Odeal

Odeal Yorumları

Odeal Şikayetleri 2022

Odeal Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Yorumlar(0)

Online ödeme hizmetlerinin önemli isimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Ödeal tahsilat ve online pos hizmetleri ile bilinmektedir. Hizmet detayları ile rakipleri arasından sıyrılan Ödeal, özellikle 2 iş günü içinde geri ödeme seçeneği ile yoğun ilgi görmüştür. Müşterilerine sabit ücret gibi çeşitli kalemlerden oluşan giderler çıkarmayarak, yalnızca tek çekim ya da banka kartı ile yapılan işlemler için vergiler dahil komisyon ücreti almaktadır. 

odeal markasına yorum veya şikayet yazan ilk sen ol!

Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Ödeal Nedir?

Online ödeme hizmetlerinin önemli isimlerinden biri olarak karşımıza çıkan Ödeal tahsilat ve online pos hizmetleri ile bilinmektedir. Hizmet detayları ile rakipleri arasından sıyrılan Ödeal, özellikle 2 iş günü içinde geri ödeme seçeneği ile yoğun ilgi görmüştür. Müşterilerine sabit ücret gibi çeşitli kalemlerden oluşan giderler çıkarmayarak, yalnızca tek çekim ya da banka kartı ile yapılan işlemler için vergiler dahil komisyon ücreti almaktadır. Ödeal üyelik işlemleri için web sitelerinde bir panel sunmasa da üye işyerlerinin giriş yapacakları bir portala sahiptir. Ödeal nedir ve hizmet detayları nelerdir gibi konularda sitelerinde tüm ayrıntıları ile cevap verdikleri bir SSS paneli bulunmaktadır. Müşterilerine kendilerini geliştirecek  teknoloji hizmeti sunan Ödeal, müşteri memnuniyeti ve geri dönüşlere de kulak vermektedir.

Ödeal Başvuru Nasıl Yapılır?

Ödeal ödeme çözümleri başvuruları için firma yetkilileri ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bir ön başvuru niteliği taşıyan iletişim formunu doldurarak, müşteri hizmetlerinin sizi aramasını talep edebilirsiniz. Ödeal sözleşme öncesi bilgilendirme formu ve sözleşme formunu hizmeti almaya karar verdiğinizde mail adresinize gönderilir. Bu formu imzaladıktan sonra, gerekli belgelerin fotokopileri ve aslı ile birlikte size belirtilen adrese kargo yapmanız gerekmektedir. Ödeal pos başvuru, Ödeal işyeri başvuru ve talep ettiğiniz  işlemler için Ödeal müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Ödeal hakkında sizler için yazdığımız yazının devamına sayfanın en altından ulaşabilirsiniz.

Ödeal Hizmetleri Nelerdir?

Ödeal pos hizmetleri sayesinde bu gün birçok firma sundukları hizmetlerin ödemelerini kolaylıkla online olarak tahsil edebilmektedir.  Online ödeme hizmetlerinin en büyük avantajlarından biri de firmaların gider ve sabit maliyetlerini oldukça minimize etmesidir. Tahsilat için harcanacak emek, zaman, personel, ulaşım gibi kalemlerin online tahsilat yöntemleri ile kolay bir şekilde yapılabilmesi, son zamanların en popüler iş kollarından biri olmasına da sebebiyet vermiştir. Ödeal sanal pos ile 2 iş gününde geri ödeme, taksit imkanı, banka ya da kredi kartı ile tahsilat gibi özelliklere de sahiptir.

Ödeal Nasıl Kullanılır?

Her biri alanında uzman deneyimli kadrosuyla hizmetlerini sürdürmekte olan Ödeal ekibi, müşterilerine sundukları tüm hizmetler boyunca teknik destek sunmaktadır. Başvuru yapmanız itibari ile ilgilendiğiniz hizmetlerini açıklayarak, kullanım desteği sunarlar. Bu sayede üye işyerleri tahsilat gibi zaman ve emek isteyen bir süreci online olarak takip edebilirler. Ödeal sanal pos ve benzeri sunduğu tüm hizmetler için web sitelerini ziyaret edebilir, müşteri hizmetlerinden bilgi talep edebilirsiniz. Ödeal komisyon ücretleri ödeme başına cüzi bir oranla tahsil edilmektedir. Üyelik ve diğer kalemlerde herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız.

Ödeal Şikayetleri ve Yorumları

Kullanıcıların sitemize yazmış olduğu Ödeal müşteri yorumları ve benzeri deneyimlerini okuyarak, sizlere neler sunacağı hakkında oldukça açıklayıcı objektif bilgilere sahip olabilirsiniz. Ödeal müşteri şikayetleri ile yine müşterilerinin yaşadığı olumsuzları öğrenebilir ve seçimlerinizi bu doğrultuda oluşturabilirsiniz. Ayrıca Ödeal şikayet ve yorumlarınızı sizler de diğer ziyaretçilerimiz gibi Gelbaba'ya yazabilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri