Millenicom

Millenicom Yorumları

Millenicom Şikayetleri 2022

Millenicom Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(11)

2004 yılında kurulan Millenicom  sektörde alternatif hizmetler arayan tüketicilerin fazlasıyla ilgisini çekmiştir. Yurtiçinde lider ve öncü bir firma olma hedefi ile çıktıkları bu yolda oldukça yol kat etmiş ve müşteri sayılarını katlayarak her geçen yıl daha da arttırmışlardır.

cebrailk87
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 hafta önce yorumlandı

Nakil işlemi yaptık altyapıları olmadığı için iptal ettiler ve avukatlık olduk kesinlikle tavsiye etmiyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
hellwestedq
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

4 hafta önce yorumlandı

22.08.2022 tarihinde nakil istedim. 7 gün oldu hala nakil işlemi tamamlanamadı kapattırmak istiyorum onuda yaptırmıyolar nakil işlemi devam ettiği için. Kurulum istemedim diye yaptıktıkları muameleye bak..

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
muratg85
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 ay önce yorumlandı

Günlerdir başvurumun iptali için uğraşıyorum ama artık en sonunda şikayet etmek zorunda kaldım bu başvuru yüzünden diğer yerlerede başvuru yapamıyorum müşteri hizmetlerini aradığımda basvurunuzun tamamlanmasına bir adım kaldı deyip tlf kapanıyor yeter valla yeter artık müşteri hizmetlerine bile ulaşamıyorum çileden çıkardınız artık benim iptalimi yapın yoksa gidebildigi yere kadar şikayet edicem

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ebrark
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

5 ay önce yorumlandı

Kesmi̇ş olduğunuz son faturadaki̇ modem i̇ptal bedeli̇ adı altında saçma sapan yansıttığınız fi̇yat, resmi̇ gazete aboneli̇k yayınlara aykırı şeki̇lde cayma bedeli̇ adı altında doğru düzgün vermedi̇ği̇ni̇z hi̇zmete cayma bedeli̇ adı altında aldığınız tutarlar i̇çi̇n tüketi̇ci̇ haklarına adınıza şi̇kayette bulunduğumuzu, bu hi̇zmeti̇ bu şeki̇lde kötüye kullanıp yalan dolanla satıp sonra kali̇tesi̇z hi̇zmeti̇ni̇zle hala para i̇stedi̇ği̇ni̇zi̇ tüm kurumlara şi̇kayet edeceği̇mi̇zi̇ bi̇li̇n.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

9 ay önce yorumlandı

Milleni kullanan herkes hemen yavaşça terk etsin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

Böyle bir rezillik daha önce yaşamadım. 1 hafta önce 100 mbps olarak aldığım interneti bana o gün bu gündür 2 veya 4 mbps olarak alıyorum. 34 defa destek istememe rağmen çözüm yok. Ne yazikki insanların alın terleriyle kazandıkları parayı bu şekilde kolayca alabiliyorlar. Bu insanlara yazık. Hemde çok yazık böyle firmaya. Tüketici haklarına kadar gideceğim

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

1 yıl önce yorumlandı

sakın bulaşmayın 1 yıldır kullanıyorum hayatımda böyle kötü bir firma görmedim muhattap yok abartısız söylüyorum her gece muhakkak internet kopuyor aboneliği iptal edicem gene muhattap yok

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Buradan herkese söylüyorum mutlaka ama mutlaka uzak durun internet sorunum vardı aradım iki telefon görüşmesi yaptim iki görüşme yapabilmek için de toplamda 45 dakika telefonda bekledim benden izin almadan sorunum için tekniğe yönlendirmeler en erken 48 saatte çözülür dedi istemedigimi soledim ama kafasına gore yönlendirmiş iptal edin dedim bir başkasına oda 24 saate kadar iptal edemeyiz diyor şimdi nerde hizmet parayı gunu geçmeden alıyorlar ama hizmete geldimi hizmet yok benim tavsiyem kimse kaliteden vazgeçmesin çünkü kalite gerçektende tesadüf değilmiş anladım bir dahada isim olmaz

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Gün boyunca aradim 7/24 destek yok evet gun boyunca aradim çünkü sadece basvuru aliyorlar ve fark ettiyseniz sadece basvuru ordan yetkili departmana aktariyorlar onlar da başka yetkili baska bu böyle gidiyor ve sonuç hic bir şeyiniz halledilmiyor adam akilli 2 tane sirket var bilindik lutfen onlari tercih edin millenicom sadece adi var paravan bir sirket deneyimsiz elemanlar kimsenin bir seyden haberi yok herkes bi yerlere aktariyor herkese laf anlatmaya calisiyon sadece en son yoruluyon zaten uzak durun.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Millenicom insanların onayı olmadan faturalaraya yansıtmaktadır . Müşteri hizmetlerine ulaşamıyor . Hiçbir yerde bayısı yoktur . Tam bir dolandırıcılık . Lütfen kimse üye olmasın . Kapanması için elimizden geldiğince şikayet edeceğiz .

