Nkolay

Nkolay Yorumları

Nkolay Şikayetleri 2022

Nkolay Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Çok düşük ᛫ Yorumlar(2)

Finans piyasaları online satışların artması ve bu alışkanlıkların başka sektörlere de sıçraması sonucu ortaya çıkan N Kolay Kredi markası aslında bir Aktif Bank ürünüdür. Bugün sizlere N Kolay Kredi hakkında bilmeniz gereken ne varsa paylaşmak için N Kolay Kredi incelemesi yapıp, N Kolay Kredi nedir? ve N Kolay Kredi ne işe yarar? gibi soruların cevaplarını da bulmaya çalışacağız.

gizemmevab
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

1 yıl önce yorumlandı

Bugün uygulama üzerinden sanal kart oluşturdum ve 510 tl lik iki defa yükleme denedim , başarısız yükleme uyarısı verip iki defa çekim yapmılmış kartımdan ve bugün son iş günü bayram tatili geliyor paramı anında iade etmediler bekletiyorlar bu durum beni inanılmaz üzdü çünkü acil bir ödemem varken neredeyse 5 gün parama çöktüler ve iş saatinin bitmesine 1 saat kaldı

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
serifs
Onaylı

Bu kullanıcının telefon numarası onaylandı

3 yıl önce yorumlandı

Yalanci bir banka. Once Krediniz onaylandi deyip kart gonderdiler. Sonrada kurye karti teslim edince krediniz iptal edildi dediler. Yeni bir banka oldugu icin amaclari kartli musteri sahibi olmak icin bir taktik. Neden 15 gun boyunca kredim iptal edilmedi ama karti teslim alinca iptal edildi. Mantiklo bir aciklama yok ?Gercekten bankaciliga yakismayacak kadar buyuk terbiyesizlik. Ve Play Storede ayni seyleri yazdim yorumlarimida sildiler. Sakin bulasmayin bu bankaya. Bu utanc verici durumu herkes bilsin.

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

N Kolay Kredi Nedir?

Finans piyasaları online satışların artması ve bu alışkanlıkların başka sektörlere de sıçraması sonucu ortaya çıkan N Kolay Kredi markası aslında bir Aktif Bank ürünüdür. Bugün sizlere N Kolay Kredi hakkında bilmeniz gereken ne varsa paylaşmak için N Kolay Kredi incelemesi yapıp, N Kolay Kredi nedir? ve N Kolay Kredi ne işe yarar? gibi soruların cevaplarını da bulmaya çalışacağız. N Kolay Kredi finans piyasalarının rekabetçi özelliği sonucu ortaya çıkmıştır. N Kolay Kredi adından da anlaşılacağı üzere kredi üzerine sürülmüş bir ürün. N Kolay Kredi başvurusu şubeye gitmeden kredi alabilmenizin yollarını size sunan bir yapı olarak dikkat çekici bir üründür.

N Kolay Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

N Kolay Kredi şubesiz bankacılık hizmeti veriyor diyebiliriz. Peki N Kolay Kredi başvurusu nasıl yapılmaktadır? N Kolay Kredi web sitesinde bulunan N Kolay Kredi paranı hemen al sekmesine tıklamanız durumunda N Kolay Kredi müşterisi olmak için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Site N Kolay Kredi kullanıcılarına seçmeli bir form sunuyor. N Kolay Kredi passolig kullanıcısıyım, N Kolay Kredi yeni müşteriyim, N Kolay Kredi Aktif Bank kullanıcısıyım sorularından birini seçmeniz durumunda N Kolay Kredi başvuru formunu doldurup, size gönderilecek N Kolay Kredi sözleşmesini imzalamanız yeterli olacaktır. Kolay kredi için başvuru işlemlerini web sitesinden yapmak da oldukça kolay.

N Kolay Kredi Hizmetleri Nelerdir?

N Kolay Kredi 3 adımda kredi almanızı sağlayan bir finans ürünü. Peki N Kolay Kredi hizmetleri nelerdir? N Kolay Kredi hafta sonu da hizmetlerini aksattırmadan sunabilecek bir ürün. N Kolay Kredi kartı sahibi olmadan N Kolay Kredi’den yararlanamıyorsunuz. Peki N Kolay Kredi kart nedir? N Kolay Kredi kart sahibi olmanız durumunda N Kolay Kredi süreçleri daha kolay ve hızlı ilerliyor. N Kolay Kredi prosedürlerini hemen atlamak istiyorsanız N Kolay Kredi kartı başvurusu yapmayı sakın unutmayın

N Kolay Avantajları Nelerdir?

N Kolay Kredi faiz oranlarını ve şartlarını internet sitesinde detaylıca bulabiliyorsunuz. N Kolay Kredi düşük faiz oranları sunabiliyor çünkü N Kolay Kredi şubesiz bankacılık ürünü sunuyor. Bu da masrafların olmaması anlamına geliyor haliyle. N Kolay Kredi internet şubesi üzerinden N Kolay Kredi kart işlemlerinizi gözlemleyebiliyorsunuz. N Kolay Kredi kart avantajları da N Kolay Kredi avantajları kadar etkileyici. N Kolay Kredi kart para çekme özelliği olan bir ürün. N Kolay Kredi kart Türkiye’de bütün üye işyerlerinde kullanılabilen de bir kart aynı zamanda.

N Kolay Kredi Şikayet Ve Yorumları

N Kolay Kredi şikayetleri nedir diye baktığımızda çeşitli konu başlıkları karşımıza çıkıyor. N Kolay Kredi iptal işlemlerinin uzun sürmesi, para çekimlerindeki bazı mükerrer işlemler ve N Kolay Kredi destek ekiplerinden hızlı dönüşlerin olmaması en belirgin olanları. Ama N Kolay Kredi yorumları sadece olumsuz değil tabi ki. Henüz yeni bir ürün ve hizmet sektörünün cilvesi olarak nitelendirebileceğimiz bir oranda N Kolay Kredi şikayeti bulunmakla birlikte N Kolay Kredi markası değerli bir ürün sunduğunu belli etmektedir. Tüm bu müşteri değerlendirmelerini en kapsamlı şekilde Gelbaba.com'a üye olarak takip edebilirsiniz.

N Kolay Kredi İletişim?

N Kolay müşteri hizmetleri birimlerine N Kolay Kredi çağrı merkezi numarasını arayarak ulaşabilir her türlü N Kolay iletişim ile ilgili sorun ya da sorunuzu paylaşabilirsiniz. Yazılı iletişimi tercih edenler için N Kolay Kredi iletişim formu ve N Kolay Kredi e-postası [email protected] üzerinden de bildirimde bulunulabiliyor. N Kolay Kredi sosyal medya hesaplarını takip etmeniz durumunda sık sık gerçekleşen kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri