bir filoya sahip olmasıdır.

Kemallcam
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Otobus koltuklari çift satılmış. Ve kavga çıktı.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Corona salgınının Türk turizm sektöründe tek olumlu etkisi sanırım metro turizmin kaza yapmasını engelliyor olması tam bir sorun canavarı olan firmada aynı koltuğun 2 değil 3 kişiye satıldığını bile görmüşlüğüm vardır. Uzak durun

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Hayatımda daha az rezalet olan başka bir otobüs firması görmedim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Gece saat 3te babamın vefat haberini aldım hemen Ankara AŞTİ den bilet bulmaya çalıştım, neyazikki o saatte metro firmasinin otobüsü vardı(buda ayrı bı sıkıntı neden tek bu firma), 4:00teki otobüse 4:40da bindim, durumumu şoföre anlattım halden anlar diye çünkü benim için 5dk 5dk idi, sabah mesaiden çıkmışım (ankara şehir Hastanesi'nde hemşire olarak görev yapıyorum) yorgunum zaten, şoför dedi saat11de engec Adana'da siniz bende iyi dedim yetisirim dedim içimden, şoförün söylediğine göre benim otobüs iptal olmuş beni bu otobüse vermişler buda aktarma ile Adana'ya gönderecek sözde, tarsusa geçtik ordan Mersin otogarina şimdide başka bir firmayla Adana'ya geçiyorum, Aktarma yapilacak yerde bagirmislar "adana yolculari kalmasın " diye şoförün olduğu yerden, duymamıssin diyor bana şoför benim cenazem olsa 48saat uyumam sen niye uyudunki diyor, bu nasıl tavır siz söyleyin... Ben 24numarali koltukta oturuyorum gelip neden kaldirmadin dimi... İşini boyl yapan firmalardan dolayı gerçekten bıktım bıktık. Babamın cenazesi soz konusu son görevim, babası vefat edenler nedemek istediğimi anlar. Araç plakası: 33AAD089 Şikayetciyim en yetkili kişiye iletiyorum şikayetimi, metrodan bilet almak pişmanlıktır ne olur diğer firmalar muhtaç bırakmayın pardon işini düzgün yapan firmalar neolur metroya muhtaç bırakmayın.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

01.10.2020 saat 18:20' sularında 34UVA56 Plakalı araca Yalova ili Çiftlikköy ilçesinden Trabzon'a seyahat edecek olan babamı yolculamak üzereyken aracın muavini otobüsten iner inmez " Neresi, çabuk hareket edin, bagajı çabuk getir " gibi neredeyse dövecek bir üslupla hareket etmiş ve muavine " Siz bütün müşterilerinizle bu şekilde mi konuşuyorsunuz " diye sorduğumda ise " Yorgunum, az anlayışlı ol " şeklinde cevap vermiştir. Metro'nun kötü namını basında çok duydum fakat canlı yaşayınca gözümde tamamen bitti. Firma yöneticilerinin umurunda olur mu bilmiyorum ama lütfen elemanlarınız bizleri dövmeden müdahale edin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Metro Turizm Hakkında

Tartışmasız Türkiye’de rakiplerinden ileri bir pozisyonda olan Metro Turizm karayolu taşımacılığında lider firma özelliğini uzun yıllardır elinde bulundurmaktadır. Metro Turizm hakkında birçok özellik sıralayabiliriz ama bizce en önemli özelliklerinden biri çok geniş bir filoya sahip olmasıdır. Metro Turizm filosunda şuan kendine ait 500’ün üzerinde araç olmak üzere toplamda 1300’e yakın aracı bulunmaktadır ve bu araçlar sürekli olarak yenilenerek 3 yaşın altında tutulmaktadır. Günde 1500’e yakın sefer düzenleyen Metro Turizm e-ticaret platformu Metroturizm.com.tr web sitesi ile ağını daha çok genişletmeyi hedeflemiştir.

Metro Turizm Hizmetleri Nelerdir?