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Millenicom Hakkında

2004 yılında kurulan Millenicom  sektörde alternatif hizmetler arayan tüketicilerin fazlasıyla ilgisini çekmiştir. Yurtiçinde lider ve öncü bir firma olma hedefi ile çıktıkları bu yolda oldukça yol kat etmiş ve müşteri sayılarını katlayarak her geçen yıl daha da arttırmışlardır. Fiber internet hizmetleri, kurumsal hizmet çözümleri ve bireysel müşterileri için ihtiyaçları kadar istedikleri ölçüde ürün ve hizmet anlayışı ile yalnızca müşteri odaklı  hizmeti ilke edinmişlerdir. Farklı otoriteler tarafından yaptıkları hizmetler ve geliştirdikleri ürün ve çözümler fark edilmiş olan Millenicom  çeşitli ödüllere de layık görüşmüştür. Örneğin 2017 yılında Bilişim 500 araştırması içinde "Yılın Alternatif Operatör Hizmeti Kategorisi Birincisi" ödülünü almaya hak kazanmıştır.  Millenicom  bireysel müşterileri için sunduğu hizmetler ve kurumsal müşterileri için sunduğu çözümler in dışında hizmet ihracatı da yaparak yurt dışında da hizmet vermeye başlamıştır. Müşterilerinden aldığı geri dönüşler ile hizmetlerini geliştirmeye devam eden Millenicom  7/24 müşteri hizmetleri  servisi ile de kendilerini tercih eden kişilerin sorunlarını dinlemekte ve çözüm üretmeye devam etmektedir.

Millenicom Ürün ve Hizmetleri Nelerdir?

Millenicom hizmetleri ile alışılagelmiş klasik internet hizmetlerinin dışına çıkarak,  müşterilerine farklı teklifler ve alternatif hizmetler sunmaktadır. Millenicom internet hizmeti ile farklı paketler ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermektedir. Aynı şekilde Millenicom telefon hizmeti ile de cazip kullanım hakları ve ücreti ile tercih edilmektedir. Millenicom kurumsal internet hizmetleri ve Millenicom Metro Ethernet hizmeti ile de oldukça tercih edilmektedir. Millenicom Numara tahsis ve taşıma, Millenicom  Statik IP, Millenicom GSHDSL, Millenicom arama kartları, Millenicom  modem kampanyası ile hizmetlerini sürdürmektedir.

Millenicom Hesabıma Nasıl Giriş Yaparım?

Millenicom online işlemler paneli için bireysel kullanıcılar ve kurumsal kullanıcılar için farklı giriş sayfası bulunmaktadır. Millenicom hesabına giriş yapmak için cep telefonu, TC kimlik numarası, vergi kimlik numarası ya da müşteri numaranız dan birini seçerek sonrasında da Millenicom şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz. Millenicom  online giriş sorunu yaşıyor müşteri numaranızı ya da şifreniz ile ilgili bağlantı sorunları yaşıyor iseniz Millenicom  müşteri hizmetleri servisi ile görüşerek sorununuzun giderilmesini talep edebilir, yeni şifre ve müşteri numarası ile ilgili ayrıntılarınız hakkında yardım isteyebilirsiniz.

Millenicom Müşteri Hizmetleri

Millenicom  iletişim bilgisi için web sitelerinde yer alan iletişim simgesine tıklayarak güncel numaraları öğrenebilirsiniz. Müşterilerine birçok kanaldan hizmet veren Millenicom çağrı merkezi numaraları, Millenicom kurumsal müşteri hattı, Millenicom WhatsApp destek hattı ve Millenicom ücretsiz çağrı merkezi ile en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Millenicom Müşteri Şikayetleri Ve Yorumları

Millenicom kullanıcı yorumları ve Millenicom kullanıcı şikayetleri ile ilgili gerçek müşteri deneyimi mesajlarını gelbaba.com sitemizden okuyarak oldukça önemli bilgiler edinebilir ve öğrenebilirsiniz. Sizlerde tüm deneyim ve düşüncelerinizi Millenicom şikayetleri  ve yorumları olarak gelbaba.com'a yazabilirsiniz. Böylece firma ve hizmetleri hakkında bilgi araştıran site ziyaretçilerimize yardımcı olur aynı zamanda sorunlarınıza da çözümler bulursunuz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri