Morevim

Morevim Yorumları

Morevim Şikayetleri 2022

Morevim Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(4)

Morevim, 27 yıldır inşaat ve enerji sektöründe Yönetim kurulu başkanı Ömer Faruk Güleş başkanlığında boy gösteren grup şirketinin, tecrübelerini kendine özgü finansman teknikleriyle birleştirip müşterilerinin faizsiz gayrimenkul ve araç sahibi olması için oluşturulan bir platformdur. Morevim.com müşterilerinin tasarruflarını sadece konut ve araç değil, aynı zamanda arsa, işyeri ve hatta enerji yatırımlarına da yönlendirir.

gulbenk
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

En güvenilir yer kendi cebiniz böyle şirketlere itibar etmeyin yüzbinlerce kişi bu şirketlerden dolayı madur oldu maddi manevi zararda herkes aklı olan uzak dursun mal mülk sahibi olayım derken elinizdekinden de olmayın şakın !!!!

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
ozdemirtugce
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Ümraniye şubesine aralık 2019 da Araba için yazılmıştım. Taksitlerimi günü gelmeden hiç sektirmeden ödedim. Teslimat süremiz 20 Mayıs'ta doldu. Noter işlemleri, kefil, senet imzalama ve 20 iş günü bekleme süremiz bitti.15 Haziran da teslim edecekleri parayı şimdi eylül ayına atıyorlar. Bütün tatil hazırlığımızı Mayıs ayına göre plan yapmıştık. Plan ve hayallerimizi mahvettiler. İşimiz operasyon birimiyle ama onlarda sağ olsunlar ne arıyor ne bilgi veriyor hiç umurlarında değil.Avukata başvurdum ve CİMER'e yazdım. En son şubenin önüne medya getireceğim derdimi anlatacağım ki insanlar TV'den izlediklerinde görsünler nasıl mağdur olduğumuzu. Ne zorluklarla çalışıp taksidini ödediğim paramın peşindeyim!! Sizin gibilere yar etmeyeceğim. Sonuna kadar mücadele edeceğim.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
baransels
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

2 yıl önce yorumlandı

Arkadaşlar Aralık ayında mor evime kayıt oldum kumbara hesabı uygulamamız var dediler yazıldık 6nay sonra nakit olarak 25 bin alacaktık fakat bugün bir telefon geldi ve nakit vermeyi durdukduk dediler resmen mağdur ettiler bizi gimere ve her yere şikayet edeceğim bu firmayı siz siz olun dost tavsiyesi sakın girmeyin bu firmaya

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Pandemiden önce araba için gitmiştim şubeye sonra orada aklımı çelip bir şekilde kandırıp 200 bin liralık eve yönlendirdiler ben araba istiyorum dediğim halde zorla yapar gibi eve yazılın isterseniz ilerde kesinti olmadan arabaya çevirebilir siniz dediler ilk taksitii verdim 1.100 TL pandemi girdi araya ve dondurmak zorunda kaldım sonra finansal olarak zayıfladığım için ilk başta dedikleri gibi arabaya çevirmek istedim bana %30 kesinti olur dediler bakın ben başta konuştum sizin başka bir çalışanınız vardı o zamanlar bana kesinti olmayacak dedi bastan öyle anlaştık zaten ben araba için gelmiştim dedim o yanlış söylemiş kesilir dediler ve paramın 400 kusurunu kesiceklerdi onu da istemiyorum Allah yedirmesin bana başta böyle yalan söylediniz alın o da sizin olsun dedim çıktım tamam dediler şaka gibi güvenmeyin yalan söylemek iş yapıyorlar böyle müşteri çekilmez kaybedilir tüm çevreme de HDP binası hiç yaklaşmayın diyorum

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Kategoriler
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Morevim.com Hakkında

Morevim, 27 yıldır inşaat ve enerji sektöründe Yönetim kurulu başkanı Ömer Faruk Güleş başkanlığında boy gösteren grup şirketinin, tecrübelerini kendine özgü finansman teknikleriyle birleştirip müşterilerinin faizsiz gayrimenkul ve araç sahibi olması için oluşturulan bir platformdur. Morevim.com müşterilerinin tasarruflarını sadece konut ve araç değil, aynı zamanda arsa, işyeri ve hatta enerji yatırımlarına da yönlendirir. Morevim.com yatırım ücreti, taksit ve peşinat harici herhangi bir ara ödeme ya da kira yardımı gibi ödeme kesinlikle almamaktadır. Morevim.com sitesi üzerinden yapılan kayıtlara, müşteri hizmetleri servisi tarafından hızlıca geri dönüş yapılıp gerekli bilgilendirmeler sağlanabiliyor. Müşteriler dilerse Morevim.com sitesi üzerinden iletişim bilgileri bulunan, kendilerine en yakın şubeye uğrayıp bizzat yüz yüze de bilgi alabilirler.

Morevim.com Güvenilir Bir Site Mi?

Morevim.com 27 yıldır inşaat ve enerji sektörlerinin önde gelen aktörlerinden ve bu birikim ile güven vermektedir. Morevim.com müşterilerini finanse ettiği gayrimenkullara ve araçlara, teslimat tarihine kadar satılamaz kaydı koyuyor. Dilediği müşterilerine teminat senedi ya da teminat mektubu düzenlemektedir. Morevim.com müşterileriyle yapılan sözleşme ve kanuni gerekliliklere uyarak bütün haklarını ve bilgilerini saklı tutmaktadır. Morevim.com güvenilir mi? sorusu ile yola çıkan pek çok kişi bu sürecin sonunda ev sahibi olmuştur.

Morevim.com ‘da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Morevim.com online alışveriş sitesi değildir. Müşteriler dilerse Morevim.com ‘daki formu doldurup müşteri hizmetleri tarafından aranabiliyor. Ya da bayilere gidip donanımlı uzman ve yetkililerden merak edilen her konu hakkında bilgi alabilirler. Morevim.com canlı desteğin yanında Whatsapp destek hattı da bulunmaktadır

Morevim.com Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Morevim.com da satın alınan ürünün teslimi hemen gerçekleşmiyor. Müşterilere sunulan 3 ayrı yöntem bulunmakta. Seçilen yöntemin belirlediği vadeye kadar teslimat olmamakta ve satın alınan ürüne satılamaz kaydı konularak müşterilerin hakları korunmuş olur. Morevim.com üzerinden yapılan satın alma işlemi öncesi Morevim.com' da seçilen ödeme yöntemi ve vade üzerinden hesaplanan bir yatırım ücreti ödenir. Morevim.com ‘da 3 yöntemle satın alma yapılabiliyor, sıra belirlemeli sabit yatırım yöntemi, sıra belirlemeli hızlı teslimat yöntemi ve sabit yatırım yöntemi. Ödemelerinizi ,size sunulan banka hesaplarına masrafsız yapabiliyorsunuz. Morevim.com ‘a yaptığınız başvuru sonrası cayma hakkınız bulunuyor. Müşteriler, Cayma hakkını kullanırken ,ödemiş olduğu peşinat ve taksitlerin hepsini geri alabiliyorlar. Yatırım bedeli iade kapsamında değildir.

Morevim.com neden tercih edilmeli

Morevim.com ’dan gayrimenkul ya da araç almak için herhangi bir Peşinat ödeme zorunluluğu bulunmuyor. Morevim.com gayrimenkul ya da araç sahibi olmak isteyen herkesin faydalanabileceği bir platform, banka kredi notu ya da sosyal güvence sorgusu yapılmıyor ve bu da ilgiyi haliyle attırmakta. Morevim.com 27 yılı aşkın bir süredir inşaat ve enerji sektöründe bulunan köklü bir yapının markası. Müşteriler sadece sahip olmak istedikleri gayrimenkulün bedelini ödeyerek sahip olabiliyorlar. Herhangi bir faiz ödemesi bulunmuyor. Süreç boyunca herhangi bir ek ödeme yok. Morevim, tasarruf ederek gayrimenkul ve araç sahibi olmanıza fırsat tanıyor. Müşterilerin belirlediği tutarda her yaşta ve modelde araç sahibi olunabiliyor.

Morevim.com iletişim bilgileri

Morevim.com iletişim bilgisi olarak sitesinde hızlı destek hizmeti alınabilecek Morevim çağrı merkezi numarası, [email protected] mail adresi ,bayiliklerin konum bilgileri ve sosyal medya hesapları bulunmaktadır. Ayrıca dilenirse canlı destek ve whatsapp destek hattından bilgi ve destek alınabiliyor

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri