Okulistik

Okulistik Yorumları

Okulistik Şikayetleri 2022

Okulistik Yorumları 2022

Onaylanmamış
Onaylanmamış

Marka bilgileri doğrulanmamış ve Gelbaba İşletme Hesabı bulunmuyor

İşletme Sayfası

Ortalama ᛫ Yorumlar(7)

Okulistik nedir? İnternet üzerinden hizmet veren bir eğitim ve öğretim platformu olan Okulistik sitesi eğitim ve öğretimin her alanında yer alan kişiler tarafından kullanılan önemli bir platformdur. Okulistik, İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar okuyan tüm öğrenciler ile bu öğrencilerin aileleri ve velileri, ilk ve ortaokul kademesinde görev yapan tüm öğretmenler ile eğitim alanında yer alan bütün yöneticiler tarafından kullanılabilir.

3 yıl önce yorumlandı

Çocuğumun öğretmeni tavsiye ettiği için ücretsiz üyelik oluşturduk ama şimdi ücretliye geçiyor süre dolduğu için iptal etmek istiyorum edemiyorum o ücreti ödeyemem

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

Bana kalırsa konu anlatımları daha uzun olmalı.Dersimi buradan çalışıyorum ama annem kısa olduğu için kabul etmiyor. Bundan çok rahatsızım ):

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

2 yıl önce yorumlandı

gold matematik fen ve türkçe aldık kargoda sorun olmadı geri dönüş çabuk yapılıyor eğer kargo yavaş diyorsanız upsye veriliyor kitaplar kalitesine göre çok ucuz paranızı çekmiyorlar e kitap harita tarihi haritalar eğitici şarkılar veya anlatımlar bedava çok memnun kaldık sadece whatsap hattı biraz geç dönüş yapıyor ve wahatsaptaki bilgiler 2 gün eski oluyor ama okulistiki tebrik ederim özel hoca gibi

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Resim talebi oldu ve bende whatsapp üzerinden gönderdim ama herhangi bir işlem yapılmadı anlamadım bende neden istediler neden işlemi tamamlamadılar

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Giriş yaparken sınıfı yanlış girmişim ama iptal edilemiyor ne yazık ki bu konuda bir düzenleme yapılabilmeli nasıl çözülecek acaba yazdım ama cevap bekliyorum bir an evvel dönerler inşallah

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Üye olduk ama profil sayfası gözükmüyor öğretmende bizi göremiyor uğraşıp duruyoruz kaç saattir bir türlü beceremedik verilen ödevleri de göremiyoruz tabi ki kaldık ortada

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.

3 yıl önce yorumlandı

Okulistik ara tatil üyeliği için bedava üyelik deniyor ama üyelik yapılamıyor kaç saattir bununla uğraşmama rağmen bir arpa boyu yol alamadım ne biçim iş

Gelbaba aracılığıyla problem çözüldü ve yayından kaldırıldı.
Gelbaba İşletme

Markanız için hemen işletme hesabı açın.

Hesap Aç

Okulistik.com Hakkında

Okulistik nedir? İnternet üzerinden hizmet veren bir eğitim ve öğretim platformu olan Okulistik sitesi eğitim ve öğretimin her alanında yer alan kişiler tarafından kullanılan önemli bir platformdur. Okulistik, İlkokul 1. sınıftan 4. sınıfa, ortaokul 5. sınıftan 8. sınıfa kadar okuyan tüm öğrenciler ile bu öğrencilerin aileleri ve velileri, ilk ve ortaokul kademesinde görev yapan tüm öğretmenler ile eğitim alanında yer alan bütün yöneticiler tarafından kullanılabilir. Okulistik.com eğitim sitesi Milli Eğitim Bakanlığı kazanımlarına ve müfredatına uygun olarak hazırlanmış içerikler ile çocuklarınıza okul hayatlarında katkıda bulunmaktadır.

Okulistik.com Güvenilir mi?

Okulistik.com güvenli mi? noktasında pek çok ebeveyn ve eğitimcinin de platformdan yararlanması bakımından çocuklarınız açısından son derece güvenli ve güvenilir bir eğitim sitesi olduğunu söylemek mümkündür. Konu çocuklar olunca online eğitimin kontrol altında tutulması ve kaliteli içeriklerle desteklenmesi çok önemlidir. Güvenilir bir eğitim sitesi olan Okulistik ile çocuklarınızın eğitimine gönül rahatlığı ile devam edebilirsiniz.

Okulistik.com Eğitim İçeriği Nedir?

Okulistik ilk okuma yazma paketi ile evden ilk okuma yazma öğrenen çocuklara önemli bir katkıda bulunmaktadır. Okulistik LGS sınavlarına kadar giden yolda 1. sınıftan 8. sınıfa kadar eğitim öğretim programları sunan bir sitedir. Okulistik konu anlatımlı ders kitapları, Okulistik etkileşimli videolar, özel öğretmenlerle ders anlatımı, Okulistik çözümlü sorular, konu testleri, konularla ilgili etkinlikler ve çalışma kağıtları, yazdırılabilir eğitim materyalleri, Okulistik hikaye kitapları, sonsuz soru motoru, ünite testleri ve Okulistik sınavları gibi içeriklerle zengin bir online eğitim seçeneği olarak karşınıza çıkmaktadır.

Okulistik.com Ücretleri Nedir?

Okulistik.com sitesi ücretleri ilk okuma yazma eğitim materyalleri kategorisi ve 1-8. sınıf e-içerik paketi kategorisi olarak ikiye ayrılmaktadır. 1-8. sınıf e-içerik paketinde; 12 aylık paketin aylığı 17 TL, 6 aylık eğitim paketinin aylığı 25 TL, 3 aylık eğitim paketinin aylığı 40 TL, 1 aylık eğitim paketinin aylık ücreti de 60 TL’dir. Evden ilk okuma yazma paketinin ücreti de 90 TL olarak belirlenmiştir.

Okulistik.com’a Nasıl Üye Olunur?

Okulistik.com sitesi üyelik işlemleri için sayfanın üstünede ‘’hemen üyelik başlat’’ seçeneği ile 3 kategoride ücretsiz üyelik fırsatı sunmaktadır. Okulistik üyelik türleri; Öğrenvi üyeliği, veli üyeliği ve öğretmen üyeliği şeklindedir. Okulistik ücretsiz öğrenci üyeliğinde TC kimlik numarası, Ad/Soyad, doğum tarihi ve cinsiyet bilgileri istenmektedir. Aynı bilgiler (cinsiyet bilgisi hariç) ücretsiz veli üyeliği ve öğretmen üyeliği için de istenmektedir. Üyeliğinizi başlattıktan sonra bilgileriniz ile giriş yapabilir ve Okulistik ürünlerini satın alabilirsiniz.

Okulistik.com Şikayetleri ve Yorumları

Okulistik müşteri şikayetleri ve kullanıcı yorumları da dahil olmak üzere pek çok sektör ve markanın gerçek kullanıcı deneyimleri ve etkileşimleri Gelbaba.com’da.

Okulistik.com İletişim Bilgileri Nelerdir?

Okulistik iletişim bilgileri siteye üye olduktan sonra giriş yaptığımızda karşımıza çıkmaktadır. Okulistik sosyal medya hesaplarından site hakkında bilgi sahibi olabilir, iletişime geçebilirsiniz.

Benzer Markaların Yorumları ve Şikayetleri