Metro Turizm hizmet ağı konusunda rakiplerinden açık ara önde bir firma. Metro Turizm Holding bünyesinde faaliyet gösteren Metro Turizm Hizmetleri nelerdir? Metro Turizm Türkiye’nin hemen hemen her şehrine hizmet götüren bir yapıya sahip. Metro Turizm web sitesi üzerinden kullanıcılar online işlem ile bilet alabilir ya da değişiklik yapabilirler. Metro Turizm seferleri; Metro Turizm Konya, Metro Turizm Ankara, Metro Turizm izmir, Metro Turizm İstanbul olarak başlıcalarını sayabiliriz. Ayrıca Metro Turizm servis desteği de sunarak kullanıcıların şehir içi aktarmalarına yardımcı olmaktadır. Metro Turizm Passenger Card sahibi olanlar avantajlı fiyat indirimlerinden faydalanmaktadırlar.

Metro Turizmden Nasıl Rezervasyon Yapılır?

Metro Turizm satış ağını genişletmek amacıyla online satış platformu Metroturizm.com.tr web sitesi üzerinden alıcılarının satın alma işlemi yapmasına olanak sağlamaktadır. Peki Metro Turizm rezervasyonu nasıl yapılıyor? Kullanıcılar Metro Turizm e-ticaret platformu üzerinden nereden nereye kaç kişi ve tarih bilgilerini girdikleri Metro Turizm arama ekranından sonra çıkan sonuçlardan bir seferi seçer ve koltuk seçimi gibi başlıkları da bitirdikten sonra doldurmaları gereken bir form bulunur ve Metro Turizm ödeme ekranına geçilir. Ödeme işleminden sonra e-posta yoluyla Metro Turizm bilet bilgilerini kullanıcılarla paylaşmaktadır. Son olarak Metro Turizm mobil uygulamalar yoluyla da rezervasyon yapılabilen bir platform.

Metro Turizm Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Metro Turizm ön rezervasyon sistemi ile iptal işlemlerini düşürmeye çalışan bir yapı. Metro Turizm Müşteri memnuniyetini esas alarak bu uygulamalarda bulunmaktadır. Metro Turizm iptal işlemlerinin gerçekleşebilmesi için 24 saatten az süre kalmamış olmaması gerekiyor. Aksi durumlarda muhakkak Metro Turizm müşteri hizmetleri ile görüşülmelidir.

Metroturizm.com.tr Güvenilir Mi?

Türkiye’nin köklü ve en geniş hizmet ağına sahip işletmelerden biri olan Metro Turizm Metro Turizm Holding güvencesi ile hizmet sunmaktadır. Web sitesinde de yüksek güvenlikli hizmet anlayışını hedefleyen Metro Turizm kredi kartı ödemelerinde SSL sertifikası güvencesi ile siteyi dış tehditlerden korumaktadır. Metro Turizm kişisel verileri de 3. kişilerle paylaşmamakta ve korumaktadır. Bütün bu özellikler ile Metro Turizm güvenilir bir web sitesidir.

Metro Turizm Rezervasyon İptali Nasıl Yapılır?

Uluslararası bir platform olan Metro Turizm iptal ve Metro Turizm değişim politikaları nelerdir? Metro Turizm bilet değişim için bazı otobüs firmaları online işlem yapma izni vermektedir. Bunun olmadığı durumlarda kullanıcıların Metro Turizm otobüs firması ile görüşmeleri gerekmektedir. Metro Turizm bilet iptal işlemleri ise her tedarikçinin farklı uygulamalarından ötürü kullanıcıların biletlerinde bulunan şartları dikkatlice okumaları ya da Metro Turizm otobüs işletmeleri ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Metro Turizm Şikayetleri ve Yorumları

Verdikleri hizmet itibariyle ve yaygın ağlarıyla müşteri memnuniyetinin ya da memnuniyetsizliğinin odağında olan otobüs firmaları da gelbaba.com içerikleri arasında yer almaktadır. Metro Turizm yorumları ve şikayetleri her müşterisinin kısa sürede gelbaba.com web sitesine üye olması ile kolayca yapabilecekleri paylaşımlardır.

Metro Turizm İletişim Bilgileri Nelerdir?

7/24 aktif olan Metro Turizm müşteri hizmetleri ekibinden destek alınabilmektedir. Ayrıca Metro Turizm şikayetler için ayrı bir ekiple değerlendirme yapmaktadır. Günde 1400 sefer yapan yapının böyle bir uygulama yapması gayet normal. Metro Turizm iletişim formu üzerinden de destek alınabilen yapının merkezi İstanbul’da bulunuyor. Metro Turizm ofislerinin adresleri ise Metro Turizm online satış platformunda bulunmaktadır.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri