Ofis ve Kırtasiye

Başlıca Ofis ve Kırtasiye markaları hakkındaki kullanıcı yorumları ve şikayetlerine göz atın, kullanıcı deneyimlerinden yararlanın.

11ofis

Yorumlar (1)

Lotusparasay

Yorumlar (1)

Teknosarf

Yorumlar (1)

Viva Copy

Yorumlar (1)

Herman Miller

Henüz yorum yok.

1Kalem1Tohum.Com

Henüz yorum yok.

3M Ürünleri

Henüz yorum yok.

A3Kagit.Com

Henüz yorum yok.

Akademi Ozalit

Henüz yorum yok.

Ankara Kartvizit

Henüz yorum yok.

Antalya Yazar Kasa

Henüz yorum yok.

Area Fotokopi

Henüz yorum yok.

Asya Kağıt

Henüz yorum yok.

Atılım Office Store

Henüz yorum yok.

Atlas Kırtasiye

Henüz yorum yok.

Avansas Pro

Henüz yorum yok.

Baskımanya

Henüz yorum yok.

Baskıseli

Henüz yorum yok.

Bilinçsel Kırtasiye

Henüz yorum yok.

Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri

Öğrencilik yılları ile doğan kırtasiye malzemeleri ihtiyacı, hayatımızın tamamı boyunca devam eder. Anasınıfında elişi kağıtları, oyun hamurları ve desenli makaslar ile başlar kırtasiye alışverişi. Birinci sınıfta, abaküsler, kokulu silgiler, süper kahramanlı kalem kutuları. Biraz büyüyünce; pergel, iletki, resim çantası, ödevler için bir top A4 kağıdı ve siyah pilot kalem. Ofislerde ataç, zımba, pano gibi ürünler; evlerde ufak not defterleri, bir gün muhakkak lazım olacak mektup zarfları, makaslar, yapıştırıcılar. Eğitim süresince ve iş hayatında ihtiyaç duyduğumuz kırtasiye ürünleri, hayatlarımızı da kolaylaştırır aynı zamanda.  İş yerlerinde kullanılan fotokopi makineleri, fax aletleri, tarayıcılar, kırtasiye ürünleri, ajandalar ve hatta para sayma makineleri, sahte para anlama araçları ve aletlerine kadar bir ofiste ya da okulda, evde ders çalışırken ihtiyaç duyabileceğimiz her şey verimliliğimizi arttırmaktadır. Kırtasiye ürünlerinde de her tüketim malzemelerinde ve hatta hizmet ürünlerinde olduğu gibi farklı kalite standartları mevcuttur. Örneğin bir A4 kağıdının dahi markasına ve markanın üretim kalitesine göre maliyeti ve buna bağlı olarak kalitesi ve ücreti değişiklik göstermektedir.  Gelbaba ile hem tüm ofis kırtasiye ürünleri hakkında önemli bilgiler edinebilir hem de ofis ve kırtasiye ürünleri satan firmaların hizmet kaliteleri hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

Kırtasiye Alışverişi Yaparken Dikkat Etmemiz Gereken Şeyler Var Mı?

Gerek ofislerde gerekse okullarda kullanılmak için satın alınan kırtasiye malzemelerini seçerken dikkatli olmamızı belirtiyor uzmanlar. Sürekli temas halinde olacağımız kırtasiye malzemelerinin içerdikleri ürünleri incelemek gerekiyor. İnsan sağlığını tehdit eden ürünler içeren ürünleri almaktan kaçınmalıyız. Uzmanlara göre; fitalat içeren ürünler üreme hormonuna etkilerken, azo boyar madde içeren ürünler ise kanserojen tesir gösteriyor. Alerjik olan ürünler ise astım gibi hastalıkları tetikleyebiliyor. Bilhassa küçük çocukların ilgisini çeken kokulu ürünler, dikkatli seçilmesi gereken ürünler arasında. Kokulu kırtasiye ürünlerinin ileriki yaşlarda uçucu madde bağımlılığına yol açabileceği söyleniyor. İşte tam bu noktada Gelbaba olarak hazırladığımız Ofis Kırtasiye Kategorisi altında bilinçli alışveriş için binlerce gerçek kullanıcı deneyimini okuyabilir ve doğru ürün tercihleri ile alışverişinizden maksimum fayda sağlayabilirsiniz. Bir diğer konu, çanta seçimi. Omurilik sağlığını korumak için tekerlekli çantalar tercih edilebilir. Bel kemiğini korumak adına da geniş askılı çantalar tercih edilebilir. Çocuklar için kırtasiye alışverişi yaparken, ürünlerin yaralanmaya sebebiyet vermeyecek türden olmasına özen göstermeliyiz. Kalem ve silgi gibi ürünleri sık sık kaybedebilirler veya kırabilirler, bu yüzden fazladan almakta fayda var. Resim dersi ile alakalı ürünleri, öğretmene danışıp almak daha doğru olacaktır. Ambalajlanmış, üreticisi belli olan etiketli ürünleri tercih edelim. Yapıştırıcı alırken ‘solvent içermez’ ibaresi olup olmadığına dikkat edelim. Kırtasiyeleri fiyat açısından karşılaştırıp ve indirimleri takip edebiliriz. Ucuz ürünleri alırken hassas davranmak gerekir, sağlığa zararlı maddeler içerip içermediği araştırılmalı. Ofis ve okul için kırtasiye alışverişinde nelere dikkat etmemiz gerektiğinden az çok bahsettik. Sizler de Gelbaba’daki yorum ve puanlamalar, kırtasiye ürünleri alma konusunda size epey yol gösterecek. Deneyimlerinizi ve görüşlerinizi ilgiyle takip ediyor olacağız.

Ofis ve Kırtasiye Malzemeleri Satan Firmalar

Ofis ve Kırtasiye malzemeleri satan firmalar genellikle perakende olarak  herkese hizmet verse de Avansas gibi firmalar yalnızca işletme ve firmalara yönelik hizmet vermektedir. Ofis ve Kırtasiye kapsamı içerisine sadece kırtasiye ürünleri değil ofis aletleri de girmektedir. Fotokopi makinesi, tarayıcı, yazıcı, fax gibi ürünler satan, Area Fotokopi,  Antalya Yazar Kasa, Baskımanya, Sigma Para Sayma Makineleri,  Senso Kağıt gibi çeşitli ürünler de vardır